Кадастровий номер отримати Дніпро, область, Новомосковський район - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Послуга тимчасово недоступна

Земля завжди була в ціні, тому і бажання володіти нею притаманне кожному. Мати земельну ділянку - це значить мати стабільний дохід, якщо мова йде про фермерство; це можливість звести великий і затишний будинок. Якщо у вас ділянка в Дніпропетровській області або в Новомосковському районі, то ми 100% вам допоможемо. Але перш ніж повноправно володіти земельною ділянкою, потрібно оформити на неї всі необхідні документи, які б підтверджували ваші права. Одним з найважливіших правовстановлюючих документів на землю є кадастровий номер. Його наявність при вчиненні будь-яких маніпуляцій з вашою ділянкою обов'язкова. Якщо ви збираєтеся будувати, то серед всіх документів для оформлення дозволу вам знадобиться і кадастровий номер. Якщо хочете продати землю, обміняти її, подарувати кому-небудь, то без цього документа вам точно не обійтися. А в тому випадку, коли ви плануєте купувати ділянку, обов'язково перевірте наявність такого номера у продавця, інакше угода буде вважатися недійсною.

Може таке бути, що, вступаючи в володіння ділянкою (вам її подарували або ви отримали її у спадок), серед інших документів може вже бути кадастровий номер. У такій ситуації вам пощастило. Тому що даний номер є постійним незалежно від того, скільки господарів змінилося. Тільки треба врахувати, що якщо ви хочете об'єднати свою ділянку, наприклад, з сусіднйою, то її межі і розміри зміняться, тому в цьому разі перереєстрації в кадастр і зміни номера не уникнути. Це ж стосується і варіанту, якщо ділянка ділиться на дрібніші частини.

Варто подбати про реєстрування своїх прав у кадастровій системі заздалегідь. Не варто думати, що якщо ви не збираєтеся продавати землю, дарувати її, або щось на ній будувати, то цей документ вам не потрібен. Кадастровим номером ви підтверджуєте своє право на цю землю. А це дуже важливо, особливо, якщо ваша ділянка є привабливою, дорогою і є багато бажаючих володіти нею. У цих випадках ви можете просто втратити своїх прав на нього, якщо хтось тіньовим способом зареєструє себе як власника.

Кадастровий номер отримати відносно просто, але ця процедура може зайняти певну кількість часу, затягнутися. Швидко і без зайвих проблем отримати кадастровий номер вам допоможе наша компанія. З нашою допомогою ви зможете уникнути зайвих клопотів, бюрократичних волокит та інших неприємностей, які можуть загальмувати процес реєстрації. Наші співробітники знають всю процедуру, знають з чого починати, на чому загострити увагу, куди звернутися в першу чергу. Тому, уклавши з нами договір, по закінченні певного часу у вас на руках буде вся технічна документація і сам кадастровий номер.

Щоб почати співпрацю з нами, потрібно надати нам базовий пакет документів - копію вашого паспорта та ідентифікаційного номера, копію Державного акту на цю земельну ділянку. Якщо на ділянці є нерухоме майно, то потрібні документи і на її право власності, генеральний план. Не зайвими будуть і інші документи, пов'язані з цією землею.

У нашій компанії працюють кваліфіковані інженери та інші фахівці, які самі зможуть виїхати на місце розташування ділянки, оглянути її, виміряти площу, виконати топографічну зйомку, визначити координати і межі ділянки з сусідніми. Після всіх отриманих даних ми готуємо технічні документи (у друкованому та цифровому варіантах) і передаємо вам. Також ми можемо супроводжувати вас у Держземагентство для проходження самої процедури реєстрації. Ми робимо все, щоб максимально швидко ви могли стати повноправним власником свого майна.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 10

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.