Геологія ділянки київська область

Наша фірма є лідером на ринку інженерно-геологічних вишукувань у Київській області та Києві. Геологія ділянки київська область складається з буріння свердловин, лабораторних досліджень, складання технічного звіту з рекомендаціями для розрахунку фундаменту майбутнього будинку, хімічний аналіз агресивності грунтових вод, визначення просідання ґрунту. Інженерна геологія київ має свої особливості, які враховуються при кожному подальшому геологічному дослідженні на новій ділянці.

Геологічні вишукування є важливим і великим напрямком в інженерній діяльності. За допомогою таких досліджень можна повноцінно вивчити грунт, його стан і склад. Особливо це актуально на тих ділянках території, які призначаються для зведення різних конструкцій. Геологічний аналіз дозволяє точно визначитися з типом фундаменту і матеріалами, які будуть при цьому використовуватися.

Геологія ділянки київська область

Ступінь і масштаби досліджень залежать від декількох факторів. Це може бути розмір і призначення конструкції — для приватного невеликого котеджу або дачного будиночка достатньо простого аналізу. А у випадку з виробничими об’єктами або цілими житловими комплексами потрібно проводити повний комплекс досліджень, а саме геологія ділянки Київ. У деяких випадках можна навіть просто досліджувати рельєф — адже геологічні особливості місцевості безпосередньо залежать від того, розташована ділянка в низині, на пагорбі або рівнині. Наприклад, у разі схилу пагорба є велика ймовірність появи ерозій грунту і тому потрібно вирівнювати площу, щоб зрівняти рівень і не мати проблем з водопостачанням. У низині протилежні проблеми — тут ґрунтових вод занадто багато і потрібно побоюватися підтоплень. Якщо ж рельєф вашої ділянки без яких-небудь особливостей, то точно необхідний геологічний аналіз. Тому що з вигляду рівна територія може приховувати в своїх надрах зовсім не позитивні секрети. Адже тип ґрунту може бути різним, а він прямим чином впливає на вид підстави і взагалі, можливість проводити будь-яке будівництво (це стосується, наприклад, болотистих чи торф’яних ділянок).

Основним процесом, який використовується практично при будь-якому геологічному аналізі та геології ділянки київська область, є буріння свердловин як річковим способом так і автомобільними установками. Для повноцінного дослідження та забору необхідних проб буває достатньо трьох свердловин в різних частинах території, якщо мова не йде про якийсь масштабний проект. Не варто економити на геології, особливо, якщо на сусідніх ділянках є проблеми з будівлями, а подібні аналізи в цій місцевості не проводилися ніким і ніколи. Також не варто довіряти будівельникам, які намагаються вам довести, що вони розробили повноцінний і надійний проект без геологічних вишукувань.

Проводити геологічні дослідження в Київській області мають тільки ті фахівці, які мають відповідний доступ та ліцензії на виконання таких робіт. А таких чимало робіт — це вивчення рельєфу, типу ґрунту, його властивостей і мінерального складу; проведення тестів на стійкість грунту до навантажень, гідрологічні аналізи, як грунтових вод, так і хімічні дослідження питної, а також прогнозування розвитку ситуації та впливу на будівельні об’єкти. Ці та інші послуги якісно надають фахівці нашої компанії в Київській області. У нас є можливість виконувати як лабораторні дослідження зразків, так і польові тести прямо на ділянці. Наші результати аналізів і докладні рекомендації допоможуть вам звести надійну і довговічну будова, причому вартість геології від 4000 грн.

Ціна на геологію в Києві від 4000 грн. розраховується наступним чином:

 • визначається кількість свердловин розвідувального буріння, їх глибини;
 • виходячи з обмеженості умов буріння підбирається бурове обладнання;
 • форма оплати геології ділянки в Києві;
 • розташування об’єкта, його віддаленість від міста або нашої бази.

Виходячи з цих параметрів формується комерційну пропозицію на інженерну геологію в Києві і області, її вартість, порядок розрахунків і терміни виготовлення технічного звіту.

Так само часто замовляють:

 • геологія ділянки київська область;
 • геологія ділянки київ;
 • геологія ділянки київ і область;
 • інженерна геологія київ.

Телефонуйте за тел. 097-891-01-18, замовляйте, будемо раді співпраці:)

Comments (8)

 • Олег
  18/03/2016 at 11:25 |

  Доброго дня.
  Планую будівництво р. в Києві, вул. Газопровідна цікавить вартість геології

  • margarita
   18/03/2016 at 11:26 |

   Доброго дня! Пропонуємо комплекс робіт
   геодезія, геологія, винесення меж
   комплекс робіт складе 5500 грн
   якщо тільки геологія 3500

 • Анатолій
  07/03/2017 at 07:53 |

  Добрий день. Яка вартість геології для будівництва приватного будинку в Броварському районі?(2 поверхи, 1040х1070)

  • Ирина
   07/03/2017 at 07:57 |

   Доброго дня, Анатолій. Варість геології складе 5000 грн. Буде виконано буріння 2-3 свердловин (до 6 метрів глибиною), аналіз грунту у лабораторії та геологічний звіт з рекомендаціями щодо ходу будівництва. Термін виконання робіт — 3 тижні.

 • Вова
  29/03/2017 at 06:51 |

  Яка вартість геології ділянки у Воропаєві (Київська обл.)?

  • Geodez
   29/03/2017 at 06:53 |

   Доброго дня, Володимир.
   Вартість геологічних вишукувань залежить від багатьох факторів, наприклад: площа ділянки, кількість поверхів майбутньої будови, вид та призначення будівлі (промисловий об’єкт, приватний будинок) та ін.
   Орієнтовна вартість геології ділянки для будівництва приватного будинку складає 4000 грн.
   Включає в себе буріння 2-3 свердловин по 6-8 метрів, відбір зразків грунту та лабораторний аналіз. Тривалість виконання робіт складає 3 тижні. Після ії закінчення Ви отримаєте геологічний звіт, в якому вказані властивості грунту та рекомендації щодо будування фундаменту.

 • Женя
  24/04/2017 at 08:45 |

  Скільки коштує топозйомка з погодженням для детального плану території і геологія для будівництва 2000 кв.м. складу із металоконструкції на ділянці 0,5 га.
  Жуляни, Києво-Святошинський район

  • Geodez
   24/04/2017 at 14:21 |

   Доброго дня, Євген. Вартість таких робіт складає 12000 грн. У вартість входить:
   — буріння 2-3 свердловин по 6-8 метрів;
   — лабораторний аналіз грунту;
   — геологічний звіт з рекомендаціями щодо будівництва фундаменту.
   Термін виконання робіт — 3 тижні.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.