Винос ділянки в натурі - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

На ринку геодезичних робіт наша фірма вже дуже давно. Ми спеціалізуємося на послузі винесення меж ділянки. За цей час ми встигли завоювати репутацію надійного помічника в землевпорядних питаннях та інженерних вишукуваннях, у межових справах. Сфера нашої діяльності розширюється, зростає кількість наданих послуг. Наша затребуваність і зростання популярності дозволяють нам розширювати штат фахівців, оновлювати обладнання та інструменти, щоб виконувати роботу швидше і якісніше. До кожного замовлення ми підходимо з увагою і сумлінністю, а особливо до винесення ділянки в натуру. При цьому ціни на наші послуги є доступними кожному. Хоча існує думка, що дешево - це завжди погано та неякісно, однак ми своїм прикладом ламаємо стереотипи. За демократичними цінами, ви отримуєте продукт і результат самого високого рівня та професіоналізму. Ми працюємо виключно офіційно, на договірній основі, що виключає можливе шахрайство або нечесність з нашого боку, винос ділянки в натуру виробляємо тільки згідно технічної інструкції та допустимої точності, на сьогоднішній день великої праці не складає забезпечити точність монтажу забору в 1 см.

Однією з найпоширеніших і затребуваних послуг нашої компанії є винесення меж ділянки в натуру. Така популярність обумовлена тим, що без акту про виконання даної роботи, що є головним документом, який підтверджує її виконання, не можна зробити жодної землевпорядної процедури або якої-небудь операції з данною ділянкою. Такими випадками є: втрата попередніх знаків, відмітка будівельної ділянки, судові розгляди за межі кордонів території, монтаж огорож та інших огороджувальних конструкцій, рішення землевпорядних питань.

Винос ділянки в натуру і зокрема її кордонів супроводжується встановленням межових знаків спеціального зразка. Вони можуть відрізнятися за характером матеріалу, з якого вони виготовлені. Все залежить від ваших матеріальних можливостей і побажань. Однак основна інформація, яка в них міститься, фіксується на будь-якому, незалежно від типу. На межевому знаку повинні бути відомості про дату установки, а також обов'язковий індивідуальний номер знаку.

Винесення меж ділянки, як і інші геодезичні роботи здійснюється в декілька етапів, які виконуються в певній послідовності. Початок робіт по винесенню меж ділянки передбачає розмови про строки виконання даних робіт, можливі додаткові витрати, а також потребу у виконанні тих чи інших робіт, які безпосередньо пов'язані з винесенням меж. Наступний етап передбачає проведення польових робіт. Вони здійснюються на самій ділянці. Даний етап передбачає створення відправних точок, необхідних для розбивки, а також закріплення поворотних точок ділянки. Закінченням всієї процедури по винесенню меж ділянки є камеральний етап, який проходить безпосередньо в офісі. Він передбачає складання розбивочного креслення та акту прийому-здачі межових знаків.

Якщо вам необхідно проведення саме процедури виносу ділянки в натуру, досить звернутися в нашу компанію. Ми ознайомимося з вашим запитом та ділянкою, вивчимо її і всю інформацію, яка стосується неї, обговоримо всі нюанси. Вам тільки потрібно надати нам кадастровий номер, якщо такий є, свої особисті дані та відомості про ділянку, бажано з координатами. Сама робота по винесенню меж займає зовсім мало часу, тому звернувшись до нас у будь-який час і погодивши всі деталі, в цей же день ми зможемо провести виїзні роботи по винесенню меж ділянки. Маючи в розпорядженні високоточне і сучасне обладнання, процес займає лічені хвилини. Залишається лише обробити отримані результати з геодезії для складання відповідної документації, звітів і схем. Така проста, але дуже важлива процедура з нашою компанією проходить для вас практично непомітно, а результат ви отримуєте в найкоротші терміни. Маючи на руках схему виносу ділянки в натурі, ви можете, з впевненістю у правильності ставити паркан, або починати будівельні роботи виключно в межах свого землекористування.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 10

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.