Ціна на кадастровий номер, розрахунок вартості в Дніпропетровську - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Послуга тимчасово недоступна

Наша фірма займається кадастровими номерами і приватизацією ділянок у Дніпропетровську, у нас найкраща ціна на кадастровий номер у Дніпропетровську від 3500 грн, ціни на кадастрові роботи знижені за рахунок виконання повного комплексу землевпорядних послуг однією організацією без посередників, розцінки на кадастрові роботи можете знайти у нас на сайті, ціна приватизації у Дніпропетровську 3500 грн. за ділянку. В комплекс робіт входить геодезія з виїздом на ділянку і складанням технічного звіту, технічна документація із землеустрою.

Згідно з новим земельним законодавством, будь-яка земельна ділянка, будь-яка територія підлягає реєстрації в єдиному кадастровому реєстрі з присвоєнням індивідуального кадастрового номеру.

Кадастровий номер дається кожній ділянці і при цьому вноситься в електронну базу, на підставі якої розроблена публічна кадастрова карта. Подивитися її онлайн може кожен бажаючий, варто тільки ввести свої дані. Зміна власників не впливає на номер рівним рахунком, як і зміна цільового призначення. Єдиний випадок, який вимагає зміни номера та перереєстрації - це зміна меж ділянки. Зміна меж відбувається в двох випадках - якщо одна територія розбивається на декілька більш дрібних або кілька ділянок об'єднуються в одну. Отримати подібний індивідуальний номер може навіть той власник, земля якого ще не приватизована. Орган, який займається кадастровими питаннями - Держземагентство.

Щоб отримати кадастровий номер, не обійтися і без геодезичних процедур. Зокрема, потрібно виконати кадастрову зйомку. Тільки дані цієї зйомки дають можливість скласти кадастровий план ділянки. На нього наносяться такі відомості як площа досліджуваної території, її кордону з обов'язковою фіксацією сусідніх територій, їх кадастровими номерами та інформацією про власників, координати ділянки в цілому і його поворотних точок, всі об'єкти нерухомості, які розташовані на ділянці (контурно).

Щоб приступити до оформлення кадастрового номеру, потрібно дізнатися ціни на кадастрові роботи та надати стандартний набір документів. Це, в першу чергу, копії персональних даних власника - паспорт, ІПН, а також копії документів, які підтверджують права на володіння землею - державний акт або договір купівлі-продажу. Але це тільки в тому випадку, якщо будете займатися оформленням не ви, а компанія-посередник. У тому випадку, якщо всі клопоти ви вирішили звалити на себе, список документів значно розширюється і повинен включати ряд технічних матеріалів, що ціна приватизації у Дніпропетровську стане дуже невиправданою.

Без кадастрового номеру ви не зможете виконати жодної дії з вашою ділянкою - ні змінити її цільове призначення, ні продати, ні здати в оренду, ні подарувати. Тому оформляти її вам все одно доведеться. Тим більше, тим самим ви підтверджуєте своє право на цю землю і закріплюєте її за собою. Не втрачайте часу і зверніться у нашу компанію. Тим більше, що ціни на кадастрові номери у нас - одні з найнижчих в Дніпропетровську. Так, оформлення кадастрового номера - процес не з дешевих і коштує кілька тисяч гривень. Природно, що вартість залежить від розташування території, її масштабів і в кожному випадку індивідуальна, однак показник коливається в межах 5000-6000 гривень. У нашій компанії ця сума дещо менша, а якість послуг при цьому не страждає. Звернувшись до нас, у вас є можливість абсолютно не хвилюватися про процес і тільки очікувати готових документів. Ми проведемо всі польові роботи у вигляді кадастрової зйомки, складемо технічну документацію та допоможемо з оформленням і отриманням самого номера. Ми можемо провести і узгодження документів у відповідних організаціях. Все залежить тільки від вашого бажання. Ціна на кадастровий номер у Дніпропетровську починається від 3500 грн, це середня вартість подібних послуг по Україні.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 11

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.