Топографічна зйомка погодження в усіх інстанціях

Топографо-геодезична зйомка з погодженнями в усіх інстанціях — це вид інженерно-геодезичних вишукувань, результатом яких є великомасштабний план місцевості (не менш 1:500), що відображає:

ТОПОГРАФІЧНА ЗЙОМКА УЗГОДЖЕННЯ

 1. рельєф місцевості (позначки або горизонталі);
 2. будинки та їх елементи із зазначенням поверховості, матеріалу і призначення;
 3. інженерні споруди і мережі;
 4. дерева, чагарники та інші види рослинності;
 5. підземні та надземні комунікації та їх елементи (оглядові колодязі, камери, опори, компенсатори тощо). Також зазначаються їх діаметр, матеріал, з якого виконані, призначення і глибина залягання;
 6. об’єкти гідрографії — річки,озера, струмки і т.д.;
 7. об’єкти технічного і гідротехнічного призначення як то дамби, водопонижуючі канали, мости, шляхопроводи, а також автомобільні і залізні дороги;
 8. об’єкти сільськогосподарського призначення та багато іншого.
 9. На підставі такої зйомки дається дозвіл на будівництво.

Топографічна зйомка з узгодженням в усіх інстанціяхДані інженерні вишукування є основою для проектування і прийняття проектних рішень при будівництві нових так і реконструкції об’єктів, які вже знаходяться в експлуатації. Особливо цінні при виконанні земляних робіт в будівництві та підключенні комунікацій. Поряд з цим можуть використовуватися і для вирішення питань у сфері землеустрою і земельного кадастру.

Погодження топографічної зйомки у інстанціях можливо при наданні топоплана в міськгаз, водоканал, електромережі, зв’язок, органи архітектурного контролю.

Чому ж геодезисти бояться братися за погодження навіть ідеально помірянної ділянки?

На це питання вам відповість директор геодезичної компанії Олег Говоруха:

«У наш час для високопродуктивного устаткування і молодого колективу немає стільки ділянок, щоб ми не могли їх заміряти і накреслити. Вся заковика полягає в пошуку інженерних мереж та підземних комунікаціях, тому для їх ідентифікації та знаходження і точного нанесення на план ділянки треба вдаватися до візитів в місцеві інстанції.

Ми йдемо з готової пятисоткой у водоканал, уточнюємо живлення конкретного будинку, переконуємося у відсутності закладення інших труб, на нашій карті, при необхідності виїзджаємо на ділянку з водопровідником, так як ніяких архівів зазвичай немає, все пам’ятає дядько Вася, який працює 40 років і тільки він один пам’ятає де за часів СРСР закопували трубу ще його старші колеги».

Точно така ж картина спостерігається в інших інстанція.

На етапі підписання договору звучить техзавдання: узгодження зйомки у всіх зацікавлених інстанціях. А скільки їх ніхто не знає, тому й складно назвати ціну на цю роботу. Нерідко зйомка коштує 1000 грн, робиться 2 дні, а вартість погоджень 10-ти інстанцій перевищує цю цифру в 4 рази, а терміни затягуються на 1-2 місяці (у газовиків прийомний день вівторок головний архітектор у відпустці, електрики взагалі про ТП і не здогадувалися і знизують плечима дізнавшись про факт її установки на ділянці…)

Топографическая съемка согласование во всех инстанциях

У деяких містах архітектура ставить штамп «ПРИДАТНО», що дозволяє початок будівництва, в деяких — ні, і запевняє зйомку тільки після обходу всіх інстанцій.

Хочу сказати, що узгоджена зйомка — лише один із документів, що дають дозвіл на початок будівництва і підключення до існуючих мереж: світлу, газу, тепломережі, електрики, зв’язку, каналізації, центрального водопроводу.

Погодження контролюючих інстанцій потрібні в основному для узгодження проекту на підключення та укладення договорів на підключення.

Виробництво даного виду робіт здійснюється в кілька етапів:

 1. рекогносцировка місцевості;
 2. підбір вже наявних картографічних матеріалів і найближчих пунктів знімального обгрунтування;
 3. виконання топографо-геодезичної зйомки заданого масштабу;
 4. виявлення і трасування всіх наявних на ділянці підземних кабелів;
 5. камеральна обробка польових вимірювань і креслення плану місцевості заданого масштабу;
 6. нанесення на план трас трубопроводів, кабельних ліній та інших підземних комунікацій;
 7. узгодження підземних трубопроводів з усіма комунальними службами населеного пункту, в якому розташована ділянка робіт, а також інших організаціях, інженерні мережі яких проходять через район вишукувань.

Виконання всього комплексу робіт залежить від площі ділянки, складності ситуації на ній і завантаженості підземними комунікаціями. Термін виконання підбирається для кожного об’єкта індивідуально.

Наша компанія володіє всім необхідним для максимального скорочення часу та максимально швидкого виконання робіт. Це і сучасні високоточні прилади, і відповідне програмне забезпечення, і кваліфіковані фахівці,які можуть підтвердити право на дану діяльність відповідними кваліфікаційними сертифікатами.

За підсумком замовнику надається пакет документів, який включає в себе масштабний план місцевості з нанесеними і узгодженими підземними комунікаціями (про погодження будуть свідчити печатки і штампи служб і організацій, які відповідають за їх роботу); документи, необхідні для бухгалтерського обліку (податкові накладні, акти прийому-передачі робіт та інші). За бажанням замовника результати досліджень можуть бути оформлені у вигляді звіту і передані як у електронному вигляді (на електронних носіях або ж вислані на будь електронну адресу, вказану замовником), так і на паперовому носії.

Comments (3)

 • Олег
  08/02/2017 at 08:01 |

  Знадобилась геодезія «під ключ» з погодженням для електриків (прокладали кабель 3 км). Звернувся за телефоном, проконсультувався зі спеціалістом, залишив заявку.
  Відразу підрахували ціну за роботу. Також сподобалась швідкість якість і ціна самої роботи. Вирішив залишити відгук. Головне, що вдалося уникнути відвідування інстанцій

 • Олена
  02/03/2017 at 11:16 |

  Доброго дня. Скажіть будь-ласка, який термін дії топозйомки?

  • Ирина
   02/03/2017 at 11:16 |

   Доброго дня, Олена. Строк дії топозйомки з погодженням у органах архітектури, з печаткою «придатно»- 1 рік.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.