Відгуки про геодезичну компанію ГЗК

Хочете побудувати будинок? Пробурити свердловину? Зайнятися вирощуванням сільськогосподарської продукції? Вам не обійтися без допомоги фахівців. У наш час дуже багато компаній пропонують свої послуги, але як же вибрати фахівців, які впораються з усіма поставленими завданнями? Компанія ГЗК те, що вам потрібно.
Компанія ТОВ «ГЗК» надає цілий ряд геодезичних і геологічних послуг. Працівники компанії спеціалізуються на багатьох видах робіт, якісно справляються зі складними, не типовими завданнями. І відгуки про геодезичну компанію ГЗК від Замовників пряме тому підтвердження.
Ковальчук Ірина:

“Виникла суперечка з сусідами за межу наших ділянок. Вирішити цю проблему і якось домовитися зовсім не виходило, так що потрібно було вирішити цю проблему офіційним шляхом. Документи на ділянку були старими, тому опису меж там не було. Вирішили проводити кадастрову зйомку. Цю роботу я довірила компанії ГЗК, прочитавши в інтернеті позитивні відгуки про компанію ГЗК і жодного разу не пошкодувала. Робота була виконана в обумовлені терміни, фахівці приїхали з сучасним обладнанням і дуже швидко виконали всі вимірювання, не доставивши цим абсолютно ніякого дискомфорту. Так що я тепер офіційно можу довести свою правоту з приводу межі своєї ділянки.»
Чала Максим:

“Коли дізнався, що потрібен ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки (для подачі документів в Обленерго) засмутився, що це займе багато часу, не знав що з цим робити. Друг порадив звернутися в компанію ГЗК і дуже допоміг мені такою радою. Зробили все дуже швидко і на подив, зовсім не дорого. Не очікував, що за такі гроші можна виконати роботи в такий короткий термін так і якісно. Тепер теж всім знайомим раджу цю компанію і вирішив написати відгук про компанію ГЗК, можливо, він стане комусь корисним і переконає прийняти правильне рішення, звернувшись до фахівців з ГЗК.»
Тугаєв Анатолій:

“Не звик писати хвалебні відгуки та завжди скептично ставився до таких, зустрічаючи їх на просторах інтернету, але тут не втримався і написав свій перший відгук про компанію ГЗК. Хлопці дійсно молодці, професіонали! Виконали топографічну зйомку дуже швидко, а головне якісно. Якщо раптом ще раз виникне необхідність у фахівцях такого роду, то не замислюючись, звернуся в компанію ГЗК.»
Сидоренко Олександр:

“Я зібрався будувати котедж, і в процесі проектування виник ряд питань. Чи витримає грунт? Який фундамент вибрати? Вирішив не ризикувати, покладаючись на інформацію в інтернеті, а довіритися фахівцям. Терміни, які вони запропонували для вирішення цієї задачі мене цілком влаштували, так і ціна виявилася більш ніж прийнятною. Жодного разу не пошкодував, що витратив на послугу, так як разом з спеціалістами змогли підібрати найменш витратне рішення для фундаменту мого будинку. І тепер я впевнений, що мій котедж простоїть багато років. Величезна подяка фахівцям з ГЗК.»
Федорченко Андрій:

“Вирішив пробурити свердловину на ділянці в селі, але ніяк не міг вирішити, де краще всього це зробити. Вислухав багато порад від нібито фахівців (насправді просто людей з того ж села, які “вже не одну свердловину пробили”), але збентежило те, що їх поради відрізнялися і кому з них довіряти – зрозуміло не було. Вирішив не мучитися і звернутися до фахівців. Вибір припав на компанію ГЗК. Фахівці визначили мені найбільш оптимальне місце для буріння свердловини, а також дали рекомендації про необхідну глибину і навіть порадили, за допомогою якого устаткування це зробити найкраще. Залишився дуже задоволений проведеною роботою.»

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.