Топографічна зйомка 1 2000 і складання ситуаційного плану М 1:500 для електриків

Ви плануєте підключитися до електромережі. Як правило до геодезії вдаються при введенні будинку в експлуатацію, при прокладанні нових кабелів, монтажі нових опор електропередач. Коли ви відвідаєте районний пункт електричних мереж, то в переліку документації, яку вам потрібно буде надати, така:
викопіювання з плану місцевості в масштабі 1:2000 всієї траси і радіус 300 метрів в точці підключення.
ситуаційний план земельної ділянки, на якій відображені електроустановки, а також прогнозована точка підключення.
викопіювання, яке виробляється з топографічного плану, який виконаний в масштабі 1 до 2000.

Ситуаційний план, на якому вказано розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000, на якому зазначені місця розташування електроустановки, земельна ділянка або ж прогнозована точка підключення ФОП Говоруха О.В. з радістю виконає для вас. Геодезія — це основний напрямок нашої компанії. Такі документи, як викопіювання і ситуаційний план може вам стати в нагоді не тільки для надання фахівцям електричних мереж, але й також для працівників водоканалу, газових служб та зв’язківців.
За наданими підсумками наших зйомок і планів будь-який проектувальник з обленерго візьме всю достовірну, необхідну інформацію і точно спроектує виходячи з технічних умов як геометричних параметрів (довжини проводів, обходу перешкод, висоти стовпів, глибини закладення), так і семантичних даних (стандартне або нестандартне приєднання, потужність мережі,тип щитка, спосіб живлення будинку).
Для того, щоб приступити до виконання робіт нам потрібно:
визначити площу вашої території;
дізнатися орієнтовну відстань до запланованої точки підключення;
Вам, як клієнту перед початком виконання замовлення ми надаємо
договір на здійснення топографо-геодезичних робіт для підключення до електрики;
всі наші ліцензії та сертифікати, що є запорукою якісної топозйомки;
Як правило, робота розділяється на 2 етапи, польові виміри та камеральна обробка за вычерчиванию планів. Польові роботи площа території якої становить не більше 6 Га виконуються протягом одного дня. Середня ділянка 15 соток, з відстанню до точки підключення в 150 метрів вимагає близько 3-х годин на виконання даних робіт. На камеральну обробку потрібен ще 1 день. Беремо ще день запасу і у нас виходить термін на виконання топографічної зйомки м 1:2000 для підключення электрики до об’єкта 3 дні, що є найбільш конкурентним серед подібним нам компаніям.
В результаті проведення комплексу досліджень топографо-геодезична частина проекту підключення до електромережі буде виконана.
Також не складає труднощів виконати виконавчу геодезичну зйомку нового підключення до електромереж. Для цього у деяких випадках знадобиться проект і технічні умови на підключення. Виконавчої схемою ми відобразимо точки підключення, довжину кабелю, напругу в проводах та потужність в трансформаторі. Усі матеріали ми складаємо і оформлюємо згідно встановленим вимогам нормативної документації.

Топозйомка для електрикаВи плануєте підключитися до електромережі. Як правило до геодезії вдаються при введенні будинку в експлуатацію, при прокладанні нових кабелів, монтажі нових опор електропередач. Коли ви відвідаєте районний пункт електричних мереж, то в переліку документації буде:

  • викопіювання з плану місцевості в масштабі 1:2000 всієї траси і радіус 300 метрів в точці підключення.
  • ситуаційний план земельної ділянки, на якій відображені електроустановки, а також прогнозована точка підключення;
  • викопіювання, яка виробляється з топографічного плану, який виконаний в масштабі 1 до 2000.

Ситуаційний план, на якому вказано розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000, на якому зазначені місця розташування електроустановки, земельну ділянку або ж прогнозована точка підключення, ФОП Говоруха О.В. з радістю виконає для вас. Геодезія — це основний напрямок нашої компанії. Такі документи, як викопіювання і ситуаційний план можуть вам стати в нагоді не тільки для надання фахівцям електричних мереж, але й також для працівників водоканалу, газових служб та зв’язківців.

За наданими підсумками наших зйомок і планів будь-який проектувальник з обленерго візьме всю достовірну, необхідну інформацію і точно спроектує виходячи з технічних умов як геометричних параметрів (довжини проводів, обходу перешкод, висоти стовпів, глибини закладення), так і семантичних даних (стандартне або нестандартне приєднання, потужність мережі, тип щитка, спосіб живлення будинку).

Для того, щоб приступити до виконання робіт нам буде потрібно:

  • визначити площу вашої території;
  • дізнатися орієнтовну відстань до запланованої точки підключення.

Вам, як клієнту, перед початком виконання замовлення ми надамо:

  • договір на здійснення топографо-геодезичних робіт для підключення до електрики;
  • всі наші ліцензії та сертифікати, що є запорукою якісної топозйомки.

топографічна зйомка для електриківЯк правило, робота розділяється на 2 етапи, польові виміри та камеральна обробка по викресленню планів. Польові роботи, площа території якої становить не більше 6 Га, виконуються протягом одного дня. Середня ділянка 15 соток, з відстанню до точки підключення в 150 метрів вимагає близько 3-х годин на виконання даних робіт. На камеральну обробку потрібен ще 1 день. Беремо ще день запасу і у нас виходить термін на виконання топографічної зйомки м 1:2000 для підключення электрики до об’єкта 3 дні, що є найбільш конкурентним серед подібних нам компаніям.

У результаті проведення комплексу досліджень топографо-геодезична частина проекту підключення до електромережі буде виконана.

Також не складає труднощів виконати виконавчу геодезичну зйомку нового підключення до електромереж. Для цього у деяких випадках знадобиться проект і технічні умови на підключення. Виконавчою схемою ми відобразимо точки підключення, довжину кабелю, напругу в проводах та потужність в трансформаторі. Усі матеріали ми складаємо і оформлюємо згідно встановленим вимогам нормативної документації.

ситуаційна схема для підключення електрики

Нашими фахівцями вже в цьому році були виконані геодезичні роботи для складання проекту із стандартного і нестандартного підключення близько 130 ділянок до електричної мережі, а це досить таки не маленький показник, який підтверджує довіру наших клієнтів. Тому, співпрацюючи з нами ви можете не сумніватися в достовірності кінцевого результату і в оперативності виконання всіх робіт.

Крім перерахованих вище робіт ФОП Говоруха О.В. пропонує такі послуги, як винесення та закріплення меж ділянки, твір розбивки осей під об’єкт, який будується, геологію необхідної місцевості з аналізом проб ґрунту для розробки проекту фундаменту. Під час здійснення робіт наші геодезисти використовують інноваційне геодезичне обладнання, за допомогою якого отримують достовірні дані про ділянку і виконують всі роботи якісно і оперативно.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.