Відгуки про геодезичну компанію ГЕОТОП

Геодезичні роботи є невід’ємною частиною будь-яких будівельних робіт. Саме тому, вибір фахівців і компанії, яка буде здійснювати ці роботи, є дуже відповідальним моментом. У наш час дуже багато компаній надають свої послуги, так що є з чого вибирати. Найчастіше Клієнт вибирає ту чи іншу компанію за порадою своїх знайомих, але у випадку, якщо знайомі нічого порадити не можуть, залишається лише шукати відгуки про компанію в інтернеті. Відгуки про компанію Геотоп показують, що фахівці дійсно знають свою справу, відповідально підходять до виконання завдань і швидко знаходять рішення для ситуацій будь-якої складності. Нижче представлені відгуки про геодезичну компанію Геотоп від Замовників, людей, які скористалися послугами нашої компанії, і сміливо можуть порадити Вам.
Денисов Віталій:

“Про компанію Геотоп залишилося позитивне враження. Потрібна була топографічна зйомка ділянки для ландшафтного дизайну, пошук компанії здійснював в інтернеті, так що на компанію натрапив, можна сказати, випадково. Прочитав позитивні відгуки про компанію Геотоп і вирішив ризикнути, так як поради питати було ні у кого, та й час підтискав. Жодного разу не пошкодував про свій вибір! Зробили все якісно, швидко і головне не дорого.»
Литвиненко Лариса:

“Перед тим, як будувати будинок, потрібно було провести дослідження грунтів. Чоловік був у тривалому відрядженні, так що зайнятися виконанням цього завдання довелося самій. За порадою колеги, звернулася в компанію Геотоп. Фахівці не тільки вправно впоралися зі своїми роботами, виконавши геологію ділянки, а й дали мені детальне пояснення всього, що у них відбувалося, і чого вони наміряли. Так що дуже вдячна хлопцям за таке сумлінне виконання. Сміливо звертайтеся в компанію Геотоп, не пошкодуєте.“
Ковальський Андрій:

“Купив ділянку, на якій планував будівництво будинку для великої родини. Перша проблема з якою зіткнувся, – не ясно, де конкретно моя ділянка починається, а де закінчується, так як не було абсолютно ніякого паркану між сусідами. Вірити комусь на слово, і розмежовувати за «якийсь яблуні» не хотілося. Звернувся в компанію Геотоп. Хлопці на наступний же день приїхали і за координатами винесли межі ділянки в натуру. Як я і очікував, межа ділянки виявилася не зовсім там, де показували сусіди. Так що я абсолютно не пошкодував, що звернувся за допомогою до фахівців. Якість робіт, швидкість і ціна мене влаштувала. До того ж, відразу отримав консультацію і про проведення топографічної зйомки на ділянці, так що оформив заявку і на топозйомку. Впевнений, що всі подальші роботи (а з будівництвом будинку їх буде ще багато) довірю тільки фахівцям компанії Геотоп.»
Андрієнко Максим:

“Маю невелике фермерське господарство і справи останнім часом пішли не дуже, урожай залишав бажати кращого. Порадили замовити аналіз грунту на родючість. Прочитав позитивні відгуки про компанію Геотоп і звернувся до них. Фахівці взяли зразки грунту і через пару днів надали мені вичерпні результати. Виявилося, що не вистачає деяких речовин, так що я вніс необхідні добрива і вже в наступному сезоні не міг натішитися врожаю. Прибуток від урожаю значно перевищив кошти на проведення аналізу ґрунту. Так що тепер обов’язково буду звертатися в компанію Геотоп щоб стежити за станом своєї землі і вчасно приймати заходи, які забезпечать мені високий урожай.»
Це лише частина відгуків від задоволених Замовників, у правдивості яких ви можете переконатися самі, скориставшись широким спектром послуг нашої компанії Геотоп.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.