Геологія - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Буріння свердловин - на сьогодні єдино ефективний спосіб діагностики грунту на будівельному майданчику, причому слід проводити цю процедуру ще до складання проекту. Адже саме від властивостей грунту будуть залежати експлуатаційні характеристики майбутньої будівлі і тип його основи.
Будь-які будівельні роботи починаються з етапу підготовки. Підготовка включає в себе складання креслень, планів, заходів, а всі ці перераховані документи спираються на геологічну підоснову. Що мається на увазі?
У разі постійної невідповідності планових та фактичних показників видобутку, план гірничих робіт може бути перезатверджений, про що у книзі вказівок геослужби робиться відповідний запис, і наводиться новий план. Геологічний супровід передбачає запис у журналі вказівок про те, що гірничі роботи можуть бути продовжені, а також про необхідність проведення радіаційного контролю.
Наша компанія, що займається проведенням геологічних вишукувань для будівництва, у своїй практиці застосовує польові випробування ґрунтів, тим самим забезпечуючи високу якість геологічних матеріалів.
У компанії є власна ґрунтова лабораторія, що дозволяє здійснювати випробування ґрунту всіх видів. Високоточно визначаємо щільність, схильність до осідань, вологість ґрунтів, виконуємо гранулометричний аналіз і встановлюємо корозійну активність ґрунтів і підземних вод.
Ґрунти – це узагальнена назва в будівництві всіх гірських порід. Їх підсипають під фундамент при зведенні будинків. Вони є основою при прокладанні доріг, гребель, тунелів. Ними засипають трубопроводи після того, як їх провели. Якщо вам потрібна характеристика ґрунтів або інші геодезичні і геологічні роботи, ви можете заказати їх в нашій фірмі, і ми зробимо їх для вас швидко і кваліфіковано.
В залежності від того, наскільки детально робиться геологія ділянки ціна теж може змінюватися. Але геологічні дослідження - це не те, на чому варто економити. Можливо можна буде уникнути багатьох проблем, наприклад, якщо будинок побудувати в декількох десятках метрів далі, ніж він побудований.
Фірма має досвід робіт на забудованій та насиченій підземними комунікаціями території. Знання того, як обстежувати території, складені ґрунтами зі специфічними властивостями, що робить необмеженим діапазон робіт. Забезпеченість транспортом, обладнанням, буровими установками, можливість залучити для виконання робіт широке коло професіоналів дозволяють виконувати масштабні дослідження.

Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 283

Питання і коментарі

Наталія 17.12.2018
Визначення деформаційних властивостей піщаних і глинистих грунтів, а також їх міцності
Консультант
Доброго дня, Наталія! Для визначення деформаційних властивостей піщаних і глинистих грунтів, а також їх міцності необхідне проведення геології ділянки. Спеціалісти нашої компанії виконають комплекс робіт у який входить: буріння розвідувальних свердловин, лабораторне дослідження фізико-механічних показників відібраних зразків грунту та складання науково-технічного звіту з визначеними деформаційними властивостями грунтів на ділянці. 

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.