moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геологія в будівництві

Геология в будівництві відноситься до напрямку інженерної геології, тому що в ході будівельних робіт земельні процеси можуть викликати певні наслідки при взаємодії зі зведеною спорудою. Будівельна геологія нерозривно пов'язана з хімією і фізикою, тому що в ході дослідження вивчаються як фізичні, так і хімічні властивості ґрунту, води, визначає геологія класифікацію ґрунтів в будівництві.

Є дві вагомі підстави для проведення геологічних робіт до початку будівельного процесу. В першу чергу, ретельно і якісно виконана експертиза дає можливість виконати планування таким чином, щоб мінімізувати негативний вплив земельних і ввізних процесів на готову споруду. Якщо ви вважаєте, що даний аргумент не заслуговує уваги і грошових витрат, то є і другий довід. Він пов'язаний з економічною стороною. Знання складу ґрунту, стану грунтових вод дає можливість раціонально використовувати свої кошти на купівлю будівельних матеріалів. У деяких випадках власники землі без проведення геологічних робіт вкладають зайві і досить великі суми на добротний фундамент, який можна було б зробити простіше, знаючи геологічні особливості даної ділянки.

Тому, якщо ви хочете заощадити ваші кошти і виконати всі роботи по зведенню та гідроізоляції правильно, довірте проведення геологічних робіт для вашого будівництва. Ми проводимо роботи із застосуванням нових бурових установок європейської якості, маємо власну лабораторію для проведення всіх необхідних аналізів. Для процесів, пов'язаних з розрахунками, у нас є спеціальні програми, розроблені для професійного користування і які дають максимально точні результати.Геологія в будівництві може розрізнятися за масштабністю недобудованих об'єктів. Так, якщо передбачається будівництво приватного будинку або заміського котеджу, наші послуги будуть включати в себе буріння трьох-чотирьох свердловин. Буріння проводиться в різних місцях ділянки, глибина свердловин досягає 70-80 метрів. Такий підхід дозволяє взяти всі необхідні проби для отримання об'єктивної картини геологічного стану ділянки. Всі пробні зразки проходять лабораторний етап, за результатами якого роблять відповідні висновки, даються конкретні поради щодо будівництва і використання тих чи інших матеріалів.

Коли ж мова йде про будівництво великих масштабів - цілих житлових комплексів, виробничих об'єктів, то тут потрібна більш ретельна перевірка. Буріння проводиться глибше - до 100 метрів і з великою кількістю свердловин. Крім лабораторних аналізів деякі дослідження можуть проводитися прямо на місці. Також може знадобитися зондування ґрунту, випробування навантаженням та інші додаткові дослідження. Такі масштабні роботи передбачають підготовчий етап, який включає в себе отримання всіх дозволів, узгодження дій фахівців з проектувальниками.

Як бачимо із всього вище перерахованого, інженерно-геологічні вишукування грають дуже велику роль для майбутньої будівлі або споруди. Вони виконуються в кілька етапів, які є послідовними. Під час першого етапу збирається вся необхідна достовірна інформація про раннє проведені роботи на даній території. Такий етап носить назву - підготовчий. Зібрана інформація аналізується і дозволяє визначити подальший план дій. Далі настає черга польового етапу. Він полягає в проведенні таких робіт, як буріння необхідної кількості свердловин, відбір проб грунту, а також виміри ґрунтових вод. Після того, як польовий етап завершено здійснюється заключний етап, який носить назву камеральний. Він триває довше попередніх. Під час нього вивчається тип і характеристика ґрунту, його несуча здатність, корозійна агресивність і т. д. Аналіз здійснюється влабораторії і на основі отриманих результатів складається звіт, що містить в собі важливу інформацію, яка необхідна для складання проекту і проведення успішного будівництва.

Який би об'єкт ви не планували зводити, наша компанія допоможе вам зробити ваше будову довговічною і міцно