Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Увага акція, викопіювання з топографо-геодезичного плану за ціною від 1200 грн. !!!

Підключення об’єкта до електричних мереж, водоканалу або для підведення газу, вам необхідно буде надати у відповідні підприємства такий дуже важливий документ, який носить назву — викопіювання — документ, який є копією певної частини великого креслення. Також цей документ може знадобитися при складанні договору оренди.

Викопіювання з топографо-геодезичного плану

Основою для викопіювання є топографо-геодезичний план. На жаль, не всі топографічні плани містять в собі всю необхідну інформацію для отримання викопіювання. В такому випадку здійснюється виїзд геодезистів безпосередньо на місцевість для проведення топографічної зйомки з необхідними вимірами. Проведення даної процедури також знадобиться якщо термін придатності топографічного плану минув. Даний документ придатний лише 1 рік.

Топографічний план являє собою документ, який може використовуватися для різних цілей. Приміром, проектування і будівництво, ландшафтний дизайн, для створення ситуаційного плану та викопіювання, для складання генерального плану і багато чого іншого. На топографічному плані відображають всю необхідну інформацію про земельну ділянку, яка була дослідженна.

Він може бути виконаний в різному масштабі. Найбільш часто зустрічається, так званий, «п’ятисотка» — 1 до 500.

Топографічний план надається замовнику в електронному вигляді та на папері. Він може бути основного виду або спеціалізованого. Перший вид призначений для масового споживання і може бути використаний в будь-якій галузі діяльності. Він містить у собі досить багато інформації, яка позначається простими умовними позначеннями. Другий вид розробляється для певної ділянки, галузі або території. Викопіювання отримують із спеціалізованих топографічних планів. Це означає, що викопіювання з топографічного плану в масштабі 1: 2000, на яких будуть вказані місця розташування електроустановок і прогнозованна точка приєднання, буде показувати інформацію тільки по Вашій ділянці, тоді як у вихідному документі відображена вся місцевість.

Наша компанія серед безлічі геодезичних послуг надає послугу —викопіювання з кадастрової карти. Найбільш поширеною і оптимальною є викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:2000. Досить невеликий, щоб зайняти небагато місця, але не занадто дрібний, щоб була можливість розгледіти всі об’єкти і позначення. Для виконання точного і свіжого викопіювання, ми виїжджаємо за місцем розташування ділянки для того, щоб самим, своїм обладнанням зробити топографо-геодезичну зйомку території. У ході зйомки ми будемо враховувати всі конструкції та наносити комунікаційні лінії і системи, що знаходяться на ділянці.

Для уточнення термінів виконання та вартості даних послуг, Ви зможете зв’язатися з нами по телефону +38 (097) 891-01-18, +38(099) 099-17-51 або написати нам topogeo@ukr.net

Comments (2)

  • Артем
    19/07/2016 at 13:01 |

    Добрий день. Підкажіть вартість 500-ки в місті Нікополь. И сроки проведення робіт.

  • margarita
    19/07/2016 at 13:06 |

    Доброго дня, Артем! Вартість робіт становить приблизно 2600 грн. У вартість включено: виїзд робітників на земельну ділінку, проведення топографічної зйомки (1 день), проведення камеральних робіт 1-2 дні (обробка данніх та складання топографічного плану в масштабі 1:500) . Топографічний план може бути наданий в електронному вигляді, або на папері (за вашим побажанням). Від вас необхідний кадастровий номер земельної ділянки та доступ до неї.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.