Хто як не ми? - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

У Вашому житті назрівають істотні зміни і ви плануєте будівництво приватного будинку чи його реконструкцію, або ж магазину чи підприємства? Ви втомилися у пошуках того, хто професійно виконає ваше замовлення у стислі терміни та по доступній ціні?

В такому випадку – Вам тільки до нас! Наша компанія з широко відкритими обіймами радо прийме Вас до числа своїх клієнтів та виконає усі Ваші замовлення.

Надаємо Вам перелік послуг, які Ви отримаєте, звернувшись саме до нас для проведення комплексних геологічних вишукувань для будівництва:

  1. Опрацювання наданих Вами даних спеціалістами нашої компанії задля підбору найбільш оптимального типу фундаменту для Вашої ділянки;
  2. Пріоритетність у прийнятті самих бюджетних рішень.
  3. Дотримання усіх законодавчо передбачених норм  безпеки праці із подальшим дотриманням норм експлуатації об’єкта.
  4. Здійснення роботи нашими спеціалістами проводиться на основі беззаперечного дотримання усіх законів, в тому числі і екологічних, внаслідок чого ми проводимо екологічне дослідження ділянки, яке включає в себе також і перевірку її радіаційного фонду.

Вагаєтесь чи маєте додаткові питання – телефонуйте до нас  та отримайте абсолютно безкоштовну консультацію!

Розвійте свої вагання просто зараз, оскільки:

Вам слід пам’ятати, що розпочавши співпрацю з нами Ви отримаєте професійне виконання свого замовлення, усі документи, в тому числі підписання договорів ми оформляємо у самі короткі терміни. Це ж саме стосується і виконання нами інших етапів робіт.