Проектування земляних робіт - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Кожен етап будівництва, починаючи з передпроектної підготовки і розробки самого проекту вельми, важливий і здатний позитивно або негативно вплинути на довговічність і надійність всієї конструкції. Однією з ключових є стадія земляних робіт. Від того, наскільки точно проведені ці роботи і наскільки правильно виконується розробка грунту, залежить якість кінцевого результату.

Земляні роботи включають в себе ряд процедур. Вони послідовні і з'єднані між собою - одна випливає з іншої. Це виїмка, розробка, прийом і вивіз грунту. В ході земляних робіт виривається необхідну кількість траншей, каналів, зводяться дамби і греблі. Але земляні роботи і їх елементи носять не тільки відкритий характер, але також і закритий. Так, може знадобитися облаштування елементів закритого типу - шахт, тунелів.

Даний вид робіт супроводжує будь-який будівельний процес незалежно від призначення - це може бути зведення житлових приватних і багатоквартирних житлових будинків і цілих комплексів, торгових споруд, промислових конструкцій, об'єктів інфраструктури, транспортного сполучення і гідротехнічного призначення. Крім того, земляні роботи можуть знадобитися в ході видобутку мінералів і корисних копалин - з їх допомогою розкриваються родовища. В ході проведення подібних процедур може бути задіяна різна техніка, яка полегшує і прискорює роботу.

Земляні роботи - досить трудомісткий процес, що вимагає великих матеріальних вкладень. Адже саме на ці роботи доводиться майже 20% вартості всіх будівельних робіт. Тому їм потрібно приділяти особливу увагу, і до виконання підходити відповідально. До того ж, якщо земляний етап буде виконано правильно, то подальші будівельні роботи пройдуть набагато швидше. А щоб практична реалізація земляних робіт пройшла якісно, необхідно розробити не менше якісний проект. Саме від його повноти і точності буде залежати і втілення.

В основу проекту лягають такі документи і матеріали як генеральний і топографічний плани території, відомості щодо геології ділянки, а також картограма самих земляних робіт. Даний набір документів допоможе отримати найповніші відомості про всі характеристики і елементах ділянках - наземних і підземних спорудах, транспортних шляхах та інше.

Такий відповідальний будівельний етап як земляні роботи повинен проводитися такими ж відповідальними фахівцями з відповідною кваліфікацією. Вам не тільки спроектують і прорахують земляні роботи, а й проведуть інші необхідні геодезичні процедури - топографічну зйомку і складання відповідного плану, осьову розбивку та інші процеси. З повним комплексом послуг від нашої компанії і розробленими нами документами ви зможете бути впевненими в їх точності, а також в їх відповідності необхідним архітектурним і будівельним нормам.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 52

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.