Інженерна геологія в Києві

Наш офіс у Києві

Київ, станція метро Лісова
вул. Попудренка 52, 3 поверх, офіс 317
тел: 097-891-01-18

В геології Києва виділяється дуже актуальна галузь науки, що має назву — інженерна геологія. Найбільшого поширення ця наука отримала в будівельній сфері незалежно від об’єкта — житлові будинки, промислові конструкції, шляхи сполучення та інші споруди.

Інженерна геологія в Києві

Будівельний процес поєднує в собі дві найбільш важливі і об’ємні вимоги. В першу чергу, конструкція повинна бути безпечною, надійною і довговічною. Разом з тим будівництво не повинно займати занадто багато часу, сил, будматеріалів. Це є другою вимогою. Щоб поєднати і виконати успішно їх обидва, і необхідні ретельні геологічні дослідження на території, на якій плануються будівельні роботи. Також потрібно враховувати, що будь-які дії на якій-небудь місцевості можуть привести до певних змін і процесів на цих територіях. Тому при проведенні досліджень потрібно враховувати не тільки свідчення в даний момент, але, спираючись на дані, прогнозувати можливий розвиток подій на ділянці.
інженерно-геологічні вишукування
До геологічних вишукувань для Київського регіону потрібно підходити з усією серйозністю і відповідальністю. Саме ці роботи допомагають правильно спроектувати конструкцію будівлі, адаптувати її до геологічних умов місцевості. Крім того, всебічне вивчення території дасть можливість вибрати найбільш підходящу ділянку для будівництва з точки зору земельних процесів та їх впливу на спорудження.

Інженерна геологія в будівництві по Києву виконує відразу кілька завдань. В першу чергу вона спрямована на дослідження грунту, його вплив на фундамент будівлі і на взаємодію з різними будівельними матеріалами, застосовуваними в ході виконання робіт. Адже саме фундамент є основою будь-якої споруди і від його надійності і правильності виконання залежить безпека і довговічність всієї будівлі. Також вивчається вплив грунтових вод, їх рівень і прогнозуються можливі наслідки з метою вибрати оптимальний варіант гідроізоляції. Завдяки інженерній геології можна забезпечити достатню міцність і стійкість конструкції до шкідливих природних факторів, а в деяких випадках навіть заощадити.

буріння інженерно-геологічних свердловинЯк правило, після оформлення всіх дозвільних документів, геологічні вишукування починаються з огляду території та дослідження інформації, що стосується природних та земельних особливостей даної місцевості. Далі слідує безпосередньо забір проб і аналіз ґрунту та ґрунтових вод. Це так званий польовий етап. Всі взяті проби ретельно вивчаються в спеціальних лабораторіях (лабораторний етап), а потім на камеральному етапі отримані дані опрацьовуються, узагальнюються і фіксуються в звіті.
інженерно-геодезичні вишукування
Враховуючи всю важливість геологічних досліджень території будівництва, саме з них і повинна починатися вся робота на дільниці. Ви вчините правильно, якщо для проведення цього процесу запросите фахівців нашої компані. Адже саме вони тривалий час здійснюють геологічну діяльність різних об’єктів. Багато з цих будівель вже давно введені в експлуатацію і продовжують радувати своєю міцністю і якістю власників. А все тому, що фахівці компанії своєчасно та якісно провели геологічний аналіз, зробили відповідні висновки і дали корисні рекомендації.

Перед інженером-геологом стоять наступні завдання:

буріння свердловин;

 • відбір зразків ґрунту;
 • відбір проб води;
 • аналіз в лабораторії;
 • планово-висотна прив’язка свердловин;
 • збір і систематизація архівної та фондової документації по досліджуваному ділянці;
 • складання та передача замовнику технічного звіту.

У технічному звіті повинні бути відображені всі негативні фактори, які в тій чи іншій мірі можуть вплинути на будівництво та надійність майбутньої будівлі або споруди і його експлуатацію.

Замовити виконання інженерної геології фахівцями нашої компанії ви можете за телефоном, вказаним на сайті або залиште повідомлення і вже найближчим часом з вами зв’яжуться наші геологи.

Comments (4)

 • Любомир
  21/04/2017 at 11:39 |

  Добрий день. Цікавить комплекс робіт перед початком будівництва на ділянці 23 сотки. Яка вартість і сроки виконання робіт?

  • Геодез
   21/04/2017 at 14:43 |

   Доброго дня, Любомир. Вартість таких послуг складає 10000 грн. У комплекс входить:
   — топографічна зйомка м 1:500 для проекту;
   — винесення меж ділянки, встановлення межових знаків;
   — буріння 2-3 свердловин по 5-8 метрів;
   — аналіз у лабораторії відібраних проб грунту і води;
   — надання геологічного звіту з рекомендаціями для фундаменту.
   Сроки виконання робіт:
   1. топографічний план надаємо через 5 днів,
   2. на місці видаємо акт винесення меж,
   3. геологічний звіт видається після 3 тижнів.

 • Славік
  07/07/2017 at 07:53 |

  Доброго дня! Планую будівництво невеличкого будинку і не можу визначитися з місцем розташування на ділянці. Яка вартість замовлення геології ділянки, щоб визначити грунти? та чи даєте ви якісь рекомендації по ділянці.

  • Geodez
   10/07/2017 at 10:06 |

   Доброго дня, В’ячеслав. Вартість геології ділянки орієнтовно складає 6000 грн. До вартості включено буріння 2 свердловин до 8 метрів, відбір зразків грунту та їх аналіз у сертифікованій лабораторії. На підставі досліджень буде складено інженерно-геологічний звіт з фізико-механічними показниками грунту та рекомендаціями по типу фундаменту. Термін проведення робті — 3 тижні.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.