Геологія ділянки для будівництва - GEODEZ геодезичні та геологічні послуги по Україні
097-891-01-18

Геологія та геодезія ділянки є не тільки частиною проектування фундаменту будівлі або споруди, вони є вихідною точкою для складання проектної документації, а також для подальшого будівництва об'єкта. Вартість на геологічні і геодезичні вишукування залежить від декількох чинників, серед яких буріння свердловин, а також відстань до ділянки. Наша компанiя має досить велику базу напрацьованих даних у різних куточках нашої країни, тому може заощадити ваші витрати на буріння шляхом використання своїх матеріалів. Можете бути впевнені, що вартість геологічних вишукувань від нашої компанії буде найнижчою!

Отже після інженерно-геологічних вишукувань (геології ділянки) під будівництво ви отримаєте:

  • дані по складу грунтів - геологія ділянки;
  • рівень ґрунтових вод;
  • стійкість схилів;
  • форма і товщина фундаменту будівлі;
  • на яку глибину закладати інженерні мережі;
  • максимальну кількість поверхів;

Дані про склад грунтів надасть геологічна лабораторія.

Послуга інженерно-геологічних вишукувань представляє собою ретельний аналіз земельної ділянки в передпроектний період. Геологія ґрунтів відіграє безпосередню роль при будівництві фундаменту та несучих конструкцій. Приїхавши на вашу ділянку фахівці визначать найбільш оптимальні місця для буріння свердловин, підберуть найкраще бурове обладнання, виходячи з умов забудови, під'їзних шляхів, глибини буріння, властивостей порід водоносного горизонту та ін.

Результати інженерки використовуються для розрахунку фундаменту, пальового поля (застосовується статичне зондування), для аналізу перед реконструкцією будівель і споруд, при видимих деформаціях будівель, великих кренах, при покупці нової ділянки, при прокладанні інженерних мереж (аналіз грунтів на просадочність).

Для початку роботи нам потрібно уточнити місце проведення робіт, технічне завдання, наприклад: «буду будувати 2-х поверховий будинок, проектувальник вимагає звіт по геології». Доступ на ділянку. Виходячи з вищесказаного, ми визначаємо кількість, глибину, діаметр свердловин, кількість майбутніх проб, лабораторних досліджень. В нашому випадку потрібно бурити 2 свердловини глибиною 10 метрів, з відборами зразків керна непорушеної структури кожні 0.5 метра і при зміні порід (глина, пісок, суглинок і т.д.). Особливій увазі підлягає процес перевезення зразків, щоб вони не змінили свою первісну структуру і вологість.

Ми надаємо клієнту наші дозвільні документи на геологію ділянки: ліцензія, кваліфікаційний сертифікат інженера-геолога, сертифікат лабораторії, технічні параметри бурової установки, статутні документи інженерної організації.

Коротко про строки та етапи геології для будівництва:

  1. Підготовка до виїзду - підбір обладнання, вивчення району та місцевих ґрунтів, 1 день.
  2. Польові роботи - буріння з відбором проб ґрунту, займає від 2-х годин за свердловину.
  3. Камеральні роботи - здача кернів в лабораторію, складання звіту, написання рекомендацій проектувальникам, нанесення свердловин на топоплан, креслення розрізів і літологічних таблиць.

Ви отримаєте на руки повний звіт про інженерно-геологічні вишукування (геологія ділянки), в якому присутні всі параметри, необхідні проектувальникам для прийняття рішень по фундаментам, поверховості, місце посадки будівлі і т.д. В якості проведених робіт можете не сумніватися, так як багаторічний досвід роботи компанії  дозволив зібрати в складі своєї команди найкращих геологів з усієї України, які до кожного поставленого перед ними завданням підходять грамотно і відповідально. Це дозволяє виконувати роботи оперативно на вищому рівні.

Ми пропонуємо супутню послугу - топографічна зйомка, винесення меж ділянки, розмітка плями забудови, встановлення огорожі, оформлення кадастрового номера і т.д. Ми проведемо геодезичні та геологічні вишукування за ціною від 3000 грн незалежно від складності робіт у будь-якому куточку країни. У нас працюють тільки професіонали.


Будь ласка оцініть статтю:

Голосов: 27

Питання і коментарі

Залиште Ваш питання або коментар

Ваше звернення буде опубліковано після модерації модератора.