Створення проекту ставка - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Те, що раніше здавалося захмарною мрією, сьогодні цілком доступна реальність. Технології ландшафтного дизайну не стоять на місці, а розвиваються з великою швидкістю, що дозволяє втілювати в реальність навіть найсміливіші ідеї і фантазії, до яких відноситься і створення ставу. А що може бути краще відпочинку теплим літнім вечором біля маленького водоймища.

Перед тим як почати втілювати мрію в реальність необхідно визначити місце розташування ставка і що дуже важливо - створити його проект. І найкраще його розробку довірити кваліфікованому фахівцю, який продумає все до дрібниць і з яким ви зможете обговорити всі нюанси. Створення проекту ставка допоможе візуально уявити яким буде ставок по закінченні всіх робіт. Створення ставка, насамперед, передбачає створення зони відпочинку. Адже що може бути краще, ніж після спекотного дня влаштувати біля прохолодної води пікнік в колі рідних і близьких. Тому під час проектування ставка слід враховувати і такі елементи, як ігрові майданчики, альтанки, барбекю. Все це допоможе створити затишний куточок в якому проводити дозвілля буде весело і комфортно.

До проектування ставка треба ставитися дуже серйозно, так як цей етап не менш важливий і відповідальний, ніж саме будівництво водойми. Під час створення проекту враховуються рельєф місцевості, наявність природних водних джерел, а також слід звернути увагу на навколишню рослинність. Не меншу роль відіграє і саме призначення ставу. Приміром ставок для розведення рибок відрізняється від ставка для купання розмірами і глибиною. Все це обов'язково повинно відображається у проектній документації.

Перед початком будівництва ставка необхідно вибрати найбільш сприятливе місце для водойми. Він повинен гармонійно поєднуватися з іншими об'єктами ландшафтного дизайну і підкреслювати певний стиль вашої ділянки. Тому насамперед потрібно визначитися з місцем, на якому розташується ставок. Це буде так званим першим етапом створення проекту. В залежності від призначення ставу і площі ставу його можна розмістити як в центрі, так і у віддаленій частині ділянки. При виборі місця розташування велика увага приділяється вивченню рельєфу. Під час наступного етапу визначається розмір і форма майбутнього ставка. Від того, з якою метою призначається ставок залежить його конфігурація. Глибину і форму господар може визначити самостійно, так як особливих критеріїв немає. Тут можна дати волю фантазії і створити ставок оригінальної форми, яка буде зачаровувати. Що стосується глибини, то вона теж може бути різною. Є тільки одна умова - якщо ви вирішили створити ставок з рибками, то вона повинна бути не менше 90 див.

Після вирішення всіх цих питань настає завершальний етап проектування ставка, під час якого розробляється цілий комплект креслень, які послужать основою всіх подальших робіт. Наша компанія виконає проект ставка будь-якої складності, намагаючись втілити ваші мрії у реальність.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 17

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.