Оцифровка креслень і векторизація креслень - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Ще зовсім недавно всі креслення оформлялися вручну, перекреслювались графічні документи за допомогою лінійки, олівця та гумки. Але часи змінюються, а разом з ними і рухається прогрес. Сьогодні неможливо уявити собі роботу інженерів без спеціального програмного забезпечення, а векторизація і оцифрування паперових креслень стала буденністю.

Одним з основних напрямків діяльності нашої фірми є оцифровка креслень. З поняттям оцифровка дуже пов'язаний такий термін, як "векторизація", який означає переклад креслень та іншої графічної документації в електронний вигляд. Цей процес здійснюється шляхом набору текстових матеріалів вручну і перекреслювання графічної документації з паперових носіїв в електронний формат. Переклади виконуються як архітектурних варіантів, так і будівель і споруд промислового призначення.

Векторизації підлягають не тільки нові, але і старі креслення. Така форма зберігання матеріалів дуже зручна і має ряд переваг:

  • компактність. Досить велика кількість креслень вміщається в папку, яку можна зберігати на флеш-накопичувачі.
  • можливість редагування. При цьому не залишаються сліди від олівця, на відміну від документа, виконаного на папері;
  • є можливість зробити нелічену кількість копій, при цьому документ не втрачає своєї якості;
  • масштабування і багато чого іншого.

Оцифровка креслень має на увазі під собою не тільки сканування креслення, але і перекреслювання. Лише в такому випадку документ набуде необхідного формату, з можливістю форматування надалі. Тому для того, щоб векторизація растрових креслень була здійснена успішно її необхідно довіряти тільки професіоналам, так як відсканувати документ може кожен, а от правильно перекреслити лише фахівець, який володіє спеціальними навичками і знаннями. Перекреслювання займає досить багато часу і є кропіткою роботою. Перекреслювання може зайняти і весь день, якщо документ має безліч дрібних елементів і виконаний на папері формату А1. Це з урахуванням того, що перекреслювання виконується у швидкому темпі з урахуванням всіх дрібних деталей. Професіонали нашої компанії виконають таку процедуру, як оцифровка та векторизація креслень, якісно і в короткі терміни. Вони для вас створять не тільки копію, але і, якщо буде потрібно, тривимірну модель.

Як вже згадувалося, креслення в електронному форматі є можливість форматувати. Редагування документа необхідно, коли документ знаходиться в робочому стані і тоді в нього вносяться зміни в міру одержання додаткової інформації.

Векторизація креслень виконується за допомогою спеціальної програми. Вона є найкращою програмою для робіт з графічною документацією. Щоб ваш навіть самий великий обсяг графічних матеріалів був оцифрований швидко і правильно, зверніться до нашої фірми. Ми зробимо готовий документ в будь-якому форматі, який вам потрібен. Ми застосовуємо й інші спеціальні програми, розроблені та орієнтовані на професійних інженерів. Будь-який картографічний матеріал – план, креслення, карта – буде перетворено в цифровий вигляд.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 16

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.