Геологія та геодезія Кременчук

Земельна ділянка часто вимагає проведення на ній різних операцій по плануванню, забудові, реконструкції, благоустрою. Але всі ці процеси неможливо здійснити без інженерного втручання. Геодезія Кременчук актуальна для будь-якої земельної ділянки. Не менш важлива і геологія території. Всі ці роботи здатна виконати компанія, що спеціалізується на комплексному наданні інженерних послуг. Саме такою є наша компанія, що функціонує у Кременчуці. У наші послуги входить як геодезія, так і геологія Кременчук. Ми вважаємо, що тільки комплексний, всебічний аналіз території зможе забезпечити якість подальших робіт на ділянці.

Геология и геодезия Кременчуг

Геодезія Кременчук охоплює всі актуальні процеси, які можуть бути замовлені. Проте акцент робиться на найбільш затребуваних послугах, однією з яких є топографічна зйомка. За допомогою цієї процедури можна виконати більшу частину робіт на ділянці. Вона є ключовою в інженерно-геодезичних вишукуваннях. Топографічна зйомка Кременчук надається нашою компанією у всьому своєму різноманітті. Вибираючи відповідний масштаб, можна реалізувати різні цілі замовника. Так, зйомка у масштабі «п’ятисотка» підійде для складання топографічного плану для проектування. Це основне призначення даної послуги. Трохи збільшивши масштаб 1:200, 1:100 можна отримати дані, необхідні для благоустрою та ландшафтного дизайну. Окремо виконується топографічна зйомка Кременчук, об’єктом якої виступають тільки комунікації – підземні і наземні, а також подеревна зйомка. Починаючи від масштабу 1:500 і дрібніше можна проводити зйомку для створення геопідоснови як окремої земельної ділянки, так і цілого населеного пункту. Топозйомка може служити не тільки для створення нових графічних документів, але і для оновлення вже існуючих.

Інший напрямок геодезії – це кадастрові та землевпорядні роботи. І тут варто виділити винесення меж ділянки Кременчук. Ця процедура дає можливість точно встановити межі території. Виконується вона просто і швидко, але точність у ній відіграє важливу роль, особливо якщо між власниками сусідніх ділянок виникають спори, пов’язані з межуванням. Винесення меж ділянки Кременчук проводиться тільки на підставі офіційного дозволу на здійснення такої діяльності. А в результаті процедури замовнику видається відповідний акт, який підтверджує дані щодо меж і містить в собі інформацію про погодження цих даних з сусідами.

Геодезія в Кременчуці не обмежується тільки цими роботами. Ми проводимо повне інженерне супроводження будівництва, починаючи від осьової розбивки й розрахунку земляних робіт і закінчуючи виконавчими зйомками будівлі.

Геологія Кременчук у нашій компанії представлена не менш активно. Вишукування на земельній ділянці з метою вивчити її грунт і грунтові води відіграють таку ж важливу роль, як і дослідження поверхні території. Зробивши свердловини і вибравши матеріали для аналізу, а також провівши необхідні лабораторні та польові тести, фахівці нашої фірми зможуть дати точні рекомендації і прогнози. Технічний звіт, а також поради щодо майбутньої споруди дадуть можливість скорегувати проект, щоб будинок був більш надійним і довговічним. Геологічні дослідження можуть включати в себе мінімальний набір послуг – буріння, забір проб і їх лабораторний аналіз. Але найбільш повні дані можна отримати, виконавши додаткові тести і гідрологію.

Інженерні вишукування у Кременчуці від спеціалістів нашої компанії своєю повнотою і різноманіттям задовольнять потреби кожного потенційного клієнта.

Comments (2)

 • Ярослав
  14/03/2017 at 14:13 |

  Добрий день.
  Планую будівництво приватного будинку (2 поверхи, площа 5 соток). Кадастровий номер є. Поки що це пуста ділянка — поле.
  Я думаю мені потрібно насемперед геологію і геодезію ділянки. Можливо і винесення меж внатуру.
  Зорієнтуйте по вартості цих послуг у Кременчузі.
  Дякую.

  • Ирина
   14/03/2017 at 14:23 |

   Доброго дня, Ярослав. Якщо Ви все-таки вирішите замовити саме комплекс послуг, вартість складе 6000 грн.
   В результаті чого Ви отримаєте:
   1. Проведення топографічної зйомки м1:500, після якої буде виданий топографічний план Вашої земельної ділянки.
   2. Винесення меж ділянки внатуру та закріплення межових знаків згідно кадастрового номеру.
   3. Буріння 3-х свердловин по 6-8м, аналіз відібраних зразків грунту у лабораторії та геологічний звіт, з рекомендаціями щодо укріплення фундаменту майбутньої будівлі.
   Варто зазначити, що у вартість також включена доставка спеціалістів та професійного обладнання на місце проведення робіт.
   Термін виконання комплексу послуг — 3 тижні.
   Для консультації та замовлення послуг, зверніться будь-ласка за номером вказаним на сайті.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.