Топографічна зйомка земельної ділянки

топографічна зйомка 1 500

Будь-яке будівництво, а також операції з земельною ділянкою вимагають проведення тих чи інших геодезичних робіт. Найчастіше до нас в компанію приходять з проханням складання топографічного плану. Він має широке застосування. Наприклад, для підключення об’єкта до електричних мереж або газопроводу, потрібні такі документи, як викопіювання і ситуаційний план, які отримують з топоплана. Також цей документ необхідний для отримання дозволу на проектування і будівництво , і для багато чого іншого.

Топографічний план — це документ, який може знадобитися для різних цілей. Особливо він важливий для проектування та будівництва нового будинку або споруди. Для того, щоб скласти такий документ необхідно провести цілий комплекс геодезичних робіт, спрямованих на вимірювання кутів, відстаней та висот. Сукупність цих робіт має назву — топографічна зйомка. Від того наскільки грамотно і точно буде проведена зйомка, залежить якість вихідного документа. Він може бути представлений замовнику в будь-якому зручному для нього форматі: або на папері, або в електронному вигляді.Це картографічний рельєфний вид планування місцевості, що знаходяться на ній споруд та будівель.

Топографічна зйомка земельної ділянки, як невід’ємна частина геодезичних робіт, дуже затребувана своєї різновидом. Її необхідність і потреба в ній відчувається при геодезичних дослідженнях, при виконанні генеральних планів та робочих креслень, з розвитком і побудовою геодезичних мереж, в цілях оновлення топографічних планів і карт. З її допомогою створюється інженерний топографічний план, для складання проектів ландшафту місцевості, проводиться вертикальне планування.

Під час такої зйомки фіксуються координати та висоти об’єктів та елементів, які в підсумку будуть наноситися на план. Зйомку в невеликих розмірах об’єктів проводять в масштабі 1:500. Об’ємні об’єкти на місцевості знімають в масштабі 1:1000 і навіть 1:2000.

Топозйомка складається з цих видів робіт: роботи по розвідці або рекогносцировці місцевості, проектування знімальної мережі, робота по прив’язці знімальної мережі до державної, виконуються лінійно-кутові вимірювання різних елементів місцевості, обробляються результати польових спостережень, створюються топографічні плани необхідного масштабу.

Топографічна зйомка земельної ділянки

Виконується топографічна зйомка ділянки спеціальними геодезичними приладами — теодолітів або тахометров. У фахівців в цій області існують і цифрові тахеометри. З їх допомогою, спеціаліст знімає самостійно і моментально здійснює передачу отриманої інформації у віддалений офіс. Трасошукач — ще один спеціальний прилад, який необхідний в роботі. Він служить для виявлення і уточнення інформації про підземні інженерні комунікації. Якщо виникає потреба у геологічних дослідженнях об’єктів, розташованих на великій площі, тоді вдаються до космічного фотографуванню і аерофотозніманню. Потім, вищеописаними способами отримані дані, зібрані в польових умовах, підлягають обробці спеціальними комп’ютерними програмами. В кінцевому підсумку і створюється топографічний план. Він передається особисто Замовнику або входить до складу технічного звіту.

Наша компания виконує наступні роботи:

Топографічна зйомка земельної ділянки

 • Топографічні роботи і зйомка у великому масштабі (1:100, 1:200, 1:500, 1:1000, 1:2000);
 • Топографічна зйомка земельної ділянки рельєфу місцевості будь-якої складності;
 • Топографічна зйомка споруд та інженерних комунікацій над землею і під землею;
 • Подеревная топозйомка з їх таксацією (вказується параметр кожного дерева окремо — порода, розміри в обхваті стовбура і його висота).

Фахівці нашої фірми проводить всі з перерахованих видів топографічної зйомки, погоджуючи з органами експлуатації та контролю, а також надає Замовникові готовий план місцевості в електронному вигляді у форматах Auto CAD — dxf, dwg, і в графічному вигляді. Якщо вам потрібна топографічна зйомка — ця компанія до ваших послуг і завжди допоможуть вам у цьому.

Comments (4)

 • Геннадий
  17/08/2016 at 11:35 |

  Подскажите пожалуйста если человек просит указать где проходят подземные сети а предоставляет лишь план земельного участка, то он должен выполнить топографическую съемку и предоставит топографический план для того что бы уже мы на нем смогли указать сети,так?

  • margarita
   17/08/2016 at 11:47 |

   Добрый день, Геннадий! Необходима топографическая съемка с согласованием всех коммуникаций на участке.

 • Сергій
  02/12/2016 at 08:20 |

  Добридень! Мені сказали, що я можу звернутися до Вас з таким питанням: мені потрібна геодезична зйомка земельної ділянки із зазначенням фактичної площі між суміжними земельними ділянками, і прив’язок на місцевості будівель і споруд. Чи зможете провести такі роботи?

  • Ника
   02/12/2016 at 08:30 |

   Доброго дня, Сергій! Так, ми проводимо Топографічну зйомку земельної ділянки рельєфу місцевості будь-якої складності. Залиште будь ласка свій контактний номер телефону, наш спіціаліст зв’яжеться з Вами і проконсультує з усіх питань, що Вас цікавлять.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.