Вартість геологічних вишукувань -геодезичні та геологічні послуги по Україні GEODEZ
097-891-01-18

Складання правильного проекту для будівництва - це перший крок на шляху до довговічності будівлі. Але щоб зробити цей перший крок впевнено, потрібно мати достатній набір відомостей про місце, яке відведено під забудову. І тут виявляється, що одними геодезичними процедурами не обійтися. Щоб звести дійсно якісну будову, потрібно провести і геологічні вишукування.

Інженерно-геологічні вишукування - це цілий комплекс робіт, які спрямовані на вивчення підземних особливостей ділянки. Адже нова будова контактує не лише з поверхнею ділянки, але і з тим, що під цією поверхнею. Для цього досліджується грунт загалом, його складові, а також ґрунтові води.

Перше, що цікавить будь-якого замовника робіт - це вартість. І часто саме додаткові фінансові витрати зупиняють деяких від замовлення геологічних вишукувань. Однак така економія може виявитися зовсім неекономною. Пропустивши цю важливу стадію і, поклавшись виключно на геодезичні дані і зовнішній вигляд ділянки при розробці проекту, в результаті можна отримати плачевний результат - руйнування нової будівлі, його підтоплення, просідання та інші неприємності. А виправити їх потім буде дуже непросто. Тому геологія - це не ті роботи, на яких потрібно економити.

На кінцеву вартість вишукувань в першу чергу впливає комплекс робіт, який буде проводитися на цій території. Можливо, це буде просте буріння декількох свердловин, відбір зразків та їх лабораторне дослідження. А, можливо, додатково знадобляться зондування ґрунту, випробування на стійкість та інші процедури. Вибір тих чи інших процесів безпосередньо залежить від того, що саме буде зводитися на цьому місці. Якщо невеликий котедж, то обсяг процедур буде менше. А великим багатоповерхових будівель потрібно приділити більше уваги.
Але питання вартості, якими б важливими не були геологічні вишукування, хвилює кожного замовника. Адже будівництво - справа витратна і кожна розтрата боляче б'є по гаманцю. Скільки будуть коштувати геологічні роботи конкретно для вашої ділянки, точно сказати можна тільки після знайомства з цим самим ділянкою. Однак зараз ми постараємося з'ясувати, які чинники враховуються при вирішенні фінансових питань геології.

Інші фактори пов'язані безпосередньо з самим місцем проведення вишукувань. Береться до уваги тип ґрунту, який переважає в даній місцевості. Звідси виходить і метод буріння, обраний фахівцями. Розташування вашої ділянки також може в деяких випадках вплинути на вартість геологічних вишукувань - наскільки він віддалений від міста.

Потреба в узгодженні результатів у відповідних органах також позначиться на фінансовій стороні. Хоча для більшості випадків геологічні вишукування є необов'язковими, але є об'єкти, які повинні мати відповідні дозволи на забудову за результатами визначення геологічного стану ділянки.

Виїхавши на місце проведення робіт, та ознайомившись зі всією необхідною інформацією, наш фахівець може сказати більш конкретно, скільки потрібно витратити на проведення геологічних вишукувань. У будь-якому випадку, наші ціни завжди відповідають якості результату, який ми надаємо. Проводячи, геологічні дослідження, ми ретельно опрацьовуємо всі дані і складаємо повний звіт з обов'язковою аналітичною частиною. У ній не тільки аналізується стан грунту на ділянці, але і даються рекомендації щодо організації будівництва. Прислухаючись до цих рекомендацій, можете бути впевненими в якості проекту.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 8

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.