Можливість перевірити виконавця за допомогою QR-коду - GEODEZ геодезические и геологические услуги по Украине
097-891-01-18

Можливість перевірити виконавця за допомогою QR-коду

Йти в ногу з часом - це як раз той вираз, що краще за інших підходить для опису якості роботи компанії і тим нововведенням, за допомогою яких забезпечується право клієнтів фірми знати про виконавця все.

Нова послуга: перевірка виконавця, не відходячи від робочого крісла власного офісу. Алгоритм простий - кожен документ фірми тепер доповнено інноваційним Qr-кодом, графічний код зчитується персональний мобільним пристроєм, тобто звичайним мобільним телефоном, програма обробляє qr-код і підтягує необхідну інформацію.

Компанія Геодез - одна з перших в Україні почала використовувати для підтвердження легальності своїх виконавців швидку перевірку за допомогою Qr-коду. Чому?

  1. Постійне прагнення розвиватися і бути максимально зручними для своїх клієнтів.
  2. Все частіше зустрічаються підтверджені факти шахрайства у вигляді спекулювання відомим ім'ям ГК "GEOTOP".
    Тепер замовник може за кілька секунд дізнатися, хто знаходиться перед ним: якісний виконавець, від якого можна очікувати традиційно якісного результату або шахраї, що прикриваються ім'ям відомої компанії

Система роботи Qr-кодування

Qr-код або графічне кодування - це поширена світова практика кодування інформації і приміщення великого обсягу інформації в маленьку площу. Qr-код - це стандартна кодування, яка вміщує об'ємні дані в простій і компактний формат. Ці самі дані розбиваються на блоки, які немов бджолині соти несуть в собі інформацію різного роду. Щоб qr-код неможливо було підробити, осередки з даними перемішуються.

Яку інформацію можна отримати за допомогою QR коду на документах

Просканувавши Qr-код за допомогою мобільного телефону, можна підтягнути інформацію про компанію-виконавця, про її репутації, про приналежність до ГК "GEOTOP" і підтвердити легальність роботи. Тобто з його допомогою можна витягти всю інформацію про сертифікати і ліцензії, згідно з якими фірма-виконавець надає послуги замовнику. При цьому дана інформація буде стовідсотково відповідати реальному стану речей.

Для уточнення принципів роботи Qr-коду Ви завжди можете зв'язатися з контакт-центром компанії.


Пожалуйста оцените статью:

Голосов: 187

Вопросы и комментарии

Оставьте Ваш вопрос или комментарий

Ваше обращение будет добавлено после проверки модератора.