Викопіювання з топографо-геодезичного плану - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Підключення об'єкта до електричних мереж, водоканалу або для підведення газу, вам необхідно буде надати у відповідні підприємства такий дуже важливий документ, який носить назву - викопіювання - документ, який є копією певної частини великого креслення. Також цей документ може знадобитися при складанні договору оренди.

Основою для викопіювання є топографо-геодезичний план. На жаль, не всі топографічні плани містять в собі всю необхідну інформацію для отримання викопіювання. В такому випадку здійснюється виїзд геодезистів безпосередньо на місцевість для проведення топографічної зйомки з необхідними вимірами. Проведення даної процедури також знадобиться якщо термін придатності топографічного плану минув. Даний документ придатний лише 1 рік.

Топографічний план являє собою документ, який може використовуватися для різних цілей. Приміром, проектування і будівництво, ландшафтний дизайн, для створення ситуаційного плану та викопіювання, для складання генерального плану і багато чого іншого. На топографічному плані відображають всю необхідну інформацію про земельну ділянку, яка була дослідженна.

Він може бути виконаний в різному масштабі. Найбільш часто зустрічається, так званий, "п'ятисотка" - 1 до 500.

Топографічний план надається замовнику в електронному вигляді та на папері. Він може бути основного виду або спеціалізованого. Перший вид призначений для масового споживання і може бути використаний в будь-якій галузі діяльності. Він містить у собі досить багато інформації, яка позначається простими умовними позначеннями. Другий вид розробляється для певної ділянки, галузі або території. Викопіювання отримують із спеціалізованих топографічних планів. Це означає, що викопіювання з топографічного плану в масштабі 1: 2000, на яких будуть вказані місця розташування електроустановок і прогнозованна точка приєднання, буде показувати інформацію тільки по Вашій ділянці, тоді як у вихідному документі відображена вся місцевість.

Наша компанія серед безлічі геодезичних послуг надає послугу —викопіювання з кадастрової карти. Найбільш поширеною і оптимальною є викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:2000. Досить невеликий, щоб зайняти небагато місця, але не занадто дрібний, щоб була можливість розгледіти всі об'єкти і позначення. Для виконання точного і свіжого викопіювання, ми виїжджаємо за місцем розташування ділянки для того, щоб самим, своїм обладнанням зробити топографо-геодезичну зйомку території. У ході зйомки ми будемо враховувати всі конструкції та наносити комунікаційні лінії і системи, що знаходяться на ділянці.

Для уточнення термінів виконання та вартості даних послуг, Ви зможете зв'язатися з нами по телефону +38 (097) 891-01-18


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 19

Питання і коментарі

Ольга 11.06.2020
Доброго дня!Нам потрібно топогеодезичний знімок місцевості (М1:500)
з прив'язкою місця розташування рекламного засобу у місті Черкаси.Чи ви виготовляєте таке?

Консультант
Доброго дня, Ольга! Так, виготовляємо. Напишіть будь ласка Ваш номер телефону для уточнення додаткової інформації

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.