Геологія ділянки. Вартість

Перед проектуванням замовляється геологія ділянки вартість якої може варіювати. Наприклад, вона може збільшуватися або зменшуватися на більш складних або простих ділянках з точки зору геології. Чим більше коштів буде вкладено в геологічне вивчення, тим більше чинників буде розглянуто, буде зроблено більш ретельний аналіз, більш ретельний прогноз на майбутнє. Також буде більш ретельна методика взяття проб, їх подальше дослідження. Більш якісне, дороге буріння дозволить зберегти зразки взятого грунту в їх природному стані. Тоді можна отримати найбільш правильні відомості про властивості цього зразка, його зміну під різними тисками, вологою. Це дозволить вибрати найбільш підходящий і дешевий фундамент, який буде гарантувати довгу, безпечну експлуатацію будівлі.

Геология участка. Стоимость

В залежності від того, наскільки детально робиться геологія ділянки ціна теж може змінюватися. Але геологічні дослідження — це не те, на чому варто економити. Можливо можна буде уникнути багатьох проблем, наприклад, якщо будинок побудувати в декількох десятках метрів далі, ніж він побудований. Чи можливо на цій ділянці взагалі не потрібно будувати. Будують зараз практично на будь-яких грунтах. Однак вся справа в ціні питання. Витрати можуть виявитися непомірно великими. Тому геологією ділянки можна поцікавитися навіть перед покупкою ділянки, або купівлею вже готового будинку, котеджу. Можна прийти в геологічну організацію, що займається такими дослідженнями і попросити у них довідку про геологічні умови певного місця. Є вже виконані геологічні роботи з сусідніх ділянок, є готові звіти. Є геологічні карти і цілі томи з геології району.

Якщо попередньо взяти таку довідку, то вартість геології ділянки, звісно ж, буде невелика. Інформаційна довідка складається на основі архівних даних, загальних відомостей про геологію. Для того, щоб точно прив’язати результати досліджень – потрібна топографічна зйомка місцевості. Надалі вона знадобиться для проектних і будівельних робіт. На основі топографічної карти будуються також і геологічні карти, розрізи. На основі топографічних даних аналізуються всі особливості рельєфу. Де знаходяться круті обриви, в який бік рельєф знижується. На топоплані плануються розвідувальні виробки, планується вартість вишукувань, прогнозується перебіг геологічних процесів.

Коли проводиться геологія ділянки вартість збільшується, якщо ділянка розташована дуже далеко. Якщо складні умови під’їзду до місця проведення робіт. Якщо складна геологія ділянки в силу широкого розвитку ослаблених грунтів. Таких, як лесовидні, карбонатні породи, пилуваті піски, глинисті породи, суглинки, торф, техногенні грунти. Коли неглибокий рівень залягання грунтових вод, коли складні геоморфологічні умови, коли рельєф сильно розсічений – легко виявляються різні інженерно-геологічні процеси.

Коли нескладна геологія ділянки ціна зазвичай використовується стандартна, залежить від поверховості будівлі. Від площі ділянки і від матеріалу, з якого будинок буде будуватися. За результатами досліджень можна отримати вичерпні відомості про склад, будову ґрунтів. Відомості про те, на якій глибині знаходиться вода, наскільки схили стійкі. Даються рекомендації за типом, формою і товщиною фундаменту. Даються рекомендації по інженерним мережам. Складають проаналізовані просадні властивості ґрунтів.

Геологію можна замовити не тільки перед будівництвом будинку. Наприклад, якщо будинок побудований, але такі дослідження раніше не велися. Або коли на стінах, на фундаменті з’явилися різні деформації, з’явився крен. Або коли назріла необхідність прокласти інженерні мережі. Або коли потрібно побудувати підвал. Коли потрібно провести реконструкцію будівлі. Вартість геології ділянки в таких випадках буде нижче, ніж при повному обстеженні ділянки. Звичайно за умови, що раніше геологічні вишукування вже проводилися.

Потрібно чи не потрібно проводити дослідження, який обсяг робіт передбачається виконати, яка буде їх вартість. Про все це ви можете дізнатися, зв’язавшись з фахівцем фірми ТОВ «Геотоп».

Comments (6)

 • Ігор Олексійович
  06/02/2017 at 08:47 |

  Замовляв геологію ділянки перед будівництвом будинку у Києві. Роботи виконали швидко і за доступну ціну. Рекомендую.

  • Geodez
   06/02/2017 at 08:51 |

   Доброго дня, Ігор Олексійович. Дякуємо за відгук!

 • Даша
  23/06/2017 at 10:07 |

  Добрий день. Підскажіть будь ласка вартість геології у Дніпропетровській області для приватного будинку. Який термін виконання і що потрібно для замовлення?

  • Geodez
   23/06/2017 at 13:00 |

   Доброго дня, Даша. Вартість геології складає від 6000 грн, в залежності від площі ділянки та будинку. У вартість включено буріння свердловин не більше 8 метрів глибиною, відібр зразків грунту, лабораторний аналіз грунту, дослідження фізико-механічний властивостей грунту. На підставі проведених досліджень складається геологічний звіт, що містить в собі висновки та рекомендації для будування фундаменту. Термін надання звіту — 3 тижні. Для замовлення зверніться за телефоном, залиште заявку на сайті чи відправте на ел. адресу і наш спеціаліст звяжеться з Вами найближчим часом.

 • Влад Павленко
  20/12/2017 at 12:27 |

  Доброго дня!! Яка вартість геології ділянки та визначення рівня грунтових вод на ділянці?

  • Geodez
   20/12/2017 at 12:38 |

   Доброго дня, Влад! Вартість проведення геології ділянки розраховується виходячи з об’єму робіт, місцерозташування ділянки, її площу, габарити, призначення будинку та ін. Наприклад, вартість геологічних вишукувань для будівництва одноповерхового приватного будинку складає 6000 грн. У вартість входить буріння 2-х розвідувальних свердловин, лабораторний аналіз, інженерно-геологічний звіт з вказаним рівнем грунтових вод на ділянці, рекомендаціями і попередженням небезпечних процесів для будівництва і експлуатації.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.