Геологія Дніпропетровськ, геологія Дніпропетровської області

Геологія, Дніпро.

Геологія — що це?

Депропетровская областьМи виконуємо геологію по всій Україні, але в цій статті, хотілося відзначити Дніпропетровський регіон.

Геологія ще називається наукою про «мертву природу». Але насправді ж, ця природа зовсім не мертва. Висловлюючись науковою мовою — це створена наукою дисципліна про динаміку, будову і властивості геологічного середовища, про їх охорону та раціональне використання, тісно пов’язаному з господарською та інженерною діяльністю людини. Вивчає інженерна геологія об’єкти, що перебувають на суші і у водному просторі на різній глибині від поверхні.

Інженерні дослідження в цій області — це цілий комплекс робіт для проектованої ділянки, з вивчення її природних умов. Ці роботи служать для отримання необхідних матеріалів при прийнятті економічно доцільного і обґрунтованого технічного рішення при будівництві об’єктів, враховуючи раціональне використання та охорону природного середовища.

Що важливо?

геологія Дніпропетровськ, геологія дніпропетровської області

На проведення і якісне виконання інженерно-геологічних робіт здатні лише професійно підготовлені люди. Вони знають не тільки основні прийоми, але і володіють достатнім досвідом при роботі на різних типах місцевості, і в різних умовах праці. Такі професіонали розуміють важливість достовірності та уважності у виконанні всіх типів таких робіт. Тому потрібно проявляти максимум уваги, при виборі виконавця. Коли інженери-геологи та інженери-дослідники, які мають достатню кваліфікацію та досвід, виконають геологічну основу для проектування, проведуть топографію місцевості, прив’яжуть геодезичними приладами гирла свердловин, встановлять межі землекористування новітнім супутниковим обладнанням, то ви без сумніву отримаєте якісний комплексний результат.

Якість

геологія Дніпропетровськ, геологія дніпропетровської області

Наша компані у Дніпропетровську володіє найбільш кращими сучасними технологіями, саме тому може домагатися поставлених завдань в мінімальні терміни і з належною якістю. Оперативний підхід до нестандартних завдань та швидке прийняття важливих рішень з ним — це якісні стандарти роботи цієї команди. За кожним об’єктом здійснюється авторський нагляд, суворо індивідуальне відношення та підходи до кожного з клієнтів.

Геология в Дніпропетровську — це дуже делікатний інструмент, важливо вміти ним правильно користуватися. Довіряйте виконання інженерно-геологічних робіт колективу професіоналів: їх достовірність — це ваш майбутній успіх і запорука вашого спокою. Наша фірма вирішує питання по бурінню гірничо-розвідувальних свердловин, проводить всі лабораторні дослідження ґрунтів, готує відповідну документацію та технічні інженерно-геологічні звіти, щоб ваш проектувальник мав усі необхідні дані для проектування. Серйозне ставлення до геологічних вишукувань і топографічним робіт дозволить в майбутньому уникнути матеріальних витрат і неприємностей.

ГеологіяТермін

Заощадити час Замовника не на шкоду якості — це основна задача нашої компанії. Ми працюємо цілий рік, незважаючи на погодні умови, бо час клієнта є найціннішим. Терміни проведення робіт мінімальні через налагоджений механізм проведення робіт. Налагоджена схема взаємодії з інстанціями на державному рівні — бездоганна. Важливо і те, що виконують роботу фахівці, володіють всіма необхідними якостями для виконання серйозних завдань в мінімальний термін.

Гарантії

Наша фірма у Дніпрі гарантує якісну інженерну основу і контроль за виконання всіх видів робіт на кожному її етапі. Якщо ви замовте проведення і виконання геологічних робіт такому цілеспрямованому і талановитому, що володіє професіоналізмом колективу, то наша компанія з радістю розгляне таку пропозицію щодо взаємовигідного співробітництва.

Comments (4)

 • Родіон
  12/04/2017 at 09:58 |

  Скільки будуть коштувати такі роботи:
  1. Для фундаменту будинку геологія на ділянці
  2. Винести межі ділянки і забити деревяні знаки
  3. Пятисотка з придатно
  4. План ділянки з конфігурацією ділянки, з нанесенням глибин каналу який протікає поруч
  Роботи провести у смт. Кіровське.

  • Геодез
   12/04/2017 at 14:04 |

   Добрий день, Родіон. Вартість усіх робіт у комплексі — 12000 грн. Цим коштом буде виконано:
   1. Буріння 3-х свердловин до 8-ми метрів, відбір зразків грунту. Після лабораторного аналізу, орієнтовно через 3 тижні — видаємо геологічний звіт.
   2. Винесення меж ділянки, встановлення межових знаків, видача Акту винесння меж ділянки.
   3. Проведення топографічної зйомки, проміру глибин, креслення плану. Надання топографічного плану з печаткою «Придатно» орієнтовно через 3 тижні.

 • Анатолій
  25/04/2017 at 13:28 |

  Цікавить вартість в Дніпрі геодезії і геології (2 свердловини по 7 метрів) під будівництво терміналу рідкого газу на території заводу. Зйомка в радіусі 1,2 га з «придатно». Так як це тендерні роботи, чи можна отримати комерційну пропозицію?

  • Geodez
   25/04/2017 at 14:51 |

   Доброго дня, Анатолій. Вартість комплексу робіт складає 25000 грн. У вартість включено:
   1. Буріння 2 свердловин по 7 метрів, відбір зразків грунту, лабораторний аналіз грунту.
   2. Топографічна зйомка 1:500 з погодженням в органах архітектури.
   В результаті Ви отримаєте:
   — геологічний звіт з характеристиками грунту;
   — топографічний план з печаткою «Придатно».
   Термін виконання робіт — 3 тижні.
   Для того, щоб ми змогли надіслати Вам комерційну пропозицію, повідомте нам Вашу електронну адресу.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.