Послуги геодезиста - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Проектування і будівельні процеси, а також створення планів і схем місцевості неможливо без проведення геодезичних робіт. Геодезія - це наука, яка пов'язана з вимірами на поверхні землі, під час яких використовується різне інноваційне технічне оснащення. Завдяки геодезії в наш час можлива побудова тривимірної системи координат досліджуваної території. Тому професія геодезиста дуже актуальна. Геодезист повинен володіти всіма необхідними знаннями та навичками для надання геодезичних послуг, а також повинен вміти користуватися різними приладами для надання точних даних на основі проведених робіт. Наша компанія має в своєму штаті лише кваліфікованих фахівців, кожен з яких має необхідний сертифікат. Звернувшись в нашу компанію по наданню послуги геодезиста, ви можете бути впевненими в якісному її наданні. Якщо вам потрібно побудувати будівлю або споруду на ділянці, або визначити межі ми виконаємо всі необхідні геодезичні роботи якісно і в обумовлений термін.

Послуги геодезиста, які надає наша компанія:

  • різні геодезичні зйомки та ведення відповідної документації;
  • землевпорядні роботи;
  • всі необхідні геодезичні послуги, спрямовані на оформлення і переоформлення прав власності на землю;
  • геодезичні вишукування;
  • геодезичні послуги, спрямовані на поділ та об'єднання земельних ділянок.

І це далеко не всі серед широкого переліку послуг, які ми пропонуємо. Самим популярним і затребуваним видом геодезичних робіт є топографічна зйомка, за підсумками проведення якої складаються топографічні плани і схеми. Під час її проведення вимірюються висоти, відстані і поворотні кути досліджуваної місцевості. Топографічна зйомка буває різних масштабів, але найбільш затребувана в масштабі 1:500 (її ще називають "п'ятисотка"). Такий масштаб топографічної схемки використовують для проектування, реконструкції, розробки генеральних планів. Ще однією популярною геодезичною зйомкою є виконавча. З її допомогою можна простежити за якістю винесення проекту в натуру згідно проектної документації, а також виявити відхилення, допущені під час будівельно-монтажних робіт. За підсумками такої зйомки складається виконавча документація яка відіграє дуже важливу роль перед передачею в експлуатацію будівлі або споруди. Варто також відзначити таку важливу послугу геодезистів, як розбивка осей будівлі. Такі роботи проводяться перед початком будівництва. Їх виконання можливе після того, як проект пройшов експертизу і отримані всі необхідні погодження та дозволи на твір будівельних робіт.

Наша фірма пропонує вашій увазі широкий спектр геодезичних послуг, які будуть виконані якісно і в строк. Наші геодезисти підходять до кожного завдання грамотно і відповідально.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 12

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.