Комплексні дослідження під сонячні батареї

Наша компанія знову розширяє перелік послуг: тепер комплексні дослідження під сонячні батареї, які включають геологію, геодезію і винесення меж в натуру, доступні кожному.

Чому комплексні дослідження під сонячні батареї дешевше?

Замовивши комплексні дослідження під сонячні батареї, можна отримати можливість реалізувати новий проект автономності. Будь-яка площа, будь-яка форма установки, практично будь-який бюджет. Ми пропонуємо якісну геологію грунту під установку сонячних модулів електроживлення, вивчимо розріз платформи і попередимо в разі небезпеки деформації установки. Наші кваліфіковані інженери проведуть детальні розрахунки, які підвищать коефіцієнт корисної дії сонячної енергосистеми і забезпечать вам постійний дохід.
Геодезія під сонячні батареї — це розрахунки з точністю до міліметра. Розуміння того, що від положення сонячної установки залежить її віддача — не вимагає доказів. Всі перепади, межі площі, розрахунок оптимального нахилу для максимального контакту поверхні сонячної батареї з сонячними променями.
Вартість послуги комплексу досліджень під сонячні електростанції — від 2500 грн за 1 га площі. Наша компанія несе повну відповідальність за результати своїх досліджень. Ми працюємо якісно і з повагою ставимося до побажань клієнтів. Наша команда володіє достатніми механічними і професійними ресурсами для забезпечення функціональності та безпеки сонячних панелей. Перед виконанням замовлення на комплекс послуг укладається договір, в якому буде чітко прописана кожна витратна стаття. Наші замовники завжди розуміють спрямування фінансових вкладень. Прозора, якісна і ефективна робота — це наше правило.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.