Нівелювання підлоги

Нівелювання є частиною геодезичних робіт. Ця процедура спрямована на вимірювання поверхонь з метою виявити їх різницю у висотному плані. Нівелювання поширена в багатьох галузях. Однак особливого поширення набула в ході житлового та промислового будівництва.

Дуже поширеною є нівелювання рівних поверхонь, зокрема перекриттів і плит. Саме даний геодезичний вид робіт дає можливість одержати найбільш точну і детальну інформацію про рівність досліджуваної поверхні.

НІВЕЛЮВАННЯ ПIДЛОГИ

Нівелювання підлоги геодезичне — це запорука рівної підлоги. Адже саме ця частина приміщення відразу впадає в очі. Особливо якщо будова велика, широка і простора, без зайвих предметів і нагромаджень. Природно, що неозброєному оку якусь розбіжність між його частинами може і не буде помітно. Однак, невелика різниця може істотно позначитися, коли приміщення буде введено в експлуатацію. Особливо це стосується виробничих приміщень, обладнання яких потребує рівності поверхонь для правильної та безпечної роботи.

Для того, щоб максимально точно виконати нівелювання, вся досліджувана площа повинна бути розбита на рівномірні не надто великі квадрати. Таким чином, можна правильно виявити ступінь похибки. Таке дослідження підлоги і інших поверхонь відноситься до технічного нівелювання є найскладнішим і найбільш точним методом дослідження. Він найпоширеніший, з його допомогою можна здійснити практично всі поставлені цілі.

нівелювання підлоги

Нівелювання підлоги і інших поверхонь і об’єктів буде тільки тоді виконане правильно, коли для його проведення буде використано якісне обладнання та інструменти. Для цього існують спеціальні геодезичні прилади. В основному — це цифрові або оптичні нівеліри. Саме ці види застосовуються в більшості випадків і забезпечують максимальну точність. Є й інші види обладнання. Наприклад, електронні тахеометри активно використовуються при нівелюванні підлоги і поверхонь перекриттів. А прості лазерні нівеліри, з якими зможе працювати практично кожен, дають не зовсім точні дані, але їх зручно застосовувати для формування опалубки. Все залежить від конкретної ситуації, масштабів робіт і об’єкта, а також від методу, яким буде виконуватися нівелювання.

Нівеліром називається прилад, який призначений для геодезичних робіт. Він дозволяє визначити різницю висот між певними клітинами, на які поділено земельну поверхню. Різниця висот визначається згідно умовного рівня. Процес вимірювань, які здійснюються для визначення перевищення точок згідно заданому рівню має назву — нівелювання. Нівелювання буває декількох видів і може мати різне цільове призначення.

Фахівці нашої команди здійснять для вас нівелювання не тільки підлоги, але і для складання і оформлення креслень, карт, схем, для визначення висот точок при топозйомці, для установки будівельних конструкцій. Також ми проведемо комплекс робіт для спостереження за опадами, деформаціями об’єктів і їх розвитком (це дозволить прийняти певні заходи щодо їх усунення). Нівелювання має своє місце і при будівництві лінійних споруд. Воно може бути декількох видів: геометричне, тригонометричне, фізичне, автоматичне.

Наша компанія виконує нівелювання підлоги і інших поверхонь тільки із застосуванням самих передових інструментів і пристроїв. Нам важлива максимальна точність і якісний результат. Тому наше обладнання відповідає сучасним вимогам геодезії і має відповідні сертифікати та дозволи. Наші фахівці володіють навичками роботи на різних за масштабом і складністю об’єктах. Також вони знайомі з усіма методами нівелювальних робіт і застосовують потрібний залежно від ситуації і характеру об’єкта. Звернувшись до нас, ви отримаєте рівну, гарну підлогу, яка відповідає всім стандартам.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісне надання послуги з нівелювання, а також з інших геодезичних напрямків.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.