Вартість, ціни на геологічні вишукування

Ціна на геологічні вишукування від 4500 гривень за повний комплекс з бурінням 3-х свердловин, лабораторією та складанням технічного. Також топографічна зйомка для прив’язки усть свердловин.

Геологічні вишукування повинні бути обов’язковою складовою підготовчих робіт вашого будівництва. Тільки тоді ви зможете бути впевнені в надійності і міцності майбутньої споруди, а це головний критерій безпеки. Природньо, що будівельний процес — дуже витратний. Проте будь-який будівельник чи інженер скаже вам, що не варто ігнорувати геологічні роботи, інакше така економія призведе до вельми плачевних результатів вже в недалекому майбутньому. Тим більше що ціни на інженерно-геологічні вишукування є досить демократичними — головне тільки правильно підібрати виконавців.

Найменування послуги Ціна
Буріння 2-х свердловин по 8 м 4 000 грн
Буріння 3-х свердловин по 8 м 5 100 грн
Буріння 3-х свердловин по 10 м 16 100 грн
Геологічні вишукування для будівництва промислових комплексів от 10 200 грн
Геологічні вишукування для будівництва висотних будинків от 45 500 грн

Ціни на геологічні вишукування

Інженерно-геологічні вишукування дуже важливі, їх результат впливає на все будівництво. Чим якісніше будуть проведені геологічні вишукування, тим надійніше і довговічніше буде майбутня будівля або споруда. Тому ці роботи необхідно довіряти кваліфікованим фахівцям. Не слід економити на даному виді геологічних вишукувань, вибираючи геологічні компанії, вартість послуг яких мінімальна. Фахівці повинні мати відповідну кваліфікацію, дозвільну документацію на проведення даних робіт, все необхідне обладнання і, звичайно ж, чималий досвід. На жаль, не всі компанії, які пропонують свої послуги на геологічному ринку, відповідають всім перерахованим вище вимогам. Отже, шанси на якісне проведення геологічних вишукувань зменшуються.

Звертаючись до нашої фірми ви можете не сумніватися в якості проведених нами робіт. До кожного поставленого перед нами завдання ми підходимо грамотно і відповідально. Наші фахівці відповідають всім вимогам та мають за своїми плечима багаторічний досвід у проведенні геологічних вишукувань. Вартість геологічних досліджень, що проводяться нашою компанією, відповідає якості.

Вчасно проведені геологічні вишукування — це запорука надійної і довговічної будівлі або споруди.

У цьому сенсі наша компанія є самим підходящим варіантом. У своїй діяльності вона з’єднує високу якість і точність результатів з прийнятними розцінками на надані послуги. Саме сукупність цих факторів дозволяє нам тримати лідерську позицію на ринку геологічних послуг вже тривалий час.

Геологія ділянки — це цілий комплекс досліджень, що включає в себе підготовчі роботи, польові та лабораторні етапи, а також аналітичну обробку отриманих відомостей. Якщо говорити більш детально, то приблизний перелік виконуваних нами робіт виглядає так:

 • підготовка до проведення польових робіт, яка полягає у вивченні попередніх геологічних відомостей, що стосуються даної території;
 • польові роботи з обов’язковим бурінням необхідної кількості свердловин для взяття проб грунту;
 • докладне дослідження гідрологічних особливостей місцевості на основі проб грунтових вод;
 • проведення лабораторних тестів і аналізів матеріалів, отриманих на попередніх етапах;
 • аналітична проробка, узагальнення результатів і складання звіту з докладними порадами з будівництва з урахуванням специфіки місцевості.

Серед усього комплексу геологічних вишукувань можна виділити стандартний і розгорнутий вид досліджень. Стандартна ціна на інженерно-геологічні роботи включає в себе польові роботи по забору проб грунту і грунтових вод, аналіз їх в лабораторних умовах і камеральну обробку з наступним звітом. Такий вид застосовується на місцевості без будь-яких специфічних особливостей, а також при зведенні невеликих споруд (гараж, житловий приватний будинок). Розгорнутий процес може включати в себе всі або майже всі перераховані вище роботи — все залежить від цільового призначення споруджуваного об’єкту, а також від складності геологічної обстановки місцевості.

Comments (5)

 • Арсен
  28/02/2017 at 11:58 |

  Доброго дня. Яка буде вартість на геологічні вишукування ділянки та які сроки виконання робіт дослідження грунту?
  Потрібно для будівництва третього поверху промислового комплексу у м. Харків.

  • Ирина
   28/02/2017 at 12:00 |

   Доброго дня, Арсен. Ціна геологічних вишукувань для Вашої ділянки орієнтовно складає 15000 грн. У вартість входить буріння 2-3 свердловин, відбір зразків грунту для аналізу у лабораторії та геологічний звіт. Термін виконання робіт — 3 тижні.

 • Наталя
  27/03/2017 at 07:34 |

  Яка вартість геології для будівництва приватного будинку? Що входить у вартість вишукувань та який термін виконання?
  Миколаїв.

  • Геодез
   27/03/2017 at 07:38 |

   Доброго дня, Наталя.
   Вартість геології складає 6000 грн. Включає в себе буріння 2-3 свердловин по 6-8 метрів, проведення лабораторних тестів і аналізів матеріалів на основі взятих на ділянці проб грунту та узагальнення результатів і складання звіту з докладними порадами з будівництва.
   Термін виконання робіт — 3 тижні.

 • Валентин
  26/07/2017 at 11:46 |

  Залишився задоволений якістю і сервісом проведених робіт. Задача була досить незвичною, але впоралися з нею на відмінно. При першому ж дзвінку обговорили дату початку виконання робіт, вартість та термін виконання. Жоден з пунктів не був виконаний із затримкою. Нічого не перероблялося. Рекомендую цю компанію.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.