Вартість геодезичних послуг, ціни - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Геодезія, як послуга, допомагає розібратися у всіх рельєфних складнощах певної території, вивчити стан справ на ділянці, визначити її параметри і скласти це все у відповідних геодезичних матеріалах.

Природно, що таку роботу, а саме геодезичні послуги, самостійно виконати не можна. Навіть якщо ви володієте деякими навичками в галузі інженерії, вам необхідне і обладнання певного рівня, і скласти документи самі собі ви не зможете. Тому для проведення геодезичних вишукувань вам потрібна відповідна компанія, яка працює в сфері геодезії, послуги якої перевірені багатьма клієнтами. Найголовніше, при виборі фірми, яка проводитиме вам подібні роботи, звертайте увагу на дозвільні документи і сертифікати. Адже тільки серйозна компанія, така як наша, має діючі ліцензії на роботу. Причому на наші геодезичні послуги ціни цілком виправдані, про що свідчить наш референс-лист за минулий рік.

Геодезія, послуги якої мають широку сферу застосування, об'єднує роботи по вимірюванню частин і території в цілому, проведення обчислень на підставі цих вимірювань і складання необхідних матеріалів, часто графічного характеру.

Серед робіт, які ми виконуємо, найбільш затребуваними є: кадастрова, топографічна, виконавча і геодезична види зйомок; розбивка осей; винесення меж в натуру і встановлення межових знаків; нівелювальні роботи. Проведення навіть самих складних розрахунків і складання графічних і описових документів - це ще один напрямок діяльності нашої компанії. Будь-яка робота «в полі», тобто безпосередньо на ділянці повинна бути підсумована на папері - у вигляді схеми, карти або звіту.

Топографічна зйомка є найбільш затребуваною геодезичною послугою в Києві, серед інших видів зйомок. Вся справа в тому, що вона необхідна при будь-якому будівельному процесі. Саме в ході топографічної зйомки можна докладно дослідити місцевість, включаючи і всі підземні комунікації, а також навіть дрібні об'єкти на території. За результатами проведеної топографічної зйомки складається топографічний план, на якому відображаються всі елементи комунікації, рельєф і ситуація місцевості земельної ділянки, яка пыдлягала дослідженню. Такий документ може бути використаний для різних цілей. Вартість проведення топографічної зйомки залежить від ряду факторів, серед яких основним є розмір і параметри земельної ділянки. Топоплан може бути наданий замовнику у тому форматі, який йому необхідний: це може бути документ, виконаний на папері або в електронному вигляді. Інший, не менш популярний вид - кадастрова зйомка потрібна для оформлення кадастрової документації . В її ході визначаються межі ділянки та прилеглі території.

Геодезичні вишукування необхідні при будь-якому будівництві або іншому облаштуванні ділянки, незалежно від цілей або масштабів. Це може бути будівництво приватного чи багатоповерхового будинку, комунального закладу. Наші спеціалісти можуть здійснювати контроль над виробничою діяльністю на певній території і конкретними механізмами.

Природно, що в першу чергу хвилює вартість подібних робіт. Ми не будемо стверджувати, що у нас самі низькі ціни на геодезію. Найнижчі ціни - це значить не самий якісний результат. А точніше - зовсім неякісний. Наші ціни знаходяться на доступному рівні, прийнятні для кожного клієнта. І найголовніше, що від вартості ніяк не залежить результат. Наша мета - якісно виконана робота незалежно від того, на яку суму зроблено замовлення. Вартість геодезичних послуг може залежати від кількості замовлених робіт - це може бути цілий комплекс, а може і один окремий процес. Також впливає масштаб території, її площа та інші фактори.

Телефон для замовлення геодезичних послуг в Києві 044-337-40-38.

Телефон для замовлення геодезичних послуг в Дніпрі 056-767-12-37.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 9

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.