Дослідження ґрунтів

Будівництво нового об’єкта — не тільки клопітка справа, але і вельми витратна. Кожен з етапів вимагає вагомих матеріальних вкладень навіть у тих випадках, якщо масштаби будівництва не такі вже й великі. І, вкладаючи такі суми в зведення будинку або підприємства, власник землі повинен бути впевнений, що його будова прослужить довго, буде надійним, міцним, зробленим «на совість». Для цього він купує найкращий проект, наймає бригаду досвідчених будівельників та інших фахівців. Але при цьому можна забути про таку важливу деталь як геологічне дослідження грунту.

Геологія

Вибір правильного місця розташування об’єкта не менш важливе питання, ніж інші. А вибрати це місце правильно можна лише після отримання результатів геологічних тестів. Адже довговічність вашого будинку — це не тільки міцні стіни або якісна покрівля. Це, в першу чергу, надійне підгрунтя. А йому не все одно, на якому грунті він буде стояти. В залежності від характеристик грунту можна вибирати ту глибину, на якій буде закладатися фундамент, його тип і кількість матеріалів для нього.

Грунт — це ціла система, що відрізняється різноманітним набором характеристик. Ці характеристики можуть бути як позитивними, так і негативними. Навіть види, на які поділяються всі грунти, можуть підходити або не підходити під будівництво. Так, виділяються скельні — міцні грунти, яким не страшно ні спучування, ні промерзання, піщані — досить міцні, глинисті і суглинні грунти, які погано переносять вологу. Залежно від видів грунту вибирається тип підстави, а також його глибина. Також на вибір цих показників впливає ступінь промерзання ґрунту та його несуча здатність.

На ці, а також на ряд інших характеристик і спрямовані геологічні дослідження грунтів. Причому, чим маштабніше будівництво, тим глибше і ширше буде аналіз. Але незалежно від того, на якій території працюють геологи, їх дії поділяються на три етапи.

Спочатку фахівці з геології знайомляться з замовником і самою ділянкою, а також технічною документацією на нього. А потім приступають безпосередньо до польових робіт. Це і є початок першого етапу. В ході польових досліджень головна процедура — це буріння свердловин, з яких будуть вилучатись зразки грунту, всі його верстви. Крім цього, можуть бути проведені такі додаткові операції, як зондування грунту, перевірка його витримки і інші.

На другому етапі процес переноситься в лабораторії. Там на спеціальних апаратах досліджуються отримані зразки як грунту, так і ґрунтових вод (гідрологічний аналіз). Лабораторні тести дають можливість отримати найбільш повну, всебічну інформацію про території. Але аналізи можуть проводитися не тільки в лабораторіях, але і на місці за допомогою пересувних станцій. У них є все обладнання, яке може знадобитися для проведення тих чи інших тестів прямо на об’єкті. Такий спосіб дослідження значно прискорює процес.

Третій етап — це стадія обробки даних. Ті відомості, які фахівці отримали в ході лабораторної обробки зразків необхідно донести замовнику. Для цього формується звіт. У нього входить фактична частина, де викладено дані, що стосуються геологічної складової ділянки. Другою частиною виступає аналітична. В ній викладені рекомендації фахівців з ведення будівельного процесу, зокрема, особливостей закладання фундаменту.

Повне і всебічне дослідження грунтів і складання технічних документів за його результатами готова взяти на себе наша команда . Довіривши свою землю нам, ви отримаєте точні дані від кваліфікованих фахівців.

Comments (5)

 • Стас
  24/02/2017 at 09:02 |

  Доброго дня! Яка ціна на дослідження грунтів на ділянці, де раніше був басейн 730 кв.м.? Печерськ

  • Ирина
   24/02/2017 at 09:03 |

   Доброго дня, Стас! Вартість дослідження грунтів складає 5000 грн. Включає в себе буріння свердловин по 6-8 метрів, відбір зразків грунту для аналізу у лабораторії та геологічний звіт.

 • Василь Володимирович
  10/03/2017 at 11:36 |

  Доброго дня. Хочемо замовити дослідження грунту у лісовому господарстві, ділянка приблизно 2 га, щоб ми знали чи там можна посадити плодово-ягідні (малина, ожина, брусниця). Яка вартість аналізу грунту?

  • Ирина
   10/03/2017 at 11:39 |

   Доброго дня, Василь Володимирович. Вартість дослідження грунту складає 1800 грн. До базового переліку аналізу грунту на родючість, входить визначення лабораторії таких компонентів:
   -амонійний азот;
   -нітратний азот;
   -калій;
   -фосфор;
   -відсоток гумусу;
   -кількість одиниць водневого показника рН.
   По закінченню лабораторних робіт Ви отримаєте звіт та рекомендації щодо плодючості вказаних культур на грунті. Ви можете самостійно відібрати зразки грунту та надіслати нам поштою, для аналізу у лабораторії.
   Зверніться будь-ласка за телефоном, вказаним на сайті і наш спеціаліст детально проконсультує Вас з приводу відбору зразків.

 • Юрій
  15/03/2017 at 09:43 |

  Ми звернулися за допомогою в компанію ФОП Говоруха О. В. і отримали якісну консультацію вже по телефону, після промоніторили ще кілька фірм, але вирішили зупинитися саме на Вас! В обумовлені терміни, фахівці компанії виїхали на об’єкт та провели всі необхідні роботи для геологічних досліджень ґрунтів, співробітники виявилися дуже компетентні в своїй справі. По закінченню всіх робіт нам видали геологічний звіт з усіма необхідними рекомендаціями. Спасибі Вам за виконану роботу і якісний результат!

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.