Вартість геологічних вишукувань

Вартість послуги від 3500 грн.

Складання правильного проекту для будівництва — це перший крок на шляху до довговічності будівлі. Але щоб зробити цей перший крок впевнено, потрібно мати достатній набір відомостей про місце, яке відведено під забудову. І тут виявляється, що одними геодезичними процедурами не обійтися. Щоб звести дійсно якісну будову, потрібно провести і геологічні вишукування.

Вартість гіологічних вишукувань в нашій компанії від 3500 грн.

Вартість геологічних вишукуваньІнженерно-геологічні вишукування — це цілий комплекс робіт, які спрямовані на вивчення підземних особливостей ділянки. Адже нова будова контактує не лише з поверхнею ділянки, але і з тим, що під цією поверхнею. Для цього досліджується грунт загалом, його складові, а також ґрунтові води.

Перше, що цікавить будь-якого замовника робіт — це вартість. І часто саме додаткові фінансові витрати зупиняють деяких від замовлення геологічних вишукувань. Однак така економія може виявитися зовсім неекономною. Пропустивши цю важливу стадію і, поклавшись виключно на геодезичні дані і зовнішній вигляд ділянки при розробці проекту, в результаті можна отримати плачевний результат — руйнування нової будівлі, його підтоплення, просідання та інші неприємності. А виправити їх потім буде дуже непросто. Тому геологія — це не ті роботи, на яких потрібно економити.

Найменування послуги Ціна
Геологічні вишукування для будівництва приватного будинку (2 свердловини по 8 м) 4 000 грн
Геологічні вишукування для будівництва коттеджу (3 свердловини по 8 м) 5 100 грн
Інженерно-геологічні дослідження земельної ділянки (3 свердловини по 10 м) 16 100 грн
Інженерно-геологічні вишукування для проектування промислових комплексів від 10 200 грн
Інженерно-геологічні вишукування для проектування висотних будинків від 45 500 грн

Але питання вартості, якими б важливими не були геологічні вишукування, хвилює кожного замовника. Адже будівництво — справа витратна і кожна розтрата боляче б’є по гаманцю. Скільки будуть коштувати геологічні роботи конкретно для вашої ділянки, точно сказати можна тільки після знайомства з цим самим ділянкою. Однак зараз ми постараємося з’ясувати, які чинники враховуються при вирішенні фінансових питань геології.

На кінцеву вартість вишукувань в першу чергу впливає комплекс робіт, який буде проводитися на цій території. Можливо, це буде просте буріння декількох свердловин, відбір зразків та їх лабораторне дослідження. А, можливо, додатково знадобляться зондування ґрунту, випробування на стійкість та інші процедури. Вибір тих чи інших процесів безпосередньо залежить від того, що саме буде зводитися на цьому місці. Якщо невеликий котедж, то обсяг процедур буде менше. А великим багатоповерхових будівель потрібно приділити більше уваги.

Інші фактори пов’язані безпосередньо з самим місцем проведення вишукувань. Береться до уваги тип ґрунту, який переважає в даній місцевості. Звідси виходить і метод буріння, обраний фахівцями. Розташування вашої ділянки також може в деяких випадках вплинути на вартість геологічних вишукувань — наскільки він віддалений від міста.

Потреба в узгодженні результатів у відповідних органах також позначиться на фінансовій стороні. Хоча для більшості випадків геологічні вишукування є необов’язковими, але є об’єкти, які повинні мати відповідні дозволи на забудову за результатами визначення геологічного стану ділянки.

Виїхавши на місце проведення робіт, та ознайомившись зі всією необхідною інформацією, наш фахівець може сказати більш конкретно, скільки потрібно витратити на проведення геологічних вишукувань. У будь-якому випадку, наші ціни завжди відповідають якості результату, який ми надаємо. Проводячи, геологічні дослідження, ми ретельно опрацьовуємо всі дані і складаємо повний звіт з обов’язковою аналітичною частиною. У ній не тільки аналізується стан грунту на ділянці, але і даються рекомендації щодо організації будівництва. Прислухаючись до цих рекомендацій, можете бути впевненими в якості проекту.

Comments (4)

 • Михайло
  30/03/2017 at 11:01 |

  Добрий день. Треба зробити геологію 4 скважини на території 30 соток, для будівництва котеджів.
  Яка вартість геологічних вишукувань та скільки триватимуть роботи? м. Бориспіль. Дякую.

  • Геодез
   30/03/2017 at 11:05 |

   Доброго дня, Михайло. Варість геологічних вишукувань складає 7000 грн.
   Спеціалісти проведуть буріння 4-х свердловин по 6-8 метрів, відберуть зразки грунту.
   Тривалість виконання робіт — 3 тижні. З них 1 день на саме буріння, інший час займає аналіз зразків у лабораторії та складання геологічного звіту.
   У звіті надаємо інформацію щодо можливих негативних явищ, які можуть відбитися на майбутній конструкції (зсуви, підтоплення, зсуви ґрунту та інші).

 • Андрій
  18/04/2017 at 11:58 |

  Добрий день. Для проекту потрібні інженерні вишукування по геології: 4 свердловини по 15 метрів. Необхідно зробити дослідження фундаменту. Скільки це буде коштувати і який срок виконання робіт? Одеса

  • Геодез
   18/04/2017 at 14:26 |

   Добрий день, Андрій. Для дослідження фундаменту потрібно буде зробити 2 шурфи у фундаменті. Разом із бурінням 4 свердловин по 15 метрів орієнтовна вартість становить 25000 грн. По закінченню робіт Ви отримаєте повний геологічний звіт. Тривалість виконання робіт — 3 тижні.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.