Топографічна зйомка погодження в усіх інстанціях

Топографо-геодезична зйомка з погодженнями в усіх інстанціях — це вид інженерно-геодезичних вишукувань, результатом яких є великомасштабний план місцевості (не менш 1:500), що відображає:

ТОПОГРАФІЧНА ЗЙОМКА УЗГОДЖЕННЯ

 1. рельєф місцевості (позначки або горизонталі);
 2. будинки та їх елементи із зазначенням поверховості, матеріалу і призначення;
 3. інженерні споруди і мережі;
 4. дерева, чагарники та інші види рослинності;
 5. підземні та надземні комунікації та їх елементи (оглядові колодязі, камери, опори, компенсатори тощо). Також зазначаються їх діаметр, матеріал, з якого виконані, призначення і глибина залягання;
 6. об’єкти гідрографії — річки,озера, струмки і т.д.;
 7. об’єкти технічного і гідротехнічного призначення як то дамби, водопонижуючі канали, мости, шляхопроводи, а також автомобільні і залізні дороги;
 8. об’єкти сільськогосподарського призначення та багато іншого.
 9. На підставі такої зйомки дається дозвіл на будівництво.

Топографічна зйомка з узгодженням в усіх інстанціяхДані інженерні вишукування є основою для проектування і прийняття проектних рішень при будівництві нових так і реконструкції об’єктів, які вже знаходяться в експлуатації. Особливо цінні при виконанні земляних робіт в будівництві та підключенні комунікацій. Поряд з цим можуть використовуватися і для вирішення питань у сфері землеустрою і земельного кадастру.

Погодження топографічної зйомки у інстанціях можливо при наданні топоплана в міськгаз, водоканал, електромережі, зв’язок, органи архітектурного контролю.

Чому ж геодезисти бояться братися за погодження навіть ідеально помірянної ділянки?

На це питання вам відповість директор нашої геодезичної компанії:

«У наш час для високопродуктивного устаткування і молодого колективу немає стільки ділянок, щоб ми не могли їх заміряти і накреслити. Вся заковика полягає в пошуку інженерних мереж та підземних комунікаціях, тому для їх ідентифікації та знаходження і точного нанесення на план ділянки треба вдаватися до візитів в місцеві інстанції.

Ми йдемо з готової пятисоткой у водоканал, уточнюємо живлення конкретного будинку, переконуємося у відсутності закладення інших труб, на нашій карті, при необхідності виїзджаємо на ділянку з водопровідником, так як ніяких архівів зазвичай немає, все пам’ятає дядько Вася, який працює 40 років і тільки він один пам’ятає де за часів СРСР закопували трубу ще його старші колеги».

Точно така ж картина спостерігається в інших інстанція.

На етапі підписання договору звучить техзавдання: узгодження зйомки у всіх зацікавлених інстанціях. А скільки їх ніхто не знає, тому й складно назвати ціну на цю роботу. Нерідко зйомка коштує 1000 грн, робиться 2 дні, а вартість погоджень 10-ти інстанцій перевищує цю цифру в 4 рази, а терміни затягуються на 1-2 місяці (у газовиків прийомний день вівторок головний архітектор у відпустці, електрики взагалі про ТП і не здогадувалися і знизують плечима дізнавшись про факт її установки на ділянці…)

Топографическая съемка согласование во всех инстанциях

У деяких містах архітектура ставить штамп «ПРИДАТНО», що дозволяє початок будівництва, в деяких — ні, і запевняє зйомку тільки після обходу всіх інстанцій.

Хочу сказати, що узгоджена зйомка — лише один із документів, що дають дозвіл на початок будівництва і підключення до існуючих мереж: світлу, газу, тепломережі, електрики, зв’язку, каналізації, центрального водопроводу.

Погодження контролюючих інстанцій потрібні в основному для узгодження проекту на підключення та укладення договорів на підключення.

Виробництво даного виду робіт здійснюється в кілька етапів:

 1. рекогносцировка місцевості;
 2. підбір вже наявних картографічних матеріалів і найближчих пунктів знімального обгрунтування;
 3. виконання топографо-геодезичної зйомки заданого масштабу;
 4. виявлення і трасування всіх наявних на ділянці підземних кабелів;
 5. камеральна обробка польових вимірювань і креслення плану місцевості заданого масштабу;
 6. нанесення на план трас трубопроводів, кабельних ліній та інших підземних комунікацій;
 7. узгодження підземних трубопроводів з усіма комунальними службами населеного пункту, в якому розташована ділянка робіт, а також інших організаціях, інженерні мережі яких проходять через район вишукувань.

Виконання всього комплексу робіт залежить від площі ділянки, складності ситуації на ній і завантаженості підземними комунікаціями. Термін виконання підбирається для кожного об’єкта індивідуально.

Наша компанія володіє всім необхідним для максимального скорочення часу та максимально швидкого виконання робіт. Це і сучасні високоточні прилади, і відповідне програмне забезпечення, і кваліфіковані фахівці,які можуть підтвердити право на дану діяльність відповідними кваліфікаційними сертифікатами.

За підсумком замовнику надається пакет документів, який включає в себе масштабний план місцевості з нанесеними і узгодженими підземними комунікаціями (про погодження будуть свідчити печатки і штампи служб і організацій, які відповідають за їх роботу); документи, необхідні для бухгалтерського обліку (податкові накладні, акти прийому-передачі робіт та інші). За бажанням замовника результати досліджень можуть бути оформлені у вигляді звіту і передані як у електронному вигляді (на електронних носіях або ж вислані на будь електронну адресу, вказану замовником), так і на паперовому носії.

Comments (5)

 • Олег
  08/02/2017 at 08:01 |

  Знадобилась геодезія «під ключ» з погодженням для електриків (прокладали кабель 3 км). Звернувся за телефоном, проконсультувався зі спеціалістом, залишив заявку.
  Відразу підрахували ціну за роботу. Також сподобалась швідкість якість і ціна самої роботи. Вирішив залишити відгук. Головне, що вдалося уникнути відвідування інстанцій

 • Олена
  02/03/2017 at 11:16 |

  Доброго дня. Скажіть будь-ласка, який термін дії топозйомки?

  • Ирина
   02/03/2017 at 11:16 |

   Доброго дня, Олена. Строк дії топозйомки з погодженням у органах архітектури, з печаткою «придатно»- 1 рік.

 • Артем
  16/02/2018 at 07:48 |

  Мене цікавить таке питання: під час розробки плану, проекту, тощо не були нанесені всі існуючі мережі комунікацій за неможливістю їх виявлення або іденитифікації, чи повинна організація яка виконує погодження нанести або виправити їх. Якщо так то де Я можу знайти посилання на це?

  • Geodez
   16/02/2018 at 13:50 |

   Доброго дня, Артем. Так, повинна. Якщо відбувається погодження об’єкта, то креслення здається у відповідну державну структуру, де спеціалісти перевіряють план та наносять мережі комунікацій (або ж дають схему мережі геодезистам). Після нанесення мереж ставиться печатка про погодження і вірне нанесення даних мереж. Далі геодезист з паперового носія переносить інформацію в електронний варіант креслення. Тобто, якщо мережі не нанесені взагалі, або нанесені не вірно, це означає непрофесійно виконану роботу компанії до якої Ви зверталися, яка мала відповідати за весь процес погодження плану, проекту тощо.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.