Топозйомка земельної ділянки

Найчастіше геодезичні роботи на земельній ділянці актуальні коли планується до нього підведення газу або підключення електрики. Але також нерідкі випадки, коли проведення топографо-геодезичних робіт необхідно для вирішення земельних спорів, під час коригування генерального плану земельної ділянки, для отримання дозволу на будівництво, проектування трас і комунікацій. На підставі результатів, отриманих в результаті виконання геодезичних робіт, будується планування подальшого просування будівництва будівель і споруд. Точність топографічних робіт дає можливість приймати рішення технологічного характеру, передбачити можливі труднощі з переміщеннями пластів і т. д.

Топозйомка для електрика

Найпоширенішою послугою є топозйомка, яка являє собою комплекс робіт, за результатами яких створюються топографічні карти і схеми земельних ділянок. Під час топографічної зйомки вимірюються висоти, відстані, кути. Отримати під час вимірювань максимально точні дані можливо тільки за допомогою спеціальних геодезичних інструментів, а також уміння фахівця ними користуватися. Топографічна зйомка може бути як наземною, так і космічною. Під час проведення космічної топографічної зйомки використовуються літальні апарати, які дозволяють отримати якісні зображення поверхні землі. Але в цій статті ми більш детально розглянемо наземну зйомку.

Топографічна зйомка земельної ділянки може бути різних масштабів. Це безпосередньо залежить від необхідного відображення досліджуваної земельної ділянки. Під час виконання топозйомки використовується тахеометр. Для отримання якісних результатів, при проведенні топографічної зйомки земельної ділянки, використовуються тільки професійні тахеометри, що дозволяють отримати максимум інформації про ділянку. Використання новітнього технологічного обладнання під час проведення топографо-геодезичних робіт — це одна з переваг нашої компанії. Найчастіше масштаб зйомки визначає геодезист. Але також він може провести топозйомку масштабу, який вимагає замовник або певний орган архітектурного управління. Розрізняють такі види масштабів: сверхкрупный (1:200), великий (від 1:500 до 1:5000) і дрібний(1:10000, 1:25000). Найбільш затребувана зйомка масштабу 1:500. Її ще називають «п’ятисотка».

По закінченні топографічних робіт створюється топографічний план. На вартість топозйомки земельної ділянки впливає характер і площа досліджуваної території. Якщо вам потрібно виконати якісно і оперативно топозйомку земельної ділянки, звертайтеся до нашої компанії. Багаторічний досвід в цьому напрямку допоміг зібрати нашій компанії тільки кваліфікованих фахівців, які грамотно і відповідально підходять до будь-якого геодезичного завданням, незалежно від його ступеня складності. Також крім топографічної зйомки ми надаємо широкий спектр геодезичних послуг, які з задоволенням виконаємо на вашій ділянці.

Comments (4)

 • Ольга
  11/08/2016 at 08:12 |

  добрый день! подскажите, сколько будет стоить топосъемка 1:500 на участке 5,5 га в Киевской области? спасибо!

  • margarita
   16/08/2016 at 14:42 |

   Добрый день, Ольга! В данном случае необходимо будет осуществить бурение от 15 до 20 инженерно-геологических скважин. Стоимость работ, с учетом исследования грунта в лаборатории и составлением геологического отчета, составит около 15-20 тыс. грн. Сроки проведения — 2 недели. Также в случае необходимости геодезии участка необходимо будет провести топографическую съемку: 2000 за 1Га — 10-11 тыс грн (сроки проведения работ — 1 неделя. Съемка дна около 4-5 тыс. грн. Если необходимо согласование топосъемки, то зависит от района. Дополнительно оплачивается от 1000 до 9000 грн.

 • Тетяна Нестерівна
  29/09/2017 at 11:35 |

  Добрий день. Розпочали оформлення плану по водопроводу. І зтикнулися з тим, що нам зробили припис, для виконання топографо-геодезичної зйомки, так як ділянку придбали давно і на той час плану там не було. Яка вартість топозйомки?

  • Geodez
   29/09/2017 at 11:49 |

   Добрий день, Тетяна Нестерівна! Орієнтовна вартість виконання топографо-геодезичного плану ділянки складає 3000 грн. Після замовлення послуги спеціаліст на ділянці проводить геодезичні вимірювання, передає ці дані для обробки та формування плану. Після закінчення робіт надається топографо-геодезичний план ділянки у масштабі 1:500 з умовними позначеннями всіх присутніх на ньому об’єктів. При необхідності план погоджується в органах архітектури. Вартість топоплану з печаткою «Придатно» — 6000 грн. Для детального прорахунку вартості необхідний кадастровий номер ділянки.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.