Інженерна геологія в Києві

Наш офіс у Києві

Київ, станція метро Лісова
вул. Попудренка 52, 3 поверх, офіс 317
тел: 097-891-01-18

В геології Києва виділяється дуже актуальна галузь науки, що має назву — інженерна геологія. Найбільшого поширення ця наука отримала в будівельній сфері незалежно від об’єкта — житлові будинки, промислові конструкції, шляхи сполучення та інші споруди.

Інженерна геологія в Києві

Будівельний процес поєднує в собі дві найбільш важливі і об’ємні вимоги. В першу чергу, конструкція повинна бути безпечною, надійною і довговічною. Разом з тим будівництво не повинно займати занадто багато часу, сил, будматеріалів. Це є другою вимогою. Щоб поєднати і виконати успішно їх обидва, і необхідні ретельні геологічні дослідження на території, на якій плануються будівельні роботи. Також потрібно враховувати, що будь-які дії на якій-небудь місцевості можуть привести до певних змін і процесів на цих територіях. Тому при проведенні досліджень потрібно враховувати не тільки свідчення в даний момент, але, спираючись на дані, прогнозувати можливий розвиток подій на ділянці.
інженерно-геологічні вишукування
До геологічних вишукувань для Київського регіону потрібно підходити з усією серйозністю і відповідальністю. Саме ці роботи допомагають правильно спроектувати конструкцію будівлі, адаптувати її до геологічних умов місцевості. Крім того, всебічне вивчення території дасть можливість вибрати найбільш підходящу ділянку для будівництва з точки зору земельних процесів та їх впливу на спорудження.

Інженерна геологія в будівництві по Києву виконує відразу кілька завдань. В першу чергу вона спрямована на дослідження грунту, його вплив на фундамент будівлі і на взаємодію з різними будівельними матеріалами, застосовуваними в ході виконання робіт. Адже саме фундамент є основою будь-якої споруди і від його надійності і правильності виконання залежить безпека і довговічність всієї будівлі. Також вивчається вплив грунтових вод, їх рівень і прогнозуються можливі наслідки з метою вибрати оптимальний варіант гідроізоляції. Завдяки інженерній геології можна забезпечити достатню міцність і стійкість конструкції до шкідливих природних факторів, а в деяких випадках навіть заощадити.

буріння інженерно-геологічних свердловинЯк правило, після оформлення всіх дозвільних документів, геологічні вишукування починаються з огляду території та дослідження інформації, що стосується природних та земельних особливостей даної місцевості. Далі слідує безпосередньо забір проб і аналіз ґрунту та ґрунтових вод. Це так званий польовий етап. Всі взяті проби ретельно вивчаються в спеціальних лабораторіях (лабораторний етап), а потім на камеральному етапі отримані дані опрацьовуються, узагальнюються і фіксуються в звіті.
інженерно-геодезичні вишукування
Враховуючи всю важливість геологічних досліджень території будівництва, саме з них і повинна починатися вся робота на дільниці. Ви вчините правильно, якщо для проведення цього процесу запросите фахівців ФОП Говоруха О.В. Київ. Адже саме вони тривалий час здійснюють геологічну діяльність різних об’єктів. Багато з цих будівель вже давно введені в експлуатацію і продовжують радувати своєю міцністю і якістю власників. А все тому, що фахівці компанії своєчасно та якісно провели геологічний аналіз, зробили відповідні висновки і дали корисні рекомендації.

Перед інженером-геологом стоять наступні завдання:

буріння свердловин;

 • відбір зразків ґрунту;
 • відбір проб води;
 • аналіз в лабораторії;
 • планово-висотна прив’язка свердловин;
 • збір і систематизація архівної та фондової документації по досліджуваному ділянці;
 • складання та передача замовнику технічного звіту.

У технічному звіті повинні бути відображені всі негативні фактори, які в тій чи іншій мірі можуть вплинути на будівництво та надійність майбутньої будівлі або споруди і його експлуатацію.

Замовити виконання інженерної геології фахівцями ФОП Говоруха О.В. ви можете за телефоном, вказаним на сайті або залиште повідомлення і вже найближчим часом з вами зв’яжуться наші геологи.

Comments (4)

 • Любомир
  21/04/2017 at 11:39 |

  Добрий день. Цікавить комплекс робіт перед початком будівництва на ділянці 23 сотки. Яка вартість і сроки виконання робіт?

  • Геодез
   21/04/2017 at 14:43 |

   Доброго дня, Любомир. Вартість таких послуг складає 10000 грн. У комплекс входить:
   — топографічна зйомка м 1:500 для проекту;
   — винесення меж ділянки, встановлення межових знаків;
   — буріння 2-3 свердловин по 5-8 метрів;
   — аналіз у лабораторії відібраних проб грунту і води;
   — надання геологічного звіту з рекомендаціями для фундаменту.
   Сроки виконання робіт:
   1. топографічний план надаємо через 5 днів,
   2. на місці видаємо акт винесення меж,
   3. геологічний звіт видається після 3 тижнів.

 • Славік
  07/07/2017 at 07:53 |

  Доброго дня! Планую будівництво невеличкого будинку і не можу визначитися з місцем розташування на ділянці. Яка вартість замовлення геології ділянки, щоб визначити грунти? та чи даєте ви якісь рекомендації по ділянці.

  • Geodez
   10/07/2017 at 10:06 |

   Доброго дня, В’ячеслав. Вартість геології ділянки орієнтовно складає 6000 грн. До вартості включено буріння 2 свердловин до 8 метрів, відбір зразків грунту та їх аналіз у сертифікованій лабораторії. На підставі досліджень буде складено інженерно-геологічний звіт з фізико-механічними показниками грунту та рекомендаціями по типу фундаменту. Термін проведення робті — 3 тижні.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.