Оформлення технічного паспорта БТІ - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Послуга тимчасово недоступна

Будь-яка операція, пов'язана з нерухомістю, передбачає наявність певних документів. Одним з таких є технічний паспорт. Оформляється він в Бюро технічної інвентаризації (БТІ). Технічний паспорт являє собою документ, що містить в собі всю інформацію про нерухомість. Без правильно оформленого техпаспорту не може бути здійснена жодна угода купівлі-продажу, оформлені документи на право вступу в спадщину. Навіть для того, щоб виконати перепланування, потрібно мати на руках даний паспорт.

В залежності від потреб власника, він може бути оформлений або на все приміщення, квартиру, будинок, або на одну його частину. Наприклад, якщо ви живете в приватному будинку, то паспорт складається на весь будинок і прилеглі будівлі. Якщо ж ви - мешканець багатоповерхівки, то ваш паспорт буде носити відомості тільки про вашу квартиру.

У технічний паспорт входить безліч відомостей про будову або приміщення. В першу чергу - це план будівлі. Якщо воно налічує кілька поверхів, то план робиться поверхами. Разом з планом додається експлікація, в якій міститься кількісна інформація - відомості про площу кожної з частин будови. Крім того, дається докладний опис приміщення і всіх його елементів - починаючи від фундаменту і закінчуючи дахом. Всі системи комунікацій, електрики також зазначаються тут. В техпаспорті можуть бути відомості про час побудови, дати капремонтів. Крім того, обов'язковою для цього документа є оціночна вартість об'єкта.

Оформлення такого серйозного і великого документа може зайняти багато часу. Велика кількість паперів вимагає неодноразового відвідування різних установ, вичікування черг під кабінетами. Щоб уникнути зайвих клопотів і не забивати голову переживаннями, довірте оформлення технічного паспорта БТІ нашій компанії. Все, що нам потрібно від клієнта - отримати його згоду у вигляді нотаріально складеної і завіреної довіреності на проведення всіх оформлювальних робіт, та подати необхідні документи. В першу чергу - це документ, який підтверджує ваше право на майно - договір про угоду купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право спадкування або про право власності. У тих випадках, коли мова йде про техпаспорт на приміщення, що перебуває у складі кооперативу - дачного, гаражного, може знадобитися довідка від голови цього кооперативу.

А далі справа виключно за нами. Ми самі виїжджаємо на місце розташування вашої нерухомості і знайомимося з об'єктом, квартирою, будинком, робимо його зйомку.

Весь процес підготовки технічного паспорта з нашою допомогою не займе багато часу і не змусить вас довго чекати необхідного документа. Цьому сприяють наші знання законодавчої бази, порядку виконання всіх інструкцій. Також важливим є той факт, що великий досвід у цій справі дав можливість тісно співпрацювати з усіма необхідними організаціями і установами, що також дає можливість швидше і легше отримати потрібні відомості. У мінімальні строки у вас на руках опиниться повний і правильний документ.

Розрізняють кілька видів (технічної інвентаризації): первинна і поточна. Перший передбачає складання паспорта на новий зведений об'єкт нерухомості. Другий вид передбачає відображення різних конструктивних характеристик нерухомості, які підтверджують або спростовують наявність яких-небудь змін на об'єкті, який був підданий геодезичному дослідженню.

Технічний паспорт складається з певної документації, яка містить в собі всю необхідну інформацію:

  • опис технічного характеру;
  • графічний документ, на якому відображається план об'єкта згідно всім технічним вимогам;
  • геометричні параметри будівлі або споруди;
  • кадастровий паспорт на об'єкт, в якому зазначаються всі необхідні реквізити;
  • інформація про вартість об'єкта з урахуванням його зношення.

Звернувшись за допомогою в отриманні технічного паспорту до нашої фірми ви отримаєте якісне та грамотне його складання і оформлення згідно всім вимогам і стандартам. Замовити послугу ви можете зв'язавшись з нашим фахівцем з номером 097-891-01-18. Будемо раді співпраці.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 12

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.