Геологорозвідувальні роботи

Геологорозвідка займається пошуком скупчення корисних копалин, які бувають різних видів. Завдяки хімічному складу і фізичним властивостям, які різні для кожного виду, вони широко використовуються у сфері матеріального виробництва. Геологорозвідувальні роботи являють собою цілий комплекс не тільки геологічних, але і інших робіт, спрямованих не тільки на пошук і виявлення корисних копалин, але і на підготовку їх до освоєння промислового характеру. Для розвідки кожної групи корисних копалин існують свої стадії геологорозвідувальних робіт.

Геолоразведочные роботи

Варто відзначити, що геологорозвідка актуальна не тільки під час пошуку корисних копалин, але й досить затребувана будівельними організаціями. Що стосується цього випадку, то геологорозвідка дає можливість отримати максимум інформації про несучу здатність ґрунту тієї ділянки, де передбачається проводитися зведення будівлі або споруди, інформацію про підгрунтову будову грунту, а також провести гідрогеологічне дослідження грунту. Дослідження підгрунтової будови ґрунту має на увазі під собою комплекс робіт з виявленням пустот різних утворень, небезпечних порід. Гідрогеологічні дослідження грунту може проводитися як в процесі будівельних робіт, так і вже після того, як будівельний процес закінчено. Такі дослідження потрібні, щоб виявити можливість підтоплення будівлі або споруди. Дані, отримані в ході вищеперелічених геологорозвідувальних робіт, обробляються і після цього складається відповідна технічна документація.

Геологорозвідувальні роботи дозволяють визначити який вид будівництва можна здійснювати на даній ділянці, якої висоти можна зводити будівлю або споруду. Тому результати проведених геологорозвідувальних робіт має не малу важливість для проведення будівельних процесів. До того ж без висновків геологорозвідки в проектній документації, закріпленої законодавчо, неможливо отримати дозвіл на будівництво, а також отримати погодження проекту будівництва.

Наша компанiя має досить великий досвід у проведенні геології і різноманітних дослідницьких робіт та зібрала у своєму штаті лише висококваліфікованих фахівців, які виконають геологорозвідувальні роботи якісно і грамотно, з урахуванням всіх норм і вимог, які необхідні для отримання дозволу на будівництво та погодження проекту для будівництва. Наші професіонали, завдяки своєму досвіду і спеціальним навичкам реалізують проект будь-якої складності, виконають роботи в термін, підготують спеціальну технологічну документацію у відповідності з усіма законами, вимогами, нормами, які діють на сьогоднішній момент.

Comments (3)

 • Geodez
  30/05/2017 at 13:46 |

  Доброго дня, Антон. Орієнтовна вартість проведення вишукувань складає 6000 грн. У вартість входить відбір зразків для дослідження, лабораторний аналіз. У результаті досліджень, показник щільності буде вказаний у геологічному звіті.

 • Женя
  31/05/2017 at 08:11 |

  Добрий день. Перед початком будівництва хочу замовити дослідження грунту. Цікавить несуча здатність грунту та виявлення пустот. Яка вартість цих послуг у Київській області? Як довго триватиме дослідження?

  • Geodez
   01/06/2017 at 13:25 |

   Доброго дня, Євген. Вартість дослідження грунту залежить від масштабності будівлі, що зводиться. Виходячі з площі і типу забудови, проводиться буріння свердловин, по відібраним зразкам грунту проводиться лабораторний аналіз, по результатам якого складається геологічний звіт. У звіті надається інформація про фізико-хімічні показники грунту, тип і характеристика грунту, його несуча здатність, корозійна агресивність і т.д. Термін виконання робіт — 3 тижні.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.