Створення штучних пляжів - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Довідки за телефоном +38(067)523-42-18

Штучний пляж можна створити на березі водоймища, до якого може бути вихід з присадибної ділянки. Як правило, берег і сама водойма просто межує з ділянкою і не є облаштованою. Іноді вона має дуже запущений вигляд або занадто крутий схил. Проте, маючи такий мальовничий куточок на відстані кількох кроків, гріх не скористатися ситуацією і не облаштувати там невеличкий пляж. Нехай ви там не будете купатися, але полежати на сонці, половити рибу або попити чай ввечері на причалі поруч з будинком - мрія кожного. Тим більше, зараз створення штучних пляжів - розкручена послуга, а витрати скорочуються за рахунок використання спеціальних матеріалів для цих цілей. До таких матеріалів відноситься, наприклад, геотекстиль. Причому, маючи більш-менш рівний схил і придбавши такі матеріали, можна і самому провести всі необхідні роботи.

Однак перш ніж приступати до створення пляжу, потрібно виконати ряд підготовчих робіт геодезичного характеру. Це допоможе вивчити прибережну зону з усіма її особливостями аж до найдрібніших подробиць. На відміну від облаштування пляжу, створення пляжу ви самостійно не виконаєте. Тому, за допомогою потрібно звертатися до нашої фірми. Цю порівняно нову послугу - створення штучних пляжів - ми надаємо вже кілька років і виконуємо весь спектр необхідних робіт.

В першу чергу потрібно визначити чіткі і правильні межі ділянки і винести їх в натуру. Це потрібно зробити для того, щоб в подальшому не виникало ніяких питань і розбіжностей з власниками сусідніх ділянок і щоб в процесі робіт випадково не торкнутися їх території при створенні пляжу.

Щоб правильно і детально розпланувати подальші роботи, розрахувати площу, обсяг і скласти генеральний план, необхідно виконати топографічну зйомку ділянки. Масштаб при цьому повинен бути більшим 1:500. Такий розмір вибирається для того, щоб у всіх деталях розробити проект ландшафтного дизайну.

Крім геодезичних робіт потрібно також вивчити склад ґрунту на даній ділянці, дно водойми. Після всіх цих дослідних робіт, аналізів, вимірів і розрахунків можна приступати до підготовки території. Якщо ви вже затіяли облаштування пляжу, то нехай всю роботу, починаючи від дослідження території і закінчуючи самим процесом благоустрою, виконує одна компанія. Якщо ми на ділянці працюємо з самого початку, ми в курсі всіх її особливостей і швидко доведемо розпочате до ідеального кінця, і вам більше не доведеться вивчати простори Інтернету і шукати - як самостійно зробити собі пляжну зону. Потрібно і розчистити берег від непотрібних насаджень, і очистити дно водойми від мулу та водоростей, і завезти новий матеріал для облаштування. Ми працюємо з геотекстилем, як з найбільш оптимальним матеріалом на сьогоднішній день для подібних робіт. Можна також зміцнити берегову лінію. Все залежить тільки від особливостей. Облаштовуємо території і від ваших побажань.

Дуже багато людей помиляються, думаючи, що якщо є вихід до водойми, то підходити до неї можна не побоюючись. Як показує практика, це не завжди так. Прогрес не стоїть на місці, і якщо раніше роботи по створенню пляжів на різних водоймах вимагали великих фінансових витрат і часу, то в наш час вони істотно скоротилися завдяки новим методам. Найчастіше використовуються габіони і геотекстиль. Габіони дозволяють закріпити укоси, а геотекстиль спрямований на запобігання змішування піску з іншими різними породами.

Створюючи штучний пляж необхідно продумати все до дрібниць. Вирішити що ви збираєтеся розміщувати на ньому, а також подбати про видобуток хорошого якісного піску. Він має бути без мушель, камінців та інших різних сторонніх предметів.

Для створення гарного безпечного пляжу на своїй території, який буде забезпечувати безпечний підхід до водойми, звертайтеся до нашої компанії. Наші фахівці зроблять все якісно і в обумовлений термін, і вже найближчим часом ви будете насолоджуватися відпочинком біля прохолодної водички. Замовити послугу, а також задати всі ваші запитання ви можете по телефону 097-891-01-18


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 3

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.