Технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Кожен будинок потребує догляду, який включає в себе аварійне обслуговування, проведення реконструкцій, поточного чи капітального ремонту, надання пожежної безпеки - це та багато чого іншого повинне виконувати комунальне підприємство. Але обслуговуванню підлягають не тільки житлові будинки, а також господарські будівлі та споруди. Для того, щоб ослуговувати вищезгадані об'екти нерухомості  необхідно мати технічні матеріали та документи, які підтверджують розмір земельної ділянки.

Технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки (для обслуговування житлового будинку, господарчих споруд та будівель) ви можете замовити у інженера-землевпорядника. Перед тим як робити замовлення у того, чи іншого спеціаліста ви маєте право впевнитися, що він має відповідний сертифікат. Слід пам'ятати, що тільки досвідчений інженер-землевпорядник зможе підготувати всі технічні матеріали та документи належним чином, що будуть відповідати вимогам нормативної законодавчої документації. Перед тим як звертатися до спеціаліста необхідно підготувати пакет певних документів.

Технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки (для обслуговування житлового будинку, господарчих споруд та будівель) містять в собі вихідні документи, графічні матеріали та копію Виписки і сертифіката, що підтверджує кваліфікацію інженера-землевпорядника, який надає данні послуги.

Вихідні документи:

  • паспортні данні та копія ідентифікаційного коду;
  • Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно;
  • Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Графічні матеріали:

  • ситуаційна схема розташування земельної ділянки;
  • кадастровий план земельної ділянки;
  • каталог координат меж  земельної ділянки;
  • акт встановлення або відновлення та узгодження меж земельної ділянки в натурі;
  • акт прийому-передачі межових знаків;
  • план земельної ділянки;
  • топографо-геодезична зйомка М 1:500 з штампом «Придатно» відділу містобудування і архітектури.

Для того, щоб отримати данні графічні матеріали необхідна допомога геодезистів. Тільки вони зможуть якісно та оперативно провести топографічну та кадастрову зйомки, винос меж ділянки, на основі яких і будуть складатися ситуаційна схема, кадастровий план земельної ділянки, акт прийому-передачі межових знаків та інші.

Технічні матеріали та документи, які підтверджують розмір земельної ділянки також можуть знадобитися для приватизації земельної ділянки. Під терміном "приватизація землі" розуміється передача земельної ділянки приватній особі з комунальної чи державної власності у приватне володіння.

Дуже важливо щоб данні геодезичні роботи виконували досвідчені геодезисти, такі як професіонали нашої компанії. Під час роботи вони користуються новим геодезичним обладнанням, завдяки якому отримують максимально точні дані. Всі послуги нашої компанії надаються в обумовлені терміни.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 10

Питання і коментарі

андрей 30.09.2018
чи потрибно встановлення меж земельной дилянки и яки потрибни документи
Консультант
Доброго дня, Андрію. Так, своєчасне встановлення меж ділянки необхідне для чіткого визначення меж перед покупкою ділянки, будівництва на ній. Для встановлення/відновлення меж ділянки необхідний кадастровий номер ділянки. Ви можете надати нам номер і ми розрахуємо точну вартість послуги. 

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.