Винесення меж ділянки

Володіючи навіть невеликою ділянкою землі доводиться стикатися з необхідністю проведення геодезичних робіт. Однією з найактуальніших послуг, яку надає компанія ТОВ «Геотоп» є винесення меж ділянки. Такі геодезичні роботи представляють фіксацію точок кутів земельної ділянки, які є поворотними.

Винесення меж ділянки

 

Здійснення таких геодезичних робіт потрібно коли:

 • сталася втрата або пошкодження межових знаків;
 • планується будівництво;
 • виникають суперечки з сусідами з приводу меж земельної ділянки;
 • необхідно провести буріння свердловин;
 • купівля-продаж земельної ділянки;
 • необхідно зробити установку паркану;
 • необхідно визначити площу, розміри та конфігурацію земельної ділянки.

Здійснення виносу меж земельної ділянки в натуру передбачає проведення таких робіт, як встановлення і відновлення меж ділянки на місцевості, які проводяться з метою визначення, згідно кадастрового номеру і закріпленням межевих знаків, її площі та місця розташування.

Роботи здійснюються в кілька етапів. Перший етап називається підготовчим. Відбувається збір всієї необхідної документації, укладається договір, здійснюється перевірка реєстрації земельної ділянки в базі і наявність кадастрового номера. Наступний етап польовий. Під час нього здійснюється прив’язка межових знаків, складання абрису та фіксація земельної ділянки межовими знаками. Останній етап камеральний — передбачає проведення робіт зі складання відповідного акту.

Межові знаки являють собою елементи, які використовують з метою позначення меж ділянки. Слід зауважити, що законодавством не встановлені певні межові знаки, які потрібно використати під час винесення меж. Найчастіше, в якості межових знаків використовуються арматура, залізний стовп або спеціальні межові знаки, які вкопуються в землю. Фіксація межових знаків один від одного не повинна перевищувати 1 метра, а фіксація певних поворотних точок не рідше 200 метрів. Визначення поворотних точок кутів здійснюється за допомогою спеціального інструменту — електронного тахеометра. Межові знаки встановлює інженер-геодезист за участі замовника та власників сусідніх ділянок. Якщо хтось із сторін не згоден з установленими межами, спір вирішується з допомогою суду.

Такого роду роботи повинні проводитися тільки досвідченим інженером-геодезистом, який має спеціальні навички та знання для виконання виносу меж. Наші геодезисти виконають всі роботи якісно і за максимально короткий період часу. Ми надамо виконання цієї геодезичної послуги в будь-який зручний для вас час.

Comments (2)

 • Марина
  12/09/2017 at 11:41 |

  Доброго дня! Яка вартість на винесення меж? Скільки межових знаків входить у вартість? Чи працюєте ви у вихідні дні?

  • Geodez
   12/09/2017 at 11:59 |

   Доброго дня, Марина. Орієнтовна вартість винесення меж складає 2500 грн. У вартість входить виїзд спеціалістів на об’єкт, визначення меж земельної ділянки, а також узгодження і встановлення на них межових знаків по поворотним точкам. Кількість межових знаків залежить від конфігурації і площі ділянки. По закінченню робіт, надається Акт винесення меж. Термін надання робіт — 1 день. Працюємо і у вихідні дні також.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.