Про нас

Наша геодезична компанія спеціалізується на наданні геодезичних і геологічних послуг фізичним і юридичним особам по всій території України. Серед наших клієнтів велике число приватних осіб, представників великого і малого бізнесу. Найбільш відомими компаніями, для яких наші геодезисти виконували вимірювання, є такі міжнародні промислові корпорації, як Dogus-Alarko-YDA JV (термінал «Д» аеропорту «Бориспіль»), «Hochtief» (стадіон «Дніпро-Арена»), «DANIELI» (сталеплавильний завод «Інтерпайп-Сталь»). З багатьма з них налагоджено постійну співпрацю.
Про нас
В даний час наша компанія має 14 представництв в різних регіонах України, зокрема Києві, Одесі, Харкові, Донецьку і головний офіс у Дніпропетровську. Широко розвинена мережа представництв дозволяє обслуговувати клієнтів не тільки в обласних центрах, але і на віддалених об’єктах.

Спектр послуг нашої компанії охоплює всі види робіт з геології та геодезії. Серед них топографічні зйомки для геодезичних вишукувань, супровід та виконавча зйомка будівельних робіт, розбивка осей споруджуваних об’єктів, винесення ділянки в натуру, геологія земельної ділянки для проектування фундаменту, а також повний комплекс по влаштуванню водойм і пляжів. Також для виробничих і видобувних підприємств виконуються роботи по підрахунку земляних робіт, нівелювання підкранових шляхів і промислових підлог.

Найбільш затребуваною геодезичної послугою є топографічна зйомка. Вона здійснюється для створення топографічного плану, який може знадобитися для різного роду цілей. До даних цілей можна віднести: отримання дозволу на проектування і подальше будівництво, викопіювання, ситуаційний план, проектування ландшафтного дизайну та багато іншого. Залежно від мети визначається масштаб, в якому буде виконаний топографічний план. Найбільш затребуваним топографічним планом є, так звана, «п’ятисотка» — м 1 до 500.

Виконавча зйомка також популярна серед наших клієнтів. Її проведення необхідно для контролю якості винесення проекту з документації в натуру. Якісно проведена виконавча зйомка дозволяє виявити всі деформації, а також відхилення від проекту, допущені під час будівельно-монтажних робіт. Отримані дані заносяться в спеціальну виконавчу документацію, яка може бути надана замовнику або в електронному варіанті, або на папері. Якщо були виявлені які-небудь відхилення, то визначаються методи і способи їх усунення.

Що стосується геології, то найбільш затребуваними є геологічні вишукування в будівництві. Дана процедура передбачає буріння свердловин, взяття проб ґрунту і подальший його аналіз в лабораторії. Геологічні дослідження дозволяють визначити всі характеристики ґрунту, його несучу здатність, знання яких незамінне під час будівництва нового будинку або споруди. Отримані дані дозволяють зробити правильний вибір типу фундаменту і визначити глибину його закладання. Геологічні вишукування грають дуже велику роль при будівництві і є запорукою надійності та довговічності майбутньої будівлі або споруди.

Всі геодезичні вимірювання здійснюються за допомогою сучасного обладнання: електронні роботизовані тахеометри, GNSS RTK приймачі, лазерні далекоміри. Для роботи у шахтах та на небезпечних виробництвах використовуються класичні світлодальномери типу МСД і маркшейдерські гирокомпасы.

Особливості кліматичних умов України скорочують сезон будівництва. Враховуючи це, а також завдяки кваліфікованим кадрам, висококласного обладнання та програмного забезпечення, терміни виконання робіт нашими фахівцями мінімальні. У разі необхідності, ми будемо працювати без вихідних і святкових днів!

Наша геодезична фірма надає послуги на підставі ліцензії АВ№430655, виданої державною службою геодезії, картографії та кадастру. Відповідність кваліфікаційним характеристикам наших геодезистів підтверджується кваліфікаційними сертифікатами.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.