Ціни на геологію, вартість

Ціни на геологію від 3500 грн за комплекс геологічних робіт.

Вивчення грунту відіграє важливу роль при закладці підстави майбутньої конструкції. І саме склад і особливості грунту впливають на обсяг робіт і вибір будівельних матеріалів для цього. Дослідження специфіки грунту на конкретній території відноситься до геологічних робіт. Геологія сама по собі представляє науку, яка спрямована на вивчення всього того, що знаходиться під поверхнею землі. Будівельний процес пов’язаний з областю інженерної геології. Фахівці, що працюють в цій сфері і мають достатньо досвіду та кваліфікації для якісного виконання своїх обов’язків, можуть дати вам необхідні і вельми корисні рекомендації та кращі ціни на геологію. Дотримуючись їх, ви зведете дійсно міцну, безпечну і довговічну будову.

Цiни на геологiю

Проведення геологічних робіт під час будівництва має назву — інженерна геологія в будівництві. Такі дослідження грунту спрямовані на отримання достовірних і точних відомостей про його характеристику, несучу здатнысть і тип. Дана інформація дає можливість надалі вибрати правильний тип фундаменту, який буде запорукою надійної і довговічної будівлі або споруди.

Геологічні дослідження земельної ділянки відіграють дуже велику роль не тільки під час будівництва, але і при виявленні причин тріщин у фундаменті вже зведеної будівлі. Чим ретельніше і грамотніше буде проведено аналіз грунту, тим правильніше буде виявлено методи та прийняті рішення при виборі типу несучої конструкції під час будівництва нової будівлі, та з ліквідації деформацій фундаменту старого об’єкта нерухомості.

Дуже важливо вчасно провести геологічні вишукування і не варто ними нехтувати перед початком будівельного процесу, так як ліквідація деформацій внаслідок неправильного вибору типу фундаменту буде за вартістю на порядок вище, ніж перед будівництвом. Ще важливим моментом є вибір геологічної компанії. Її фахівці повинні бути кваліфікованими, мати всю необхідну дозвільну документацію на проведення геологічних робіт, все необхідне обладнання і бажано великий досвід у наданні даних послуг. Тільки в такому випадку геологію ділянки буде здійснено якісно і оперативно.

Щоб отримати такий гідний і позитивний результат, зверніться до нашої компанії. Саме тут зібраний штат сертифікованих фахівців, які мають відповідний рівень знань і досвіду, щоб провести дослідження на найвищому рівні. Крім того, у нас є своя лабораторія з усім необхідним обладнанням для проведення ретельного всебічного аналізу. А сучасне програмне забезпечення та спеціальні комп’ютерні програми дозволяють оперативно проводити всі розрахунки і домогтися максимальної точності. Ціни на геологію в нашій компанії стабільні і відповідають якості нашої роботи.

Важливим фактором, який забезпечить наша компанія, буде пошук і обробка відомостей про вже проведені геологічні роботи на даній території. Такий підхід дасть змогу проаналізувати динаміку розвитку земляних процесів.

Всі, хто хоч раз стикався або тільки збирається зіткнутися, але збирав інформацію, з геологією ділянки знають, що дослідження в цій області складаються з буріння свердловин, взяття проб, їх лабораторного аналізу та підготовки звітної документації. Проте в деяких випадках цього не достатньо. Особливості місцевості можуть бути такими, що потрібно проводити ряд додаткових досліджень, причому вже не в віддалених лабораторних умовах, а прямо на місцевості. Така можливість у нашої компанії є. Ми володіємо всім необхідним — матеріалами, обладнанням, людьми, щоб виїхати на будь-яку ділянку і провести необхідний комплекс тестів і аналізів. Це дозволить отримати найбільш повні результати, що позитивно позначиться при підведенні підсумків та складанні рекомендацій.

У нас дійсно кращі ціни на геологію від 3500 грн за комплекс геологічних робіт.

Comments (3)

 • Олена
  14/04/2017 at 10:29 |

  Минулого місяця замовляли геологію ділянки.
  Будували за містом приватний будиночок і сусіди з якими ми межуємо порадили замовити геологію. Ми зателефонували, домовились про зустріч. Для нашого невеличкого будинку, нам пробурили 2 свердловини. Роботу виконали дуже аккуратно. Через деякий час ми отримали звіт, де були вказані рекомендації який фундамент підходить для нашого грунту. Вийшло так, что довелося зміни плани про розташування будинку, адже там де ми планували, погані показники. Залишилися задоволені результатом роботи ваших фахівців, тепер знаємо всю характеристику грунту нашої ділянки.

 • Александр
  16/05/2017 at 07:42 |

  Добрый день. Интересует стоимость таких работ:
  1. Инженерно-геодезические обследования, инженерно-топографический план масштаба 1: 500 (S = 5,2859 HA) с согласованием.
  2. Инженерно-геологические изыскания (5 св. по 9 м), (железная дорога).

  ЧАО «Полтавськое ХПП», Полтава

  • Geodez
   16/05/2017 at 14:10 |

   Здравствуйте, Александр. Стоимость за комплекс работ ориентировочно составляет 82000 грн с НДС. В результате проведения изысканий, будет предоставлено:
   1. Топографический план участка М 1:500 с согласованием в органах архитектуры (в бумажном и электронном виде).
   2. Геологический отчет по результатам лабораторных исследований образцов грунта в пробуренных скважинах. В отчете будет указано: уровень грунтовых вод, просадки, гранулометрии, плотность почвы, влажность пород, удельное сцепление, показатель пластичности, текучесть, предел прочности, пористости, границы текучести, угол внутреннего трения, модуль деформации.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.