Винесення в натуру

Винос в натуру по-іншому ще називається відновленням меж ділянки. Дана процедура є частиною геодезичних робіт на ділянці і має комплексний характер. Процес виносу меж проходить декілька послідовних дій.

Перший етап включає інформаційний пошук всіх відомостей, що стосуються досліджуваної ділянки, на цьому етапі виносу в натуру прораховується ціна даних робіт. Не зайвим буде отримати дані і сусідніх територій. Це потрібно зробити для того, щоб перевірити — чи є якісь розбіжності від початкових розмірів і зсуву в ту чи іншу сторону. На цьому етапі визначаємо ціну на винос в натуру, фіксуємо її, при цьому ви можете порівняти її у наших конкурентів і переконатися, що ми проходимо по вартості. Так само у вартість включено запит координат в земельних ресурсах як вашої ділянки, так і сусідніх.

Винесення в натуру

Другий етап — робота безпосередньо на місцевості, на ділянці виносу меж в натуру. Дана робота вимагає застосування спеціального геодезичного інструменту — тахеометра, а також GPS-приймача. GPS, звичайно, не такий, який використовується в автомобілях для вказівки дороги, а з програмами, спеціально розробленими і налаштованими для інженерних робіт на місцевості. Технології не стоять на місці, і тепер можна винос в натуру здійснювати цим GPS-приймачем в режимі реального часу (real time). Таке прогресивне рішення дає можливість вдвічі або втричі скоротити на дану процедуру час, а також кошти замовника.

Третій етап включає роботи по обробці отриманої інформації на попередньому етапі. Інформація обробляється і складається відповідна документація. Зокрема — основний документ процедури відновлення меж — акт винесення меж в натуру. У деяких випадках, якщо це необхідно замовнику або за якихось інших причин, може складатися звіт про виконану роботу з докладним описом процедури, з викладом отриманих результатів та підсумками. Якщо роботи по винесенню меж проводяться для того, щоб бути представленими в якості доказового документа в суді, то в підсумкових документах схематично позначаються винесені кордони з усіма загороджувальними спорудами та іншими будівлями на території, а також ті межі, які зафіксовані в базах даних.

Винос в натуру переслідує відразу кілька цілей. Наприклад, в тому випадку, якщо ви хочете здійснити угоду купівлі-продажу, то вам обов’язково потрібно виконати дану процедуру. Тому що часто бувають такі ситуації, коли самостійно поставлені межові знаки тими, хто продають ділянку, не завжди є точними і не відповідають документально затвердженим кордонам. У зв’язку з цим, якщо не перевірити кордони шляхом винесення, можуть виникнути проблеми.

У тому випадку, якщо ви вирішили будувати загороджувальну споруду, то винесення меж необхідно для того, щоб розмістити її в чітко встановленому місці.

Звичайно, що ви самостійно визначити точні межі не зможете. Ніяка рулетка не замінить геодезичні інструменти. Тому ці роботи повинні виконувати тільки професіонали, які вироблять винесення меж в натуру по координатах. Наша компанія має на озброєнні тільки якісне і професійне обладнання, яке забезпечить вам максимальну точність виносу в натуру.

Найчастіше в нашу компанію за наданням такої послуги з геодезії, як винесення меж земельної ділянки, звертаються в таких випадках:

  • коли вже раннє встановлені межові знаки були з якихось причин загублені або пошкоджені. В такому випадку необхідно відновлення меж;
  • коли на земельній ділянці планується проводиться будівництво нової будівлі або споруди;
  • коли власник даної ділянки бажає загородити свою територію парканом;
  • коли виникла суперечка між власниками суміжних земельних ділянок;
  • коли необхідно здійснення буріння свердловин;
  • перед тим, як купувати ділянку, покупцеві бажано здійснити винесення меж, щоб упевнитися в точності кордонів своїх майбутніх володінь, а також ряд інших ситуацій.

Дана процедура здійснюється вже після того, як була проведена кадастрова зйомка та складено проект землеустрою.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.