Виконавча зйомка нового підключення газу

IMG_6421

Для забезпечення можливості підключення ділянки і житла газоповітряної суміщю необхідно виконати ряд проектних і будівельно-монтажних робіт, що включають в себе: передпроектні дослідження (рекогносцировка місцевості, аналіз архівних даних, картографічних матеріалів, визначення способу майбутнього підключення газу), топографо-геодезичні вишукування по актуалізації картографічних матеріалів (за нинішнім законодавством зйомка актуальна 1 рік), проектні роботи по розробці схем і методів виконання будівельно-монтажних робіт, безпосередньо польові роботи по підключенню газу і завершальний етап — це ВИКОНАВЧА ЗЙОМКА нового підключення. Дана схема є підтвердженням правильної установки і монтажу обладнання, дотриманням проектних рішень, також, за необхідності, вноситься на містобудівні плани міста, району, області.

Також на зйомці вказується не тільки положення в плані і просторі (геометричне положення), але й основні характеристики труб (матеріал: сталь, поліетилен; діаметри, тиск: низькьо-споживчий, середнйо-магістральний, високо-далекомагістральний, промисловий). Доказом правильного підключення (проектного) газу є саме виконавча геодезична зйомка, засвідчена відповідними печатками та доданими сертифікатами інженерів-геодезистів.

виконавча зйомка нового підключення газуВ результаті обробки польових та камеральних робіт по виробництву виконавчої зйомки газу проводиться перевірка з проектним рішенням, перевіряються відхилення, порівнюються з допустимими нормами і тільки після цього з’єднання є законним. Дані вимірювань застосовуються для введення в експлуатацію нової газової труби, проведеної від магістралі до вашої газової плити або котла опалення.

Для початку твору виконавчої зйомки газової труби нам необхідно:

  • проект на підключення, який виконаний на актуальній геодезичній зйомці (зйомка дійсна 1 рік з моменту постановки штампу в архітектурному управлінні «ПРИДАТНО»), узгодженої з інстанціями (архітектура, газ, електрика, вода, каналізація, тепломережа, зв’язок та інші).
  • доступ на ділянку з прямою видимістю потрібної нової труби (якщо газопровід підземний, то потрібно викликати геодезистів до того, як труба буде закопана).

Приблизні строки виконання топографо-геодезичних робіт складуть 3 робочих дня (з внесенням до містобудівних планів — близько 3 тижнів). Перед початком робіт ми укладаємо договір і согласовуємо час виїзду з замовником у зручний для нього час.

Також для спрощення та прискорення роботи геодезичної служби нам необхідні документи на ділянку і будівлі на ній ( паспорт БТІ, держ акт), достатньо буде надати їх копію, або дати сфотографувати.

исполнительная съемка нового подключения газаПо завершенні робіт ми пропонуємо вам весь необхідний пакет документів та дозвільної документації на проведення топографо-геодезичних робіт (ліцензії, сертифікати), і результати проведення виконавчої зйомки підкріплену необхідними печатками підприємства і номерною печаткою інженера-геодезиста.

Паралельно виконанню виконавчої зйомки нового підключення газу пропонуємо виконати ряд супутніх вишукувальних послуг таких як: винесення меж земельної ділянки із складанням акту прийому-передачі межових знаків, топографічна зйомка всієї ділянки М 1:500, 1:2000 для підключення електропостачання, води, каналізації, проведення геологічних вишукувань для визначення просідання грунтів фізичних і механічних властивостей ґрунтів розрахунку майбутнього фундаменту, супровід будівельних робіт з моменту розмітки котловану під фундамент до здачі об’єкта в експлуатацію.

Виконання виконавчої зйомки нового підключення газу необхідно довіряти тільки досвідченим фахівцям-геодезистам, які завдяки своєму досвіду в гранично короткі терміни визначать відповідність монтажного устаткування і самої установки проектній документації. Саме такі професіонали працюють у нашій компанії. Звернувшись до нас ви отримаєте якісне та оперативне надання послуг за найкращими цінами в місті.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.