Оцифровування зображень - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Ми звикли бачити карти і креслення на папері. Однак викреслювати складні схеми вручну, вираховуючи параметри і дотримуючи відповідний масштаб, дуже довго. При цьому можна допустити помилки і їх дуже складно виправити. У багатьох випадках доводиться перерисовувати все заново. Тому комп'ютерна оцифровка значно спрощує роботу з графічними матеріалами.

Оцифровування зображень у геодезії - це маса переваг. В першу чергу їх набагато легше зберігати - не в тубусі і папках, а в електронному файлі на комп'ютері або виносному накопичувачі. Також їх можна редагувати без шкоди змісту та без затрачування великої кількості часу. Оцифроване зображення можна швидко копіювати таку кількість разів, скільки це необхідно. Також графічне зображення в електронному вигляді можна з легкістю передавати за допомогою мережі Інтернет у будь-яке місце. І цей процес займає кілька секунд.

Оцифровуються і редагувати зображення за допомогою відповідних комп'ютерних програм. Данні програми успішно застосовується в інженерній геодезії для обробки геодезичних даних для розробки цифрової версії графічних зображень. При цьому час, що витрачається на роботу над кресленнями, скорочується в кілька разів. Можна оперативно доопрацювати зображення, внести в нього корективи, видалити зайві і непотрібні елементи і додати те, що потрібно. Особливо така можливість є вагомою перевагою для тих документів, які потребують систематичного оновлення даних. Завдяки оцифрування не потрібно кожен раз викреслювати новий план або схему, а просто переробити креслення в редакторі.

Якщо вам буде потрібно не електронний носій із документом, а безпосередньо аркуш із зображенням, то це легко зробити за кілька хвилин. Достатньо лише роздрукувати зображення у відповідному форматі.

Оцифровування зображень вирішує ще одну важливу проблему - питання масштабування. При ручному кресленні потрібно затратити багато часу на те, щоб дотримати необхідний масштаб графічного документа. В електронній версії такої проблеми не існує. Масштаб задається вами, а також може бути змінений у процесі редагування.

Перевагою роботи в графічному редакторі є його можливість вибудовувати тривимірне зображення. Якщо на папері ви намалюєте тільки двомірну площину, то в ході оцифровки можна створити повну тривимірну модель, яка зуміє передати всі особливості досліджуваної території чи об'єкта.

Зараз будь-яка геодезична компанія працює виключно з комп'ютерними програмами. Про те, щоб викреслювати навіть невелику схему вручну мова не заходить. По-перше, такий застарілий підхід позначається на об'єктивності даних. А по-друге, витрачається надто багато часу, і ні про яку оперативність роботи інженерів і говорити не варто. Це все стосується нових документів і зображень, які створюються в даний час. Але і ті креслення, схеми, плани, які розроблялися багато років тому, ще до впровадження цифрових технологій в геодезичну діяльність, можуть бути оцифровані. Так вони надійніше і набагато довше збережуться.

Провести оцифровування зображень за всіма правилами можуть фахівці, які напрацювали великий досвід використання подібних комп'ютерних програм. Вони повинні вміти працювати з графічними документами і самим редактором. Швидко і точно виконати оцифровування зображень здатні фахівці нашої компанії. Замовивши подібну процедуру, ви можете бути впевненими за збереження ваших графічних документів і зображень.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 12

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.