Хто як не ми?

У Вашому житті назрівають істотні зміни і ви плануєте будівництво приватного будинку чи його реконструкцію, або ж магазину чи підприємства? Ви втомилися у пошуках того, хто професійно виконає ваше замовлення у стислі терміни та по доступній ціні?

В такому випадку – Вам тільки до нас! Наша компанія з широко відкритими обіймами радо прийме Вас до числа своїх клієнтів та виконає усі Ваші замовлення.

Надаємо Вам перелік послуг, які Ви отримаєте, звернувшись саме до нас для проведення комплексних геологічних вишукувань для будівництва:

  1. Опрацювання наданих Вами даних спеціалістами нашої компанії задля підбору найбільш оптимального типу фундаменту для Вашої ділянки;
  2. Пріоритетність у прийнятті самих бюджетних рішень.
  3. Дотримання усіх законодавчо передбачених норм  безпеки праці із подальшим дотриманням норм експлуатації об’єкта.
  4. Здійснення роботи нашими спеціалістами проводиться на основі беззаперечного дотримання усіх законів, в тому числі і екологічних, внаслідок чого ми проводимо екологічне дослідження ділянки, яке включає в себе також і перевірку її радіаційного фонду.

Вагаєтесь чи маєте додаткові питання – телефонуйте до нас  та отримайте абсолютно безкоштовну консультацію!

Розвійте свої вагання просто зараз, оскільки:

  • Наші інженерно – геодезичні та інженерно – геологічні вишукування ви можете замовити у будь – якій точці України.
  • Кожен із тих, хто читає цю статтю може стати нашим клієнтом уже зараз, тому що ми підбираємо найбільш прийнятний бюджет для кожного нашого клієнта.
  • Ми раді бачити усіх наших клієнтів: як постійних так і нових, тому для усіх наших клієнтів діють найрізноманітніші бонуси та знижки.
  • Команда наших спеціалістів завжди йде назустріч нашим клієнтам. Ми виконаємо роботу у зручний для Вас день, час та у будь – якому необхідному для Вас місці. Ми цінуємо кожного клієнта та готові виконувати свою роботу у вихідні та святкові дні.

Вам слід пам’ятати, що розпочавши співпрацю з нами Ви отримаєте професійне виконання свого замовлення, усі документи, в тому числі підписання договорів ми оформляємо у самі короткі терміни. Це ж саме стосується і виконання нами інших етапів робіт.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.