Інженерна геологія для будівництва, в будівництві

При освоєнні будь-якої ділянки, відведеної під будівництво, не варто применшувати значення інженерної геології для будівництва об’єктів нерухомості. Інженерна геологія повинна знаходитися в перших рядах. Це основний етап початкових робіт перед виконанням проекту і зведенні будівлі або споруди. Інженерні вишукування є основою до початку проведення робіт щоб освоїти земельну ділянку. Без виконання цих заходів, спроектувати об’єкти неможливо.

Інженерна геологія в будівництві

Для чого потрібна інженерна геологія в будівництві?

Вона необхідна, щоб споруджуваний будинок або конструкція не зазнали деформацій і руйнування в майбутньому. Для цього необхідно досконало вивчити інженерно-геологічний стан грунту під спорудою. Якщо планування будівництва будь-якого об’єкта ведеться на різного роду грунті, то дослідження будуть важливим і необхідним елементом, що передує всім роботам по проектуванню і будівництву. Незважаючи на неоднорідність грунту, в кінцевому підсумку, при будівництві можна отримати безліч проблем. Це і нерівномірне осідання споруди, і її повне руйнування.

Де застосовується інженерна геологія в будівництві?

Інженерна геологія для будівництва — це робота для професіоналів, що володіють достатнім досвідом. Наша компанія вже багато років працює в області інженерних дослідженнь в геодезії і геології і за цей час накопичено великий досвід. Інженерна геологія для будівництва і дослідження виконуються на всіх рівнях будівництва, експлуатації споруд і будівель або при їх ліквідації. Всі дані, отримані при геологічних дослідженнях, відображаються в документації, необхідної для видачі регулюючими організаціями дозволу на будівництво. Наша компанія проводить інженерні дослідження для індивідуального житлового будівництва (проекти гостьового будинку, гаража, заміського будинку, котеджу, лазні, басейну). Дані інженерно-геологічних вишукувань визначають конструкцію, оптимальний тип фундаменту споруд і будівель і глибину його закладання.

інженерно-геологічні вишукування

Інженерно-геологічні дослідження дозволяють дати оцінку геологічних умов майданчика для будівництва і отримувати характеристики ґрунту, а також відомості для проведення розрахунків конструкцій фундаментів споруд і будівель.

Проектувальник, спираючись на звіт з досліджень, вибирає потрібний тип фундаменту і складає проект будинку, не піддається руйнуванню від стихійних природних сил — землетрусу, підтопленню, затопленню, морозному спучуванню.

Якщо цього не робити

Проведення будівельних робіт «усліпу» (без досліджень) може призвести до розриву в інженерних мережах, нерівномірних опадів будівлі, необоротної деформації і навіть до обвалення споруджуваних конструкцій або підтоплення споруджуваного об’єкта.

Документи

Важливість виконання різного виду інженерно-геологічних робіт визначається програмою цих досліджень, основою яких буде технічне завдання Замовника. Для проведення геологічних досліджень, клієнт надає техзавдання на інженерно-геологічне дослідження. Техзавдання необхідно узгодити з організацією, яка виконує проекти підземних споруд, основ і фундаментів.

інженерно-геодезичні вишукування

Геологам нашої компанії по силам досліджувати будь-яке грунтове середовище, застосовуючи досвідчені методи і розробки. Вони завжди готові вирішити будь-які складні інженерні завдання, як, наприклад, геологія для будівництва котеджу.

Висновок

Варто пам’ятати: проведення інженерно-геологічних досліджень вкрай необхідно і важливо, саме перед початком будівельних робіт. Такі дослідження дозволять вивчити територію в найдрібніших подробицях. Надалі це дозволить уникнути різних неприємностей. А будь-які роботи з геологічної розвідки місцевості можна довірити фахівцям-інженерам нашої компанії, які володіють певними навиками і знаннями і мають всі необхідні дозволи на проведення даних робіт. Замовивши у нас інженерну геологію ви отримаєте якісне її виконання в найкоротші терміни.

Comments (6)

 • Вадім
  20/03/2017 at 11:15 |

  Добрий день. Треба зробити геодезію та інженерну геологію для будівницва елеватора. Площа менша ніж 1 га. Яка вартість 4 свердловин по 10 метрів?
  Насамперед цікавить чи є у вас ліцензія і де ви знаходитесь теріторіально.
  м. Івано-Франківськ.

  • Геодез
   20/03/2017 at 11:19 |

   Доброго дня, Вадім. Варість комплексу робіт з інженерної геології для будівництва та геодезії складає 35000 грн. У вартість входить топозйомка м1:500, буріння 4-х свердловин до 10 метрів, відбір зразків грунту для аналізу у лабораторії та надання геологічного звіту.
   Наша компанія має відповідні дозволи та ліцензію на проведення даних робіт. Надаємо послуги по всій Україні, тому у Івано-Франківську теж є представництво нашої компанії.

 • Федір Олександрович
  13/05/2017 at 08:05 |

  Нам треба в Миколаєві виконати топозйомку і інженеро-геологічні вишукування для реконструкції очисних споруд.
  Площа ділянки 1,2 Га, треба 1 свердловини 12 метрів і 3 свердловини до 8 метрів.
  Розрахуйте вартість з ПДВ у комплексі.

  Федір Олександрович
  ПП ГідроАвтоматизація

  • Geodez
   13/05/2017 at 13:27 |

   Доброго дня, Федір Олександрович. Орієнтовна вартість за комплекс робіт складає 55000 грн з ПДВ. У вартість входить: буріння сведловин, лабораторний аналіз грунту на визначення фізико-хімічний властивостей, проведення топографічного знімання, камеральні дослідження. Через 5 днів — надаємо топоплан м 1:500, через 3 тижні геологічний звіт.

 • Олег
  11/07/2017 at 10:47 |

  Добрий день! Потрібні інженерно-геологічні вишукування для приватного будинку (1 поверх, без підвалу) у Києві. Яка вартість геології і терміни виконання? Як можна звязатись з представниками у Києві?

  • Geodez
   11/07/2017 at 11:39 |

   Доброго дня, Олег! Орієнтовна вартість інженерно-геологічних вишукувань для будівництва складає 6000 грн. Спеціалісти виконають буріння 2-х свердловин до 8 метрів, відберуть зразки грунту та передадуть у лабораторію. За результатами лабораторних досліджень складається геологічний звіт. У геологічному звіті будуть вказані механічні та фізичні характеристики грунту, а також рекомендації щодо фундаменту, який слід використовувати для будівництва на ділянці.
   Для зв’язку з представником компанії зверніться за телефоном на сайті.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.