Проектування земляних робіт

Кожен етап будівництва, починаючи з передпроектної підготовки і розробки самого проекту дуже важливий і здатний позитивно або негативно вплинути на довговічність і надійність всієї конструкції. Однією з ключових є стадія земляних робіт. Від того, наскільки точно проведені ці роботи і наскільки правильно виконується розробка грунту, залежить якість кінцевого результату.

Проектування земляних робіт

Земляні роботи включають в себе ряд процедур. Вони послідовні і з’єднані між собою — одна випливає з іншої. Це виїмка, розробка, прийом і вивіз грунту. В ході земляних робіт виривається необхідна кількість траншей, каналів, зводяться дамби і греблі. Але земляні роботи та їх елементи мають не лише відкритий характер, але також і закритий. Так, може знадобитися облаштування елементів закритого типу — шахт, тунелів.

Даний вид робіт супроводжує будь-який будівельний процес незалежно від призначення — це може бути зведення житлових приватних і багатоквартирних житлових будинків і цілих комплексів, торгових споруд, промислових конструкцій, об’єктів інфраструктури, транспортного сполучення і гідротехнічного призначення. Крім того, земляні роботи можуть знадобитися в ході видобутку мінералів і корисних копалин — з їх допомогою розкриваються родовища. В ході проведення подібних процедур може бути задіяна різна техніка, яка полегшує і прискорює роботу.

Земляні роботи — досить трудомісткий процес, що вимагає великих матеріальних вкладень. Адже саме на ці роботи припадає майже 20% вартості всіх будівельних робіт. Тому їм потрібно приділяти особливу увагу, та щодо виконання підходити відповідально. До того ж, якщо земляний етап буде виконаний правильно, то подальші будівельні роботи пройдуть набагато швидше. А щоб практична реалізація земляних робіт пройшла якісно, необхідно розробити не менш якісний проект. Саме від його повноти і точності буде залежати і втілення.

В основу проекту лягають такі документи і матеріали як генеральний і топографічний плани території, відомості щодо геології ділянки, а також картограма самих земляних робіт. Даний набір документів допоможе отримати найбільш повні відомості про всі характеристики і елементи ділянки — наземних і підземних спорудах, транспортних шляхах тощо.

Такий відповідальний будівельний етап земляні роботи має проводитися такими ж відповідальними спеціалістами з відповідною кваліфікацією. Вам не тільки спроектують і прорахують земляні роботи, але й проведуть інші необхідні геодезичні процедури — топографічну зйомку і складання відповідного плану, осьову розмітку і інші процеси. З повним комплексом послуг від нашої компанії і розробленими нами документами ви зможете бути впевненими в їх точності, а також їх відповідності необхідним архітектурним і будівельним нормам.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.