Складання картограми підрахунку обсягу переміщених земляних мас

geodez_sostavlenie-kartogrammyi-podscheta-obema-peremeshhennyih-zemlyanyih-mass

Картограма вугільного складу

При ведені будівельних робіт будь-якого роду (будівництво будівель, споруд, доріг, прокладання комунікацій тощо) відбувається зміна рельєфу місцевості, переміщення ґрунтових мас, котлованів, траншей та інших земляних споруд. Ціни на дані види робіт розраховується згідно з обсягами виконаних робіт, точно визначити який можна шляхом геодезичних вишукувань і підрахунку. Адже тільки геодезична служба володіє правом, можливостями і здібностями підтвердити або спростувати дані підрахунку обсягів робіт.

Для виконання таких робіт необхідна наявність геодезичного обладнання, дозвільної документації (ліцензії, сертифікати), кваліфікованих фахівців (з вищою геодезичною освітою). Підрахунок обсягів переміщення земляних мас складається з декількох етапів:

підрахунок обсягів земляних робіт

  1. Первісна зйомка поверхні землі до початку ведення робіт є відправною точкою для подальшої роботи і зобов’язана бути узгодженою із замовником і підрядником до попередніх робіт.
  2. Виконавча зйомка після спорудження котловану або інших робіт з переміщення земляних мас, або проміжний замір також узгоджуються двома сторонами.
  3. Після узгодження зйомок починається процес підрахунку, методика і принцип якого вимагає більш детального розгляду й обґрунтування.

Складання картограми підрахунку переміщених земляних мас

Дана робота потрібна при узгодженні цін за виконані роботи і закриття актів виконаних робіт. З боку замовника подібна робота є вкрай необхідною, адже за кожен м3 сплачується певна вартість і підрядники виконують роботу зацікавлені в «збільшенні» своєї винагороди. З іншого боку виконавцю робіт вкрай необхідно підтвердження обсягу своїх робіт. Тільки геодезична організація має право і здатність виконувати подібні роботи, давати укладення і підтвердження виконаних робіт.

Виконавча зйомка здійснюється для отримання основи, що служить для формування проектної поверхні. В результаті підрахунку об’єму земляних мас створюється документ, що має назву — картограма. Даний матеріал являє собою певний план, що відображає рельєф досліджуваної земельної ділянки, розбиту на ділянці квадратну сітку, а також відображаються лінії, так званих «нульових робіт».

Вихідні виконавчі зйомки і картограми підрахунку являють собою документацію, що мають юридичну силу і до того ж підкріплюються додатком різних сертифікатів, ліцензій, печаток самої організації та інженерів-геодезистів. Для визначення строків і вартості робіт необхідна така вихідна інформація: місце розташування ділянки ведення земляних робіт, опис існуючого рельєфу (рівнина, ухил, наявність ям і резковыраженных складок місцевості…), площа об’єкта, бажані терміни отримання результатів, наявність вихідних даних (креслень, проектів…).

Складання картограми переміщених земляних мас

По закінченню зазначеного строку замовник отримує на руки такі документи: виконавча зйомка до початку ведення робіт, виконавча зйомка після завершення переміщення земляних мас, виконавча зйомка меж ведення робіт (прив’язки до проектних контурах), картограма підрахунку обсягів виконаних робіт. Дана інформація надається в 2х паперових примірниках і дублюється в електронному вигляді на вказану замовником електронну адресу.

Наша організація виконує весь спектр інженерно-вишукувальних робіт (геодезія, геологія) і пропонує вам повний геодезичний супровід будівництва об’єкта, включаючи в себе: винос в натуру меж земельної ділянки, розбивка осей будівлі, передача геодезичної основи підрядної організації, розмітка фундаменту, кутів стін і характерних точок, виконавча зйомка елементів несучих конструкцій, підрахунок обсягів виконаних робіт на кожному етапі будівництва. Ми розуміємо всю важливість і відповідальність, яка покладається на нас під час проведення даних робіт, тому кожну поставлену перед нами задачу виконуємо грамотно і якісно.

Trackback from your site.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.