Приймаємо активну участь у будівництві нових та реконструкції існуючих шляхів на території України - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Увага, у нас до Вас є гарні новини — наша компанія приймає активну участь у будівництві нових  та реконструкції існуючих шляхів на території України. А це, в першу чергу, означає, що після того як ми виконаємо вишукання під ремонт та реконструкцію автошляхів із бурінням асфальту, за якість виконаних робіт можна бути впевненими на 100%.

Для того щоб розпочати ремонт чи повну реконструкцію будь-якої ділянки дороги потрібно:

  • визначити структуру й склад ґрунтів, що є основою шляху;
  • аналіз геологічних та геодезичних умов;
  • виявлення факторів, які можуть впливати на будівництво та експлуатацію дорожнього покриття, а також інших складових магістралі;
  • вивчення стану й складу дію чого покриття існуючих шляхів.

Для цих цілей ми виконуємо спеціальну програму інженерно-геологічного дослідження, яка включає в собі пробне буріння розвідних свердловин крізь всю товщу асфальту, його фундамент й землю глибиною до 10 метрів для забору зразків ґрунту. Такий спосіб дослідження допомагає дізнатись не тільки про стан і склад ґрунту, але й про навантаження, що будуть виникати і діяти на покриття.

В нашій країні стан доріг бажає кращої долі, тому для виконання будівничих та ремонтних робіт потрібно залучати тільки професіоналів. Це дає нам привід із гордістю повідомити, що нашу компанію, саме за цю якість, обирають для проведення масштабних робот з проектування доріг. Всі ті, хто встиг з нами укласти угоду про співпрацю, залишилися дуже задоволеними результатами, так як ми надаємо детальний висновок щодо поточного стану автомагістралі та звіт з характеристиками ґрунту — усі експертизи та вимірювання проводились не тільки в якості польових робіт, але й в лабораторіях нашого дослідницького центру, де ми виконуємо розрахунки на сучасному обладнанні.

Ми надаємо Вам можливість скористатися нашими послугами щоб забезпечити собі європейський рівень автошляхів.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 67

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.