Викопіювання і ситуаційний план при підключенні електроустановки до електричної мережі - GEODEZ геодезические и геологические услуги по Украине
097-891-01-18

інструкція поетапно

При будівництві будинку, будівлі, споруди виникає потреба підключення об'єкта до електромережі. Процес приєднання електроустановки до електричної мережі даного об'єкта має кілька етапів:

  • подача заяви в відповідну організацію на приєднання;
  • отримання технічних параметрів для даного процесу, укладення договору з цією організацією;
  • складання кошторису по приєднанню електроустановки;
  • проведення електротехнічних заходів;
  • здача і прийом пусконалагоджувальних робіт;
  • підключення до електромережі.

При подачі заявки на підключення об'єкта до місцевого відділення організації мережі замовник повинен надати:

  • ксерокопію на право власності;
  • ксерокопію паспорта;
  • викопіювання 1: 2000 масштабу і ситуаційний план ділянки.

Викопіювання і ситуаційний план важливі і невід'ємні картографічні документи при проведенні з'єднання електроустановки і лінії подачі енергії.

Слід зазначити, що в ваших інтересах знаходження електроустановки повинно було бути в 300 метрах від існуючої лінії електропередач, в цьому випадку буде стандартне електропідключення. Якщо ж електроустановка перебуває більш ніж в 300 метрах, то в цьому випадку (нестандартне підключення), тому збільшується вартість електротехнічних робіт і плата за електроенергію.

Викопіювання масштабу 1: 2 000

Основою для викопіювання служить топо-геодезичний планшет (план), на якому вказаний ділянку і місце розташування електроустановки. По суті справи, викопіювання це копія території, на якій знаходиться електроустановка, з великого топографічного плану. Але тому що державні топопланшети застарівають, обстановка місцевості змінюється (інфраструктура дорожніх шляхів, комунікацій, ліній електропередач), то необхідно провести додатково топогеодезичні вишукування для складання цього документа. За допомогою новітніх топогеодезичних приладів фахівці точно і якісно виконують зйомку. На топографічний план масштабу 1: 2000, в заданій системі координат, наносять ділянку робіт, електроустановку і всі комунікаційні лінії на ділянці для підключення, а також об'єкти на межують з ним територіях. Масштаб для викопіювання 1: 2000 виконується на вимогу електриків.

Ситуаційний план

Ситуаційний план, частина карти місцевості, на якій будуть проводитися роботи. У масштабі, як і для викопіювання 1: 2000, на нього наноситься ситуація ділянки і навколо нього. Тут позначаються сторони світу, рельєф місцевості, інфраструктура комунікаційних мереж, наноситься розташування електроустановки. Ситуаційний план вимагає проведення топогеодезичних досліджень, для нанесення на нього всіх деталей місцевості. Наші фахівці досить оперативно проводять роботи з використанням електронних тахеометрів і супутникових навігаторів, точність проведення топографічної зйомки висока. Інноваційні комп'ютерні програми, наявні в нашому розпорядженні, обробляють польові дані і видають цифрові варіанти карт. Ці документи, видаються замовнику, як в електронному, так і в паперових варіантах. Підготовку матеріалів, необхідних для підключення електроустановки до електромережі, ми виконуємо в мінімальні терміни і з, досить оптимальними цінами. Ми сподіваємося, що звернувшись до нас за цими послугами по підключенню електроустановки, ви залишитеся задоволені як якістю, так і термінами, і ціною.

На наступних етапах приєднання електроустановки до лінії електропередач при укладенні договору з відповідною організацією, будуть обумовлені терміни виконання робіт, заходи по підключенню, відповідальності замовника і виконавця, а також розмір оплати за підключення електроустановки. Далі електрики виконують свій обсяг заходів, згідно з договором і діючих інструкцій по приєднанню електроустановки. Після підписання акту про приєднання електроустановки, фахівці мережевої організації здійснюють подачу напруги на електроустановку.

За свою частину, видачу викопіювання і ситуаційного плану в масштабі 1: 2000, ми несемо повну відповідальність і гарантуємо якість виконання даних документів при підключенні електроустановки до електромережі.


Пожалуйста оцените статью:

Голосов: 166

Вопросы и комментарии

Оставьте Ваш вопрос или комментарий

Ваше обращение будет добавлено после проверки модератора.