Нові акції від компанії Геодез -геодезичні та геологічні послуги по Україні GEODEZ
097-891-01-18

Всеукраїнська геодезична компанія Геодез пропонує своїм постійним та новим клієнтам, фізичним і юридичним особам по всій території України взяти участь у нових акціях!

Бажаєте заплатити за одну якісну послугу, а отримати два повноцінних дослідження? Хочете замовити геологію ділянки, а до звіту по ній отримати інформативний звіт після статичного зондування ґрунту? Вам цікаво замовити топографічну зйомку ділянки від 10 гектарів і отримати як бонус високоякісний аерофотознімок Ваших земель? Це можливо! Встигніть замовити у всеукраїнської геодезичної компанії Геодез топографічні зйомки або геологію ділянки з бурінням 10 і більше свердловин глибиною від 20 м - і отримаєте неймовірні бонуси!

Чи вважаєте за потрібне дізнатися докладніше? Телефонуйте і пишіть, надсилайте питання нашим фахівцям і отримуєте на них відповіді! 

Інформація для довідок

  • Геологія ділянки

Геологія ділянки - це вивчення ґрунту за допомогою буріння свердловин і взяття проб. Проби поміщаються герметичні капсули перевозяться до лабораторії, де з ними проводиться ряд експериментів, на основі результатів яких складається комплексний звіт про структуру нашарувань.

  • Статичне зондування

Статичне зондування - це відносно молодий метод моніторингу ґрунту, який без руйнування основи здатний дати правильне розуміння про фактури та щільності, консистенцію ґрунту і про процентний вміст в ній скелета. Статичне зондування можна використовувати при вивченні мерзлих і скельних ґрунтів, з більшістю видів глинистих і піщаних ґрунтів, а також із сумішами, де присутні включення в великоуламкових матеріалів.

  • Топографічна зйомка

Топографічна зйомка - це вивчення земної поверхні за допомогою наземних методів. Найчастіше для проведення сучасної топографічної зйомки використовують лазерні далекоміри або тахеометри.

  • Аерофотозйомка

Аерофотозйомка - це вивчення земної поверхні за допомогою безпілотних літальних апаратів, які здійснюють багато знімків, а з цих знімків у результаті складається детальна карта.

 


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 67

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.