Отримання кадастрового номера - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Послуга тимчасово недоступна

Кадастровий номер по ціні від 9500 грн!

Земельні питання завжди були і залишаються найбільш актуальними та проблемними. Приватизація, права успадкування, межі ділянки - це тільки мала частина всіх спірних моментів, пов'язаних з оформленням земельної ділянки. Для цих процедур потрібно зібрати безліч документів, відвідати різні державні організації. Природно - це черги, клопоти, переживання. Одним з обов'язкових документів на землю є кадастровий номер. Якщо ви маєте ділянку, якій не присвоєно індивідуальний номер, то вам потрібно його отримати. Процес отримання займає час, сили і нерви. Тому співробітники нашої компанії готові надати допомогу в цій клопітній справі.

Що ж таке взагалі кадастровий номер і чому він такий важливий для власника? Сам номер являє собою 19 цифр виду 1210100000:02:425:0083 (для прикладу можете перевірити по загальнодоступній кадастровій карті місце розташування нашого головного офісу), які є індивідуальними для кожної конкретної ділянки. Двох однакових номерів, присвоєних різних ділянкам, бути не може. Дана сукупність цифр у вигляді єдиного номера вводиться і фіксується в електронній базі даних, тим самим закріплюючись за конкретною ділянкою. Незалежно від того, скільки власників земельної ділянки зміниться, кадастровий номер залишається незмінним. Є тільки два випадки, коли слід отримати новий номер: якщо ділянку планується розділяти або, навпаки, об'єднувати з суміжних. Набагато більший перелік випадків, коли без цього документа неможливо виконати жодної дії. Будь-яка операція, пов'язана з данною земельною ділянкою, вимагає наявності кадастрового номера:

 • операції купівлі-продажу;
 • процеси поділу ділянок;
 • зміна зовнішнього вигляду ділянки (наприклад, забудова);
 • акти дарування чи обміну;
 • вступ у право спадкування;
 • внесення або зміну даних до державного реєстру.

Як бачимо, кадастровий номер - документ першої необхідності для власника землі. Тому привласнити його потрібно, навіть якщо ви поки не збираєтеся робити ніяких дій з вашим майном. Щоб уникнути зайвих клопотів і не втрачати цінного часу, скористайтеся послугами нашої компанії. Ми спеціалізуємося на наданні допомоги в земельних питаннях не перший рік і добре знаємо весь механізм, а також своєчасно знайомимося з нововведеннями та змінами в законодавчій базі. Все, що нам потрібно від клієнтів, щоб приступити до виконання роботи - це ваше звернення в компанію і базовий набір документів для присвоєння ділянці свого кадастрового номера:

 • ксерокопія паспорта та ідентифікаційного номера;
 • ксерокопія Державного акта на землю;
 • право власності на нерухомість, розташованої на даній ділянці;
 • генеральний план будови;
 • інші документи, що стосуються даної земельної ділянки, нерухомості та підтверджують ваше володіння ними.

На початку роботи ми обговорюємо терміни і вартість робіт з клієнтом. Ціна залежить від повноти пакету документів. Якщо у вас всі необхідні документи на руках, то отримання кадастрового номера займе трохи часу і не зажадає великих фінансових вкладень. Якщо ж документи, що підтверджують ваше право власності, в мінімальній кількості, то потрібно додатковий час і витрати для збору довідок та актів. Природно, кожен має право просити виконання роботи в межах певних часових рамок. Можливо, комусь документи потрібні в терміновому порядку. Також, передаючи свої документи в наше розпорядження, ви маєте право вимагати гарантії. Наші зобов'язання документуються у вигляді договору. Таким чином, ви можете бути абсолютно впевненими в нашій чесності.

Наша робота з отримання кадастрового номера починається з огляду місцевості. Цей етап називається геодезичними роботами. Фахівці в даній області приїжджають на ділянку, вимірюють його площу, визначають межі та координати споруд, наявних на ділянці. Потім, на підставі зібраних даних і всіх наявних документів з БТІ та інших організацій складається технічна документація. Саме за її наявності і дається кадастровий номер.

У ході отримання номери у Держземагентстві необхідна особиста присутність власника земельної ділянки. Це може викликати певні труднощі у вас, якщо ви беретеся оформляти все самостійно. Але, якщо ви є нашим клієнтом, то дана процедура не займе у вас багато часу. В потрібний час ви зустрінетеся з нашим співробітником, який буде супроводжувати вас туди. Він знає всю процедуру і проводить вас без черг куди потрібно. Ця послуга називається - юридичний Супровід під час присвоєння кад. номеру.

В результаті нашої допомоги ви отримуєте на руки звіт, в якому зібрана вся технічна документація з детальними характеристиками вашої ділянки (координати, площа, межі, нерухомість), а також самий кадастровий номер. Крім паперового варіанту є ще і цифровий. І тепер ви з упевненістю можете робити зі своєю земельною ділянкою все, що потрібно - ваші документи в порядку.

На данний момент пріоритетними для нас є Дніпропетровськ і область, Новомосковський район, але по всій території України процедура однакова і ціна зміниться тільки на величину проїзду наших фахівців на ділянку.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 11

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.