Відгуки про компанію «Гільдія Інжиніринг»

Іноді перетинаємося з цими хлопцями, і геологами на об’єктах, часто беремо їх на підряд. Керівництво попросило продублювати відгуки про компанію «Гільдія Інжиніринг». З радістю це зроблю на своєму ресурсі.
Ось що знайшов про них в мережі:


На промі пише невідомий:
«Замовив у них повний комплекс інженерних вишукувань для будівництва котеджу:
-винесення меж;
-топозйомка;
-геологія.
Зробили весь комплекс за пів дня.
Через півтора тижні забрав усі звіти з печатками, які пройшли експертизу з дрібними зауваженнями, оперативно виправили.
Працюють з великими фірмами, з відстрочкою платежу.
Було багато особистих побажань, все врахували.»
З негативного:
Важко додзвониться. Був зайнятий телефон 2 години, але це як пояснили, через велику кількысть людей, що цікавляться їхніми послугами.
Як швидко з вами зв’язалися після замовлення/повідомлення?
Протягом 2 годин.
Замовлення було виконано (доставлене) в обумовлені терміни?
Так.


На сайті СПР Назар пише:
«Приїхали хлопці виносити межі ділянки в селі Солоне. Хотів ставити паркан. Виявилося, що межу з сусідом треба рухати на 1 метр, у мене за фактом 23 метри замість 24-х, а у сусіда навпаки — 25. Зрозуміло, що сусід почав усе заперечувати. Хлопці ознайомилися з усіма держ. актами: моїм сусідом праворуч, сусідом ліворуч. Все заново переміряли, поставили нові кілочки. Потім на крики приїхав сільський голова, близько години з ними розмовляв. У результаті всі задоволені, навіть мій похмурий сусід вгамувався, сам каже:-«Раз супутник показав тут, нічого не маю проти. Фахівці знають свою справу.»»


Там же, Антон:
«Замовив у хлопців перевірку обсягів земляних робіт. Мені чистили озеро, виставили рахунок на 5000 кубів, що по грошам 175000 гривень. «На око» бачу, що намагаються обдурити, приїхали співробітники «Гільдії Інжиніринг», все заміряли, перерахували, перевірили креслення підрядників, знайшли в них помилки в розрахунках. Обсяг склав 3250 м3, а в підсумку за 1 день зекономили мені 61000 гривень. Дуже радий, що до них звернувся.
P. S.: Привезли снарягу: човен, ехолот, GPS, тахеометр, ноутбук, триногу, рейку. За роботу взяли немало — 4500 грн., але воно того варте. Зате тепер є карта дна озера. Знаю де ями, щоб там рибу ловити.»


Анатолій на сайті glo залишив відгук про геодезичну фірму:
«Співпрацюю з ними вже 4 роки. Познайомилися на будівництві МЗ «Дніпросталь». Залучаю їх для геодезичної розмітки, перевіряють діагоналі, виставляють перекриття, відбивають нулі, ведуть виконавчу документацію. Приїжджають за 30 хвилин після звернення. Будуючи з ними впевнений, що все гаразд з проектом та робочі мене не обманюють. Мій архітектор выд них взагалі взахваті. Всім раджу!»


На сайті Дніпротут Ганна залишила позитивний відгук:
«Звернулася до них, щоб перевірити підрядників при переході від бетонників до монтажу металоконструкцій. Зробили мені детальну 3Д зйомку своїм дорогим тахеометром. Знайшли масу невідповідностей з проектом. Довелося вживати екстренны проектні рішення. Прийшла через 2 дні після замовлення забирати матеріали, навіть кавою мене напоїли натуральною. Окреме спасибі керівництву за комфортні умови праці для своїх співробітників.»


На сайті ноль56 Микита так само прокоментував співпрацю з «Гільдією Інжиніринг»:
«Досвідчені професіонали, швидко і якісно роблять свою роботу. У мене щільний графік, тому домовився з ними на вихідні. Приїхали в неділю, додатково грошей не взяли, хоча пропонував!!! У понеділок запросили забрати зйомку в головному офісі. Зустріли дівчинки, пригостили кавою! Так швидко я навіть не очікував!! За 1 день виконати роботу, яку інші роблять 2 -3 тижні!!! Всім рекомендую! За 12 соток взяли 1200 грн.»


Представляю проектну фірму, спеціалізуємося на газових заправках. Звати Сергій. Працюю з ними більше року по всій Україні:
Хочу зазначити, що навіть при зміні фахівця, на строки мого об’єкта, це не як не відображається, тому що буріння виробляють одні фахівці, лабораторний аналіз інші, всі дані з дотриманням норм і правил передаються для оформлення звіту в головний офіс. На кожному етапі керівництво проводить контроль якості, сповіщає замовника про стадії замовлення. Всі оригінали документів вислали поштою 2 рази(перший пакет документації роздав по експертизах, попросив ще віддрукувати). Загалом рекомендую цю компанію для вибору для вишукуваннь з геології та геодезії ділянки.


Жданов Віталій Валерійович:

“У хлопців замовляли підрахунок обсягів земляних мас. Роботою залишилися задоволені. Вийшло так, що в останній момент довелося шукати геодезистів, які виконали б роботи у найближчі терміни. Подзвонили в ТОВ «Гільдія Інжиніринг», пояснили фахівцю необхідність терміновості виконання вишукувань і в цей же день ввечері бригада фахівців була на моїй ділянці. Всі роботи були виконані якісно і швидко. Окремо хотілося б подякувати керівнику компанії за вмілу організацію проведення робіт.”


Конопацький Роман Вікторович:

“Про необхідність проведення інженерно-геологічних вишукувань перед будівництвом знаю не з чуток, тому як тільки зібралися придбати земельну ділянку під будівництво котеджу, відразу ж почав пошуки компанії, яка надає геологічні послуги. Компанію ТОВ «Гільдія Інжиніринг» мені порадив сусід, який раніше у них замовляв послуги. Роботою геологів я залишився задоволений. Роботи були проведені якісно і швидко. Вже через півтора тижні у мене на столі лежав готовий геологічний звіт з усіма необхідними рекомендаціями по типу фундаменту.”


Хочу побажати успіхів всьому колективу компанії «Гільдія Инжининрг» в їх нелегкі трудові будні.

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.